کرمان رصد
فرماندار کرمان: مشارکت جدی مردم در انتخابات دشمن را ناامید می‌کند
سه شنبه 14 ارديبهشت 1400 - 07:49:26
ایرنا - کرمان
کرمان رصد - کرمان - فرماندار کرمان با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: مردم با مشارکت جدی در انتخابات بار دیگر مشتی بر دهان یاوه‌گویانی خواهند زند که منتظر تزلزل ایران اسلامی هستند و موجبات یاس دشمنان نظام اسلامی را بیش از پیش فراهم خواهند آورد.

به گزارش ایرنا، علی بابایی شامگاه دوشنبه در گردهمایی ائمه جمعه، بخشداران و شهرداران شهرستان کرمان به اهمیت مشارکت جویی مردم در انتخابات پیش رو پرداخت و اظهار داشت : در سایه انتخابات پرشور می توان دست به انتخاب افراد اصلح تر برای اداره امور مطلوبتر شهری و روستاهای منطقه زد.
فرماندار کرمان اضافه کرد: شرایط لازم برای انتخابات باشکوه در این شهرستان از هر حیث فراهم شده و اطمینان خاطر داد که انتخابات در کمال صحت و سلامت برگزار خواهد شد.
وی از ائمه جمعه و جماعات ، بخشدارها و شهردارها خواست تا برای حضور پرشور مردم در صجنه رویداد سرنوشت ساز انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در 28خرداد در منابر و مجالس رسمی و غیر رسمی مردم را نسبت به اهمیت انتخابات آگاه تر کنند.
بابایی با بیان اینکه بین ائمه جمعه، بخشداران و شهرداران منطقه همدلی بسیار خوبی وجود دارد اظهار داشت: همه مسائل و مشکلات اعم از عمرانی و اقتصادی با کمک ائمه جمعه پیگیری می‌شود و امامان جمعه در برخی نقاط به‌نحوی پیگیری و همراهی می‌کنند که به‌عنوان محور در شهرهای خود ایفای نقش موثر داشته اند.
وی درخصوص اجرای طرح پایش تصویری در شهرها گفت: اولویت اول شورای تامین بحث پایش تصویری در شهرها و روستاها است و از مجموع 13 شهرشهرستان کرمان، طرح پایش تصویری در 11 شهر تقریباً در حال اتمام است.
این مسئول یکی از مشکلات جدی شهرستان را کمبود آب عنوان کرد و گفت: به رغم مشکلات، اقدامات خوبی در حال انجام است و حدود 112 میلیارد تومان اعتبار لازم است که 63 میلیارد برای شهرها و 49 میلیارد تومان برای روستاها باید هزینه شود تا مشکل آب آنها برطرف شود.
وی افزود: در برخی روستاها تا سه حلقه چاه حفر شده ولی آب پایداری به دست نیامده‌ است و یکی از مشکلات پیش روی ما استفاده از آب شرب برای آبیاری فضای سبز شهری است که در برخی شهرها 50 درصد فضای سبز از آب شهر استفاده می‌شود که باید حتماً جداسازی شود.
برچسب‌ها
انتخابات 1400 کرمان فرمانداران ایرنا

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/200885/فرماندار-کرمان--مشارکت-جدی-مردم-در-انتخابات-دشمن-را-ناامید-می‌کند
بستن   چاپ