کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مزین شدن محله اتابک به پلاک برادران شهید قاسمی

کرمان رصد - خیابان ذوالفقاری در محله اتابک منطقه ۱۵ امروز همزمان با ۱۳ جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین(س) مادر قمر بنی هاشم حضرت عباس(ع) و روز تکریم مادران و همسران شهدا به نام برادران شهید قاسمی پلاک کوبی شد.

آغاز فاز دوم ممیزی انرژی در ۹ ساختمان اصلی

کرمان رصد - در راستای تحقق برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران و برنامه راه ابلاغی از سوی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار، فاز دوم ممیزی انرژی در ۹ ساختمان شهرداری منطقه۲۱ با هدف بهینه سازی مصرف انرژی شروع شد.

پایش پروژه های توسعه محلی منطقه۱۴

کرمان رصد - طی نشستی با حضور کامبیز مصطفی پور شهردار منطقه، مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و شورایاران منطقه، پروژه های توسعه محلی منطقه۱۴ بررسی شد.

روحانیون به توزیع عادلانه ثروت در شهر کمک کنند

کرمان رصد - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه در حل مشکلات مردم همیشه روحانیت پرچمدار بوده ابراز امیدواری کرد که انشاالله در چهل سال دوم بعد از انقلاب الگویی موفق و بی بدیل به جهان ارائه کنیم که بتواند همه مسائل مردم را حل کند.

ضرورت توجه به موضوع سازگاری در تغییرات اقلیمی شهر تهران

کرمان رصد - شهر: به گفته مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران یکی از موضوعات قابل توجه در طرح‌های ارائه شده رویداد بین المللی کلیماتون ۲۰۲۰، نحوه سازگاری با شرایط پیش رو تغییرات اقلیمی است. باید توجه داشت که چگونه می‌توانیم خود را با شرایط پیش رو منطبق و سازگار کنیم.

رونمایی از ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری شهر تهران

کرمان رصد - رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران از رو نمایی ۳۰ مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران خبر داد.

دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

کرمان رصد - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار دهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» ، ویژه نیمه دوم دی ماه ۱۳۹۹ در ۱۶ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.

پارک حاشیه‌ای هوشمند اثر برگزیده «خشت طلایی» شد

کرمان رصد - پروژه‌ مدیریت مکانیزه فضاهای پارک حاشیه‌ای به عنوان اثر برگزیده پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در بخش نوآوری، فناوری و شهر هوشمند معرفی شد و سازمان فاوای شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک به طور مشترک مورد تقدیر قرار گرفتند.

طرح های اولیه ولیعصر فردا ارائه می شود

کرمان رصد - شهر: دبیر اجرایی کارگاه معماری ملاقات با خیابان اعلام کرد که فردا (پنجشنبه، ۹ بهمن) طرح های اولیه معماری برای ۱۴ نقطه خیابان ولیعصر ارائه خواهد شد و گروه های منتخب از فردا یک ماه فرصت دارند که طرح های خود را تکمیل و ارائه دهند.

گردنه قوچک تا پل امام علی - ارتش پاکسازی می شود

کرمان رصد - گردنه قوچک و بزرگراه لشگرک،ارتش به عنوان یکی از شریان های ورودی شمال شرقی تهران با بسیج نواحی دهگانه منطقه یک ساماندهی و پاکسازی می شود.

رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها است

کرمان رصد - جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها و حداکثر رضایتمندی شهروندان برای روزهای پایانی سال است.

توسعه شبکه برق‌رسانی به خطوط مترو در ایام دهه فجر

کرمان رصد - با اتصال ۲ پست برق به شبکه برق‌رسانی خط ۳ مترو تهران، ضریب اطمینان حرکتی قطارها در این خط افزایش یافته و ضمناً خطوط ۴ و ۷ نیز شرایط بهتری برای سرویس‌دهی قطارها پیدا خواهند کرد.

۹ اسفند بودجه به فرمانداری می رود

کرمان رصد - شهر: شورای شهر تهران در یک یک جدول زمان بندی از ۵ بهمن تا ۹ اسفند بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران را بررسی و تصویب خواهد کرد.

پیشرفت ۹۱ درصد پروژه های توسعه محله ای

کرمان رصد - شهر: مدیریت شهری با توجه ویژه به محلات و اولویت دادن پروژه های توسعه محله ای و تعریف این پروژه ها در مناطق ۲۲ گانه به دنبال رضایت بیشتر شهروندان در این دوره است. از همین رو ۲۴ پروژه توسعه محلی در حوزه های مختلف در سال ۱۳۹۹ تعریف و اجرا شده است.

آخرین وضعیت فاز ۲ پروژه میلاد

کرمان رصد - شهر: پروژه فاز ۲ برج میلاد، ۲ مشتری ایرانی و خارجی دارد و کارشناس قرار است قیمت گذاری روی این پروژه را انجام دهد و مشتری ایرانی درواقع یک بانک است.

تغییر شاخص‌ها یکی از دلایل افزایش روزهای آلوده است

کرمان رصد - شهر: یکی از دلایل افزایش تعداد روزهای آلوده امسال نسبت به سال گذشته، تغییر شاخص‌های تعیین آلودگی هوا است. برای مثال وضعیت پاک به قابل قبول و وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس به ناسالم برای همه ارتقاء پیدا کرده است.

