کرمان رصد
استقلال و پرسپولیس میهمان شدند
جمعه 8 اسفند 1399 - 16:53:18
کرمان رصد - استقلال در تهران میهمان پیکان است، پرسپولیس در کرمان میهمان مس نوین
امروز مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ایران برگزار شد و تیم های حاضر در این مرحله، حریفان خود را شناختند. این مسابقات قرار است روزهای 21 و 22 اسفند ماه برگزار شود.
به گزارش طرفداری، در پایان قرعه کشی مشخص شد استقلال باید در این مرحله به مصاف تیم لیگ برتری پیکان برود و در آن سو پرسپولیس هم باید با مس نوین کرمان که در لیگ دسته دو حضور دارد، دیدار کند.
بعد از اینکه تیم ها حریفان خود را شناختند، یک قرعه کشی دیگر انجام شد تا مشخص شود تیم ها در این مرحله میهمان هستند یا میزبان. استقلال و پرسپولیس هر دو میهمان دو تیم پیکان و مس نوین کرمان شدند.
البته فرق این دو تیم این است استقلال از تهران خارج نخواهد شد و در ورزشگاه شهر قدس باید به مصاف پیکان برود ولی سرخ های تهرانی باید به شهر کرمان سفر کنند.
اخبار داغ
پرویز پرستویی: من در رکاب علی کریمی هستم | ماجرای هزار تبلتی که علی کریمی از طریق خیریه به دست دانش آموزان می رساند احتمال توافق گل گهر و تراکتور | معاوضه علیرضا حقیقی و محمدرضا اخباری بازداشت مردی با جلیقه انتحاری در عوارضی تهران 2 بازیگری که در حق علی انصاریان نامردی کردند / سام درخشانی گفت منچسترسیتی اولین تیم تاریخ سطح اول فوتبال انگلیس است که در 12 بازی متوالی خارج از خانه به پیروزی می رسد جدایی هالند از دورتموند در تابستان آتی، رکورد فروش این باشگاه را خواهد شکست

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/186948/استقلال-و-پرسپولیس-میهمان-شدند
بستن   چاپ