کرمان رصد
لزوم فعال کردن کمیته‌های صلح و سازش در کرمان
يکشنبه 29 فروردين 1400 - 17:06:44
کرمان رصد - به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،حجت الاسلام محمد امیر ابراهیمی،رییس کل محاکم عمومی و انقلاب کرمان در دیدار با مسئول جدید سازمان بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان بر همکاری و تعامل بیش از پیش بسیج حقوقدانان با مجموعه دادگستری تاکید کرد.
او بیان کرد: لازم است که بسیج حقوقدانان نسبت به فعال کردن کمیته‌های صلح و سازش با اولویت پرونده‌های حقوقی و خانواده در راستای تدابیر ریاست قوه قضاییه تلاش کند و این امر مهم با استفاده از تجربیات افراد خبره و الگو برداری از سیره ائمه اطهار شدنی و اثر گذار است.
این مقام قضایی با بیان اینکه اقدامات سازمان بسیج حقوقدانان موجب خیر برکت و جلب رضایت مندی عمومی شده و باید اطلاع رسانی لازم در این زمینه به جامعه ارائه شود، گفت: این اقدامات مهم از جمله آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیر عمد باعث ایجاد بارقه امید در دل مردم شده و تاثیرات خوبی در پی داشته است. باید تلاش شود خیران به این سمت و سو هدایت شوند و خودشان با طلبکاران وارد مذاکره شوند و بستر را برای بسیج حقوقدانان فراهم کنند.
حجت الاسلام ابراهیمی همچنین بر سرعت بخشیدن به حمایت قضایی و ارائه مشاوره حقوقی به صورت منظم با بکارگیری از ظرفیت کانون وکلای دادگستری تاکید کرد.
در ادامه سرهنگ رفیعی، مسئول جدید سازمان بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان آمادگی خود را در راستای تحقق سند تحول قضایی که بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و از انتظارات معظم له از دستگاه قضایی می‌باشد، اعلام کرد.
انتهای پیام/ی

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/196951/لزوم-فعال-کردن-کمیته‌های-صلح-و-سازش-در-کرمان
بستن   چاپ