کرمان رصد
از بیکار شدن 750 کارگر در یک کارخانه جلوگیری شد
سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 - 11:38:36
کرمان رصد -

کرمان رصد


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی کرمان، مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه اخذ مجوز‌های لازم برای واردات ماشین آلات حفاری با پیگیری دادگستری کل استان کرمان و براساس نظر مساعد سازمان صمت استان حل و زمینه تداوم اشتغال 750 کارگر فراهم شد.
یدالله موحد، رییس کل دادگستری استان کرمان در این نشست گفت: در این نشست همچنین ضرب الاجل دو هفته‌ای برای تعیین تکلیف واحد تولید پنل‌های خورشیدی در کرمان تعیین شد.
او افزود: در این نشست همچنین مشکلات یک واحد تولیدی و معدنی در زمینه احیای پروانه اکتشاف معدن به دلیل موارد خارج از ید نیز بررسی و مصوبات لازم برای حل مشکلات این واحد تولیدی نیز انجام شد.
موحد بیان کرد: در صدد باز کردن گره‌ها و قفل‌های موجود در مسیر کار واحد‌های تولیدی هستیم و بدین منظور لازم است که در کنار ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کارگروه‌های زیرمجموعه به بررسی موضوعات و تعیین راهکار‌های حل مشکلات واحد‌ها بپردازند.
او با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی ذیل ستاد استانی اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی در اتاق بازرگانی، دفتر دادستان کرمان و سازمان بازرسی، تصریح کرد: براساس منویات و پیگیری‌های مجدانه ریاست قوه قضاییه زمینه‌های بسیار خوبی برای حل مشکلات واحد‌های اقتصادی فراهم شده است.
در این نشست مقرر شد مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه تولید برق خورشیدی نیز در جلسات بعدی و پس از انجام بررسی‌های کارشناسی لازم مطرح و رسیدگی شود.
انتهای پیام/ م 

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/202932/از-بیکار-شدن-750-کارگر-در-یک-کارخانه-جلوگیری-شد
بستن   چاپ