کرمان رصد
وزیر راه و شهرسازی برای برطرف کردن مشکلات جنوب کرمان قول مساعد داد
پنجشنبه 26 فروردین 1400 - 12:15:44 PM
ایرنا

کرمان رصد- منصور شکرالهی روز پنجشنبه  به برگزاری نشست با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اشاره و هدف از این نشست را پیگیری مشکلات و مطالبات منطقه جنوب کرمان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در این دیدار گزارش جامعی از مسائل و مشکلات زیرساختی منطقه جنوب کرمان ارائه شد تصریح کرد: تامین اعتبار و بازسازی جاده و پل های محور رودبار به ایرانشهر و تامین اعتبار محور قلعه گنج - رمشک - فنوج در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.

نماینده پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس شورای اسلامی خواستار مساعت وزیر راه به منظور تکمیل طرح راه روستایی چاه ابراهیم و دیگر راه های روستایی شهرستان رودبارجنوب شد.

وی پیگیری تکمیل محور جاسک - محمد آباد - ریگان و تعریض و بهسازی محور کهنوج به قلعه گنج را از دیگر مطالبات مردم جنوب کرمان اعلام کرد و از پیگیری برای رفع این مشکل توسط وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

شکرالهی؛ تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی راهداری شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان را از دیگر مسایل مورد بحث با اسلامی وزیر راه اعلام کرد.

وی گفت: سالانه پنج میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در منطقه جنوب کرمان تولید می شود و بیش از 90 درصد این محصولات از طریق ناوگان حمل و نقل جاده ای جابجا می شود.

وی تصریح کرد: نقش راه های ایمن و استاندارد برای حمل محصولات کشاورزی بسیار مهم است لذا توجه ویژه به زیرساخت های ارتباطی منطقه جنوب کرمان از اهمیت زیادی برخوردار است.

جنوب کرمان، یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.


http://www.kerman-online.ir/Fa/News/196252/وزیر-راه-و-شهرسازی-برای-برطرف-کردن-مشکلات-جنوب-کرمان-قول-مساعد-داد
بستن   چاپ