کرمان رصد
سازمان برنامه و بودجه نسبت به پرداخت خسارت کشاورزان کرمانی اقدام کند
يکشنبه 29 فروردين 1400 - 17:08:29
کرمان رصد - به گزارش «نماینده» محمدمهدی زاهدی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک سالروز گرامیداشت ارتش، از همت انقلابی آنان تشکر کرد و در تذکری به وزیر کشور و سازمان برنامه و بودجه گفت: دو روز قبل در شهداد کرمان به دلیل وقوع سیل خسارات زیادی به مردم، مزارع، کانال انتقال آب و.
.. وارد شد که باید خسارت وارده برآورد و نسبت به رفع موانع و مشکلات ایجاد شده اقدامات مناسب انجام شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: ماهان کرمان با تنش آبی به ویژه تنش آب آشامیدنی روبرو است، در حال حاضر نیز قطعی مکرر آب در این ناحیه اتفاق می افتد که نیازمند اقدام موثر در راستای رفع کمبود آب آشامیدنی است.
وی اضافه کرد: آب آشامیدنی در کرمان با مشکل اساسی روبروست و اگر به داد آن نرسید، به زودی و قبل از انتخابات با معضل اجتماعی و امنیتی روبرو خواهیم شد که مقصر این موضوع وزیر نیرو است که اینگونه با تسامح و تساهل و بی توجهی عمل کرده است.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: برودت هوا در ماه های اسفند سال گذشته و فروردین امسال در استان کرمان به ویژه شمال این استان موجب خسارت سنگین کشاورزان و باغداران و نابودی محصولات کشاورزی صادراتی آنها شد. براساس برآوردها این خسارات حدود 9 هزارمیلیارد تومان است که سازمان برنامه و بودجه و وزارت کشور باید نسبت به رفع آن اقدام کنند.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/196971/سازمان-برنامه-و-بودجه-نسبت-به-پرداخت-خسارت-کشاورزان-کرمانی-اقدام-کند
بستن   چاپ