کرمان رصد
فعال اقتصادی: شعارهای زیادی زمان انتخابات برای کشاورزان داده می‌شود
پنجشنبه 20 خرداد 1400 - 08:23:24
ایرنا - کرمان
کرمان رصد - کرمان - مدیرعامل هلدینک تخصصی کشاورزی و صنایع غذایی ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه یک چهارم جمعیت کشور را روستاییان تشکیل می‌دهند گفت: تنها در زمان انتخابات یاد این قشر می‌افتند و بعد از انتخابات خبری نیست.

به گزارش ایرنا علیرضا بزرگی شامگاه چهارشنبه در همایش بزرگ کشاورزان و عشایر حامیان حجت الاسلام رئیسی در کرمان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری سال‌های اخیر را دهه پیشرفت و عدالت نامگذاری کردند افزود: پشتوانه این نظام مردم هستند و دشمنان قسم خورده این نظام در این مقطع حساس تمام ابزارهای خود را به کار گرفته تا مشارکت مردم را در انتخابات کمرنگ کنند. 
وی گفت: در شرایط کنونی دشمنان به دنبال یأس و ناامیدکردن مردم از این نظام هستند اما با درک درست و انتخاب اصلح از این مسیر عبور کنیم. 
عضو هسته مرکزی ستاد حامیان حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: در حوزه کشاورزی حرف های شعاری زیاد زده می شود و در زمانی که انتقال قدرت در دولت‌ها انجام می‌شود این شعارها بیشتر می شود. 
بزرگی با اشاره به اینکه یک چهارم جمعیت کشور را روستاییان تشکیل می‌دهند گفت: تنها در زمان انتخابات یاد این قشر می‌افتند و بعد از انتخابات خبری نیست.
عضو هسته مرکزی ستاد حامیان آیت‌الله رئیسی با تاکید بر نقش آفرینی روستاییان در دفاع مقدس گفت: چرا کسی از روستاییان حرفی نمی‌زنند، مگر روستاییان انقلاب نکردند و در جنگ پای کار نبودند، چرا کسی از آنان حرف نمی‌زنند و به دنبال رفع جدی و اساسی مشکلات آنان نیست . 
وی بیان داشت: پیاده کردن الگوی کشت تا چه حد سخت است که در جنوب کرمان پیازکاران متضرر شدند. 
بزرگی ادامه داد: این وضع و اوضاع کشاورزی کشور است و اما نباید ناامید باشیم زیرا معتقدم این بار دست به دست هم همدل در پای صندوق‌های رأی رییس جمهوری مردمی، جهادی و ولایتمدار پای کار که معتقد به توان داخلی است؛ انتخاب می‌شود . 
وی با اشاره به تحول کشاورزی با شعار روستاهای آباد و کشاورزی اقتصادی از برنامه‌های آ حجت الاسلام رئیسی است گفت: ٩٨درصد سرمایه گذاری بخش کشاورزی مال مردم است و حوزه کشاورزی باید به مردم واگذار شود و در این راستا دولت نقش حمایت گری را ایفا کند.
رییس شورای وحدت و ائتلاف استان کرمان با اشاره به اینکه در 28 خردادماه در حمایت از فرمایشات رهبری و کاندیدای اصلح مشارکت حداکثری داشته باشیم افرود: بی توجهی و عدم نظارت و کارهای سیاسی بی خاصیت و انتصابات بی مورد وضعیت ما در حوزه کشاورزی را نامطلوب کرده است. 
حجت الاسلام مهدی عرب پورخاطرنشان کرد: در ارتباط با صحبت های تخریب کننده و طعنه هایی که گاهی استفاده شده می گویند حجت الاسلام رئیسی تخصص اقتصادی ندارد؟ آیا روسای قبلی همه تخصص ها را داشتند. 
رییس شورای وحدت و ائتلاف استان کرمان بیان داشت: اشکالاتی که مطرح می شود؛ ناشی از سوء مدیریت و ضعف تدبیر هست؛ ضعف تدبیر ما را به این وضع کشانیده است. 
برچسب‌ها
انتخابات 1400 سید ابراهیم رییسی کرمان ایرنا کشاورزی
پروندهٔ خبری
انتخابات 1400

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/208317/فعال-اقتصادی--شعارهای-زیادی-زمان-انتخابات-برای-کشاورزان-داده-می‌شود
بستن   چاپ