کرمان رصد
طلسم عجیب مهاجم استقلالی شکسته شد ؛ مهاجم محبوب قلعه نویی بالاخره گل زد + سند
سه شنبه 24 فروردين 1400 - 09:10:55
کرمان رصد - مرتضی تبریزی ، مهاجم تیم گل گهر سیرجان در دیدار امروز این تیم مقابل پیکان پس از 23 ماه موفق به گلزنی شد . آخرین گل تبریزی در بازی استقلال و العین زده شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مرتضی تبریزی که طی قراردادی پرماجرا از ذوب آهن به استقلال پیوسته بود، نتوانست روزهای خوبی را در جمع آبی‌پوشان دنبال کند و در ادامه در نقل و انتقالات زمستانی راهی گل گهر سیرجان شد تا در جمع شاگردان امیر قلعه نویی حاضر شود.
تبریزی که به دلیل پارگی رباط صلیبی مدت‌ها از میادین دور بود، با اعتماد ویژه امیر قلعه نویی در گل گهر سیرجان حضور یافت و خیلی زود موفق شد در قامت همان گلزن ذوب آهن در ترکیب این تیم ظاهر شود و در بازی امروز مقابل پیکان موفق شد طلسم 23 ماهه خود برای گلزنی را بشکند. او آخرین بار با پیراهن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و در جریان برتری 2-1 مقابل العین توانسته بود در نقش گلزن ظاهر شود و اکنون بعد از گذشت 22 ماه و 22 روز بار دیگر توانست شادی گل خود را به اجرا بگذارد و تیمش را در آستانه دستیابی به برد قرار دهد.
مرتضی تبریزی که در لیگ برتر نیز 5 گل در مدت حضورش در استقلال به ثمر رسانده بود، باید دید در ترکیب تیم گل گهر سیرجان و در جمع شاگردان امیر قلعه نویی چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.

کرمان رصد

کرمان رصد


http://www.kerman-online.ir/Fa/News/196236/طلسم-عجیب-مهاجم-استقلالی-شکسته-شد-؛-مهاجم-محبوب-قلعه-نویی-بالاخره-گل-زد---سند
بستن   چاپ