کرمان رصد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

هزینه‌های اقتصادی کلانی به نظام تحمیل می‌شود

کرمان رصد - چهارشنبه گذشته جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مسأله تصویب یا عدم تصویب لوایح مرتبط با «اف.ای.تی.اف» لغو شد. اما یک روز پیش از این جلسه، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در توئیتی خواستار تصویب این لوایح و پیوستن ایران به «اف.ای.تی.اف» شد.

شریعتمداری در دیدار با همتای عراقی پیشنهاد کرد؛امضای موافقتنامه تبادل نیروی کار ماهر و سوابق‌بیمه دو کشور

کرمان رصد - در دیدار محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عادل الرکابی، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، راه های گسترش همکارهای دو کشور در حوزه های مرتبط بررسی شد.

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد

کرمان رصد - محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، به عراق سفر کرده است در دیدار با همتای عراقی خود برنامه اقدام مشترک را امضا کرد .

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی ایران،تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .

گسترش همکاری های اقتصادی، بیمه ای و گمرکی/ مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

کرمان رصد - محمد شریعتمداری،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان در سفر خود به کشور عراق با «علی عبدالامیر علاوی» وزیر دارائی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: امنیت شغلی با پشتیبانی و مانع زدایی از تولید میسر می‌شود

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی امنیت شغلی را دغدغه کارگران دانست و گفت: امنیت شغلی فقط در «قرارداد کار» خلاصه نمی‌شود و امنیت روانی و سایر شاخصه‌های دیگر هم از مؤلفه‌های امنیت شغلی محسوب می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال ۱۴۰۰ را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش تولید شود.

حدود ۹ هزار نفر روستایی در خراسان شمالی شاغل شدند

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هشت هزار و ۸۰۰ نفر در این استان با دریافت چهار هزار و ۷۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در مدت سه سال گذشته شاغل شدند.

۷۲۴ شغل جدید برای مددجویان بهزیستی قزوین ایجاد شد

کرمان رصد - معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن بهزیستی استان قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در سامانه وزارت کشور بهزیستی استان قزوین در سال گذشته ۷۲۴ شغل جدید را برای مددجویان ایجاد کرده است.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری/۲۷فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

کرمان رصد - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی بیمه عمر و حادثه صبا تا ۲۷فروردین ماه جاری خبر داد.

شریعتمداری به عراق سفر کرد؛ سند برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارت کار ایران و عراق امضا می شود

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، شب گذشته به عراق سفر کرد.

ابلاغ مصوبه افزایش ۳۹ درصدی مستمری بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی توسط معاون اول رئیس جمهور

کرمان رصد - با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

کرمان رصد - علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

کرمان رصد - مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت تولید برق خبر داد.

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار خبر داد: تجدید انتخابات تشکل های کارگاهی در دو ماه آینده

کرمان رصد - مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز ظرف حداکثر دو ماه، انتخابات تشکل های کارگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تجدید می شود.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می‌کند: جشنواره عکس کارا

کرمان رصد - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار, اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد ۱۴۰۰ مرکز جدید آموزش،مهمترین اقدام در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه‌ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به ۴۵٠٠ استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به آموزش مهارت همپای تحولات دنیای کار و ایجاد ۱۴۰۰ مرکزجدید آموزش جوار کارگاهی را از جمله اقدامات مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد .

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت یا یارانه

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با توثیق سهام عدالت یا یارانه

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت اقتصادی با محوریت معاون اقتصادی در ده استان

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی بیان کرد که در ماههای پایانی دولت با محوریت معاون اقتصادی در ده استان در حال انجام است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: پرداخت تسهیلات کم بهره به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار سال، این اداره کل با همکاری صندوق کارآفرینی امید به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیل ها و نیازهای استان تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.

۶۰ درصد شکایات کارگری در اردبیل به صورت الکترونیکی رسیدگی شد

کرمان رصد - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: طی سال گذشته حدود ۶۰ درصد پرونده‌های شکایت کارگری و کارفرمایی در هیات‌های تشخیص به صورت الکترونیکی رسیدگی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقویت اعتماد عمومی و عزم جدی مسئولان لازمه تحقق شعار سال است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان توجه به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی،تکیه بر دانش و فناوری بومی و حمایت از اشتغال های پایدار از طریق ایجاد و توسعه تعاونی های کارآمد و دانش بنیان را از مؤلفه‌های مهم در راستای تحقق اهداف کشور در سال جاری عنوان کرد.

