کرمان رصد
بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی کشور در کرمانشاه ساخته می‌شود
پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400 - 22:36:10
وزارت رفاه
کرمان رصد - مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از ساخت بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی کشور در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، میثم حجتی پور گفت: این اورژانس در فضایی به مساحت 3 هزار و 300 متر با اعتبار بیش از 30 میلیارد تومان در بیمارستان شهدا ساخته می شود .
وی با بیان اینکه پیمانکار این پروژه تعیین شده است، افزود: اورژانس جدید بیمارستان شهدا ظرف 18 ماه به بهره برداری می‌رسد .
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه خاطرنشان کرد: ساخت درمانگاه مستقل بیمارستان حضرت معصومه (ع) نیز از دیگر پروژه‌های در دستور کار است که عملیات اجرایی آن با اعتبار 20 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 2 هزار متر امسال آغاز می‌شود و ظرف 18 ماه به بهره برداری می‌رسد .
حجتی پور گفت: بهسازی رادیولوژی بیمارستان شهدا با اعتبار 5 میلیارد تومان، افزایش 8 اتاقی بخش LDR زایشگاه بیمارستان حضرت معصومه (ع) و بهسازی تهویه بخش‌های این بیمارستان از دیگر اقدامات انجام شده برای ارتقای کیفیت خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی است .
وی اظهارکرد: علاوه بر اجرای این پروژه ها، در سه شهرستان هرسین، سرپل ذهاب و کنگاور نیز ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفته که هم اکنون مجوز این پروژه‌ها صادر و زمین مورد نظر نیز تامین شده است .
39 درصد از جمعیت استان کرمانشاه معادل 770 هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/203356/بزرگترین-اورژانس-تامین-اجتماعی-کشور-در-کرمانشاه-ساخته-می‌شود
بستن   چاپ