کرمان رصد
رویداد ملی" افق روشن" توسط مرکز فضای مجازی بسیج دانشجویی برگزار می شود
يکشنبه 29 فروردين 1400 - 17:09:29
کرمان رصد - مسئول مرکز فضای مجازی بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد "امید آفرینی" توسط مرکز فضای مجازی و افکار عمومی بسیج دانشجویی کشور برگزار می شود‌.
محمد قاسمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان؛ با اشاره به برگزاری اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد "امید آفرینی" که توسط مرکز فضای مجازی و افکار عمومی بسیج دانشجویی کشور؛ افزود: زمان ثبت نام: 25 فروردین تا 5 اردیبهشت ماه سال جاری و مهلت ارسال آثار تا 30 اردیبهشت است.
مسئول مرکز فضای مجازی بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: اطلاع رسانی این رویداد در گام نخست از طریق خبرگزاری ها انجام می شود.
وی با اشاره به رویکرد " امیدآفرینی" در این رویداد ملی؛ رویکرد یاد شده را در برهه کنونی به ویژه در آستانه انتخابات مهم خرداد ماه امسال مهم خواند.
قاسمی در ادامه با بیان اینکه مرکز فضای مجازی بسیج دانشجویی استان کرمان با رویکرد جدید قریب به 6 ماه فعالیت خود را آغاز کرده؛ فعالیت های این مرکز را بیشتر ناظر به اطلاع رسانی برنامه ها، روشنگری و بصیرت افزایی در فضای مجازی عنوان کرد.
وی ادامه داد: آثار و تولیدات چند رسانه ای و محتوای فضای مجازی باید در موضوعات استقلال و آزادی، علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، سبک زندگی، عزت ملی روابط خارجی، مرزبندی با دشمن و در قالب های مکتوب، دیجیتال، تصویری،️ گرافیک و صوتی باشد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می توانند از طریق مراجعه به www.najmevent.ir/ofogh مراجعه کنند.
پایان پیام/80

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/196983/رویداد-ملی"-افق-روشن"-توسط-مرکز-فضای-مجازی-بسیج-دانشجویی-برگزار-می-شود
بستن   چاپ