گام بلند دولت تدبیر برای اشتغالزایی در استان قزوین

کرمان رصد - دولت تدبیر و امید در هشت سال خدمت خود،گام های بلندی را برای اشتغالزایی و حمایت از بنگاه های اقتصادی در استان قزوین برداشته و برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی کارجویان و کارفرمایان با برنامه ریزی اقدام کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: نظارت بعد از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و توانمندسازی شاغلین ضروریست

کرمان رصد - اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شنیده شدن صدای کارگران از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلهاست

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به تشکیل و آغاز فعالیت انجمن صنفی دستیاران و منشی های پزشکان در یزد گفت: شنیده شدن صدای کارگران و کیفی کردن فعالیت آنها از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلها است.

بررسی ۶۲۲۸ پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

کرمان رصد - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در تشریح خدمات اداره کل در حوزه بیمه بیکاری در ایام شیوع کرونا در سال از برقراری بیمه بیکاری برای ۵۵۲۹ نفر در سال ۱۳۹۹ خبر داد .

کارت اعتباری خرید در اختیار مشمولان سهام عدالت و یارانه بگیران معیشتی قرار می گیرد+ فیلم

کرمان رصد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعطای کارت اعتباری خرید به مردم گفت: در مرحله نخست، مشمولان سهام عدالت و یارانه معیشتی این کارت را دریافت می کنند.

۱۲۲ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک ۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.

۸۸ هزار خانوار روستایی و عشایری کرمانشاه عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

کرمان رصد - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه با اشاره به این که ۸۷ هزار و ۸۶۰ خانوار بیمه شده زیر پوشش این صندوق هستند، گفت: از این تعداد ۲ هزار و ۶۴۶ خانوار از این صندوق مستمری‌ دریافت می‌کنند.

آمادگی بانک های زیرمجموعه وزارت کار جهت تحقق شعار سال در کهگیلویه و بویراحمد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون کار آماده پشتیبانی و رفع موانع تولید در مراکز تولیدی وصنعتی استان هستند.

بررسی ۱۴۶۲ درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در خراسان جنوبی

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از ۱۶۲۵ درخواست واصله از سوی متقاضیان و از طریق سامانه الکترونیکی به دبیرخانه مشاغل سخت و زیان آور در سال ۱۳۹۹ خبر داد و افزود: درخواست های مذکور در قالب ۲۸۵۹ کارگاه و ۳۹۳۵ عنوان شغلی بوده که در مجموع پس از روال اداری مربوطه ۱۴۶۲ درخواست در ۷۳ جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر استانی طرح و بررسی شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نقشه راه تحقق شعار سال تدوین خواهد شد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نقشه راه شعار سال جدید با محوریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی تدوین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

کرمان رصد - مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش و برنامه ریزی مشخص باید تولید محصولات باکیفیت جدید و متناسب با پسند و ذائقه مردم، به عنوان اولین اولویت در دستور کار شرکت پگاه گیلان قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد سیاست‌های کلان نظام و دولت حول اهداف شعار سال وظیفه همگانی است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نخستین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان در سال جاری با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: در آخرین ماه های خدمتگزاری دولت تدبیر و امید، همه ما مسئولان موظف و مکلف به پیشبرد سیاست ها و رسالت های کلان نظام و دولت حول اهداف این شعار هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی ضمن حفظ اشتغال، اولویت های ایجاد اشتغال را نیز فراهم می کند.

بیش‌از ۱۸ هزار نفر در سیستان و بلوچستان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

کرمان رصد - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: توسعه آموزش‌های مهارتی رایگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد که در همین راستا سال گذشته ۱۸ هزار و ۵۴۲ نفر در بخش دولتی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را در این استان فرا گرفتند.

توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری درباره FATF تاکید کرد: اردیبهشت سال ۹۰ وزیر وقت اقتصاد نوشتFATF ضروریست تصویب شود اعتراضی نشد.اما تا هشت وزیر این دولت نوشتند و توجه به منافع ملی را تاکید کردند چه صداهایی که بلند نشد!

مشکلات تعاونی های مرزنشین هرمزگان بررسی شد

کرمان رصد - در نشستی با حضور مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، نماینده سازمان معدن و تجارت و تعدادی از مدیران عامل شرکتهای تعاونی مرزنشینان استان، مسائل و مشکلات این تعاونی ها بررسی شد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:فرهنگ خدمت صادقانه، صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود

طرح‌های مشاغل خانگی در خراسان شمالی 540 میلیارد ریال تسهیلات گرفتند

نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به بوشهر: حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

اشتغال بیش از 2300 نفر با طرح پرداخت یارانه دستمزد در مازندران

تشکیل 65 تعاونی جدید در لرستان

پرداخت کمک هزینه یارانه دستمزد به بیش از 2 هزار و 500 نفر در هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: بیش از 8 هزار نفر در کرمانشاه از مقرری بیمه بیکاری کرونا بهره مند شدند

مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت بیش از دو هزار و 700 واحد طرح اقدام ملی مسکن

62 هزار و 828 عضو صندوق بیمه روستایی سرمایه مهمی برای استان مرکزی است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: بیش از 32 هزار نفر در استان بوشهر مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

آغاز ثبت نام متقاضیان، مشاوران و خدمت دهندگان حفاظت فنی و ایمنی

گزارش نوروزی شریعتمداری | صندوق بازنشستگی فولاد در سال 99 کارهای بزرگی را به سرانجام رساند

پیام تسلیت شریعتمداری به حجت الله مهدیان

گزارش نوروزی شریعتمداری | ثبت تاریخی رکورد تولید و تحقق سود خالص 32 هزار میلیارد تومانی،مهمترین ویژگی جوانگرایی در شستا

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت سید علی نکویی زهرایی

انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو همکاری می‌کند

گزارش نوروزی شریعتمداری | توسعه بخش تعاون با تحول آفرینی جوانترین معاون وزیر دولت در سال 99

گزارش نوروزی شریعتمداری | معاونت اشتغال در سال گذشته نوآورانه از ریزش سالانه ٣٠٠ هزار نیروی کار جلوگیری کرد

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت دو همکار استان خراسان جنوبی

گزارش نوروزی شریعتمداری | نتایج مثبت جوانگرایی در اداره موسسه عالی پژوهش،کمک بسیار بزرگی به سیاستگذاری ها کرد

پیام رییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز جهانی آگاه سازی اتیسم _ وحید قبادی دانا

پیام نوروزی | محمد شریعتمداری _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شریعتمداری:12 فروردین،نماد تحقق اراده مردم بود

گزارش نوروزی شریعتمداری | راه‌اندازی سامانه هیات مدیره از افتخارات ما در سال 99 بود

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور: رشد10 درصدی فرزندخواندگی درسال کرونایی

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در آیین افتتاح مرکز جوارکارگاهی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان؛ جهش تولید با آموزش های مهارتی محقق می شود

گزارش نوروزی شریعتمداری| موفقیت معاونت رفاه در اجرای ماموریت‌های سنگین در سال 99

گزارش نوروزی شریعتمداری : راهبرد مشارکت مردم در سال 99 عملیاتی شد

گزارش نوروزی شریعتمداری ؛ گام بلند صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر برای توسعه چتر بیمه در سال 99

پیام تسلیت شریعتمداری به حمید میرزاده

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت فرزند حمیدمیرزاده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بانک ها پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را با رویکرد تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها سرعت بخشند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:حمایت از نیروی کار مهمترین عامل در تحقق شعار سال است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی

شریعتمداری در گفت ‌و گو با سالنامه اعتماد: غربالگری‌های ژنتیکی از 50 درصد معلولیت‌ها جلوگیری می کند

پیام تبریک شریعتمداری به مناسبت میلاد امام زمان (عج)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: انجام بیش از 2400 بازرسی از کارگاههای استان

100 درصد اعتبارات تخصیصی مشاغل خانگی استان یزد در سال گذشته جذب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحقق اهداف تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها رویکرد سیاست ها و برنامه های اشتغالزایی استان است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: 100درصد برنامه های حوزه امور اجتماعی استان در سال 99 تحقق یافت

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت خالق دیرین دیرین

شریعتمداری : دوهزار بخشنامه تامین اجتماعی در6٠ بخشنامه تجمیح و اصلاح‌ شد

بیش از 5 میلیون نفر ساعت آموزش‌ مهارتی در کرمانشاه در سال 99 ارائه شد

تحقق کامل تعهد اشتغال استان سمنان در سال 99

1112 شغل اولی در کرمانشاه از یارانه دستمزد بهره مند شدند

وزیر رفاه اعلام کرد: راه‌اندازی مراکز مثبت زندگی و مراکز جامع درمان معتادان ،٢ اقدام بسیار مهم بهزیستی در سال گذشته

شریعتمداری با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان: از استفاده دکوری از جوانان بیزارم

شریعتمداری:امروز ثمره شیرین تلاش‌ها را با کسب رتبه اول در توسعه دولت الکترونیک و شفافیت از سوی رییس‌جمهوری چشیدیم

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت محمدعلی محمودی

شریعتمداری:امروز ثمره شیرین تلاش‌ها را با برگزیده شدن از سوی رییس‌جمهوری چشیدیم

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت فرا رسیدن سال نو

رئیس جمهوری از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برگزیده در توسعه دولت الکترونیکی و شفافیت قدردانی کرد + فیلم

مدیر کل اشتغال اتباع خارجی: به کارگیری 2545 تبعه خارجی با ملیت های مختلف

پیام تسلیت شریعتمداری به آیت الله محمدی ری‌شهری

با حکم شریعتمداری" کیانوش سبزی پور "عضو شورای مشاورین و بازرس وزارت کار شد

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر: طرح های کارآفرینی توسط دانشجویان با حمایت مسئولین ایجاد شود

فعالیت 4 پایگاه خدمات اجتماعی در سکونت گاه های غیررسمی استان زنجان

در بازدید از دو واحد تولیدی استان قم مطرح شد: بزرگترین سرمایه کشور، وجود کارگران و کارفرمایان متعهد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: انحراف در کارکرد برخی از تعاونی ها به اعتماد عمومی آسیب می زند

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: تکمیل زنجیره ارزش ذیل سرمایه گذاری های بزرگ در منطقه مکران کمک به توانمندی جوامع محلی است

افتتاح مرکز مدیریت و هدایت شغلی (tmc)در دانشکده سما استان مرکزی

آخرین جلسه شورای هماهنگی استان تهران در سال 1399 برگزار شد

بیش از 12 هزار مورد بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار در استان کرمانشاه انجام شد

استفاده حدود 3 هزار و 720 نفر از مقرری بیمه بیکاری در استان یزد

جذب 100درصدی مبلغ تخصیصی اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان بوشهر

پیام شریعتمداری به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: اعتبار زائی مدارک دانشگاهی با آموزش های مهارتی محقق می شود

شکایات کارگری در سیستان و بلوچستان کاهش یافت

شریعتمداری تاکید کرد: بیمه و اشتغال روستاییان شرط اصلی جلوگیری از مهاجرت

پیام شریعتمداری به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار

سامانه جامع پاسخگویی به شکایات وزارت کار مجدد راه اندازی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است

نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شورای توسعه سواحل مکران: ضرورت مشارکت نیروهای بومی در توسعه سواحل مکران

برنامه‌های عملیاتی حوزه تعاون استان مرکزی 100 درصد محقق شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبرداد: اختصاص 4 هزار میلیارد ریال برای حمایت از تعاونی ها

مدیرکل بهزیستی استان البرز خبر داد: تخصیص 1400 دوز واکسن کرونا به مراکز بهزیستی البرز

وزرای کار ایران و روسیه تفاهم نامه همکاری امضا کردند

ارایه خدمات اولیه بهداشتی به 6000 نفر تحت پوشش خانه های بهداشت کارگری در اردبیل

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: نیروی بومی تعهد و دلسوزی بیشتری برای پیشرفت منطقه خود دارد

تاکید نماینده وزیر کار در شورای توسعه مکران بر استفاده از ظرفیت سواحل برای اشتغال بومیان منطقه

مشاور و نماینده ویژه وزیر در شورای توسعه سواحل مکران: توانمندسازی جوامع محلی از برنامه های توسعه سواحل مکران است

رئیس سازمان بهزیستی کشور: پیش‌نویس قانون ساختار، تشکیلات و وظایف مرکز فوریت‌های اجتماعی تقدیم دولت شد

شریعتمداری: باید سرچشمه آسیب ها را نشانه بگیریم

شریعتمداری در پایان نشست پنج ساعته شورای عالی کار: سال آینده،سال ارزشمندی در جهت افزایش تولید و صیانت از نیروی است

با تصویب شورای عالی کار ؛ حداقل دستمزد کارگران 39 درصد افزایش یافت

نشست تعیین حداقل دستمزد 1400 آغاز به کار کرد

تمجید رئیس جمهور از اقدامات انجام شده در مراکز سالمندان و معلولان در مقابله با کرونا

​پیگیری اخبار دستمزد 1400در اینستاگرام وزارت کار

پیام وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز شهادت شهید والامقام عبدالحسین برونسی

پیام شریعتمداری به مناسبت 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا

شریعتمداری: مبعث، پیام‌آور عدالت و کرامت انسانی است

آغاز به کار 42 مرکز مثبت زندگی بهزیستی در سطح استان مرکزی

بازدید مدیر کل روابط کار و جبران خدمت از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان

مدیرکل بهزیستی البرز خبر داد: راه‌اندازی 43 مرکز مثبت زندگی بهزیستی در البرز

72 درصد تسهیلات مشاغل خانگی در هرمزگان پرداخت شده است

260 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین پرداخت شد

پرداخت 75 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی زایی به بهبود یافتگان از دام اعتیاد در کرمانشاه

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد

عدم رضایت شغلی در جامعه مانع ابداع، سازندگی و پیشرفت می‌شود

برترین‌های سی و یکمین جشنواره امتنان فارس معرفی شدند