ایستگاه آخر

کرمان رصد - در پایتخت بیش از ۸۰ هزار تاکسی مشغول به فعالیت هستند که به گفته مدیریت شهری نزدیک به نیمی از این تعداد به عمر فرسودگی رسیده و باید نوسازی شوند. حال با توجه به وجود برخی از موانع در مقابل نوسازی ناوگان تاکسی فرسوده پایتخت با پیگیری های مدیران شهری نوسازی ناوگان تاکسیرانی در حال سرعت گرفتن است اما «ایستگاه آخر»برای هر تاکسی فرسوده مراحل اسقاط و از رده خارج کردن آن است.

مراسم اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران

کرمان رصد - مراسم اختتامیه پنجمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران عصر امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ و با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مدیران شهری و مقامات کشوری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

برگزاری آیین نامگذاری، بهره برداری و افتتاح میدان برادران شهید ریاضی

کرمان رصد - آیین نامگذاری، بهره برداری و افتتاح میدان برادران شهید ریاضی در محور شهید رنجبر باحضور جمعی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، مدیران شهرداری منطقه ۱۰، اعضای شورایاری، معتمدین محلی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مقداد، خانواده معظم شهید بزرگوار برگزار شد.

محله های ناحیه سه منطقه۲۱ با دوچرخه پایش شد

کرمان رصد - شهردار و مدیران شهری ورودی غربی پایتخت با هدف فرهنگسازی هرچه بیشتر درخصوص ترویج استفاده از دوچرخه به عنوان تنها وسیله حمل ونقل پاک، پا به رکاب شدند و مسائل مرتبط با حوزه نگهداشت شهر محله های ناحیه سه منطقه۲۱ را بررسی کردند.

دژ باغ ویژه مادران و کودکان در منطقه۵ طراحی می‌شود

کرمان رصد - شهردار منطقه۵ در بازدید از روند مرمت پل تاریخی کن به اقدامات پیش بینی شده برای توسعه محله کن اشاره کرد و گفت: طرح های خوبی به عنوان طرح های توسعه محلی و عمرانی برای محله کن در نظر گرفته شده است که طراحی و کلنگ زنی پروژه دژ باغ محله کن یکی از این طرح های توسعه محلی است.

برگزاری نشست هم اندیشی شهرداری منطقه ۷ با مدیریت بحران استان گیلان

کرمان رصد - جلسه هماهنگی شهرداری منطقه ۷ با مدیریت بحران استان گیلان با حضور شهردار، معاونین، شهرداران نواحی و ادارات تخصصی عضو ستاد مدیریت بحران این منطقه با هدف هم اندیشی و اجرای دستورالعمل استان های معین سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.

حناچی: سنگ بنای دقیقی برای آینده شهر تهران می گذاریم

کرمان رصد - شهر: شهردار تهران گفت: ما در برنامه ۱۴۰۰ اقداماتی برای مرور گذشته و تدوین برنامه های آینده و گذاشتن سنگ بنای دقیقی برای آینده شهر تهران هستیم تا آیندگان از خیر آن بهره ببرند و درخواست من از دولت و سخنگوی دولت این است که آنها هم همکاری کنند تا این پروژه به خوبی پیش برود.

ربیعی: مدیریت بتنی به مدیریت اجتماعی تبدیل شد

کرمان رصد - شهر: سخنگوی دولت پیشنهاد کرد که در مطالعات میان رشته ای در مورد آرامش مردم در شهرها پژوهش هایی انجام شود چراکه به اعتقاد او شهروندان در شهرهای تحریم زده و کرونا زده امروز ایران نیاز به آرامش دارند و مهم ترین دغدغه شهری امروز آرامش است.

خشت طلایی از بستر جهانی در فضای محلی استفاده کرد

کرمان رصد - شهر: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در دیپلماسی یک اصل وجود دارد و آن این است که باید جهانی فکر کرد و محلی عمل کرد . هیچ مساله‌ای مانند کرونا این اصل را به خوبی نشان نداد.

امضای تفاهم نامه فیمابین شهرداری منطقه ۱۵ با معاونت اجتماعی شهرداری تهران

کرمان رصد - وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۱۵ با همراهی معاونین و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه ،از قسمتهای مختلف نمایشگاهی برج میلاد با محوریت رویداد تهران ۱۴۰۰ بازدید کردند.

کرونا شاخص خوبی برای سنجش تاب آوری شهرها بود

کرمان رصد - شهر: رئیس شورای شهر تهران گفت: پاندمی کرونا باعث بازطراحی پروژه های شهری شد به طوری که باید در زمینه اجتماعات شهری، حمل و نقل و سلامت شهر طراحی های تازه شکل بگیرد.

حضور فعال شهرهای کوچک از دستاوردهای خشت طلایی ۵ است

کرمان رصد - شهر: جایزه خشت طلایی تهران با ایجاد انگیزه و حس رقابت در مدیران شهری سبب بروز و ظهور پروژه‌های خلاقانه و تاثیرگذار در شهرها می شود و با معیار قرار دادن دسترسی همه جوامع به اطلاعات و تجارب در سراسر جهان و تاکید بر همه شمولی، توانسته است زمینه حضور فعال شهرهای کوچک مقیاس را فراهم کند.

دولت ها موظفند به شهرداران کمک کنند

کرمان رصد - شهر:کرونا شرایطی را به وجود آورده است که دولت ها باید به مدیران شهرها در مقابله با این بیماری کمک کنند و البته شهرداران هم باید برای حل مشکلات اینچنینی کمک کنند.

خروج ۱۵۰۰ ملک از فریز

کرمان رصد - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران در نشست با شهردار و دبیران شورایاری محلات ۱۳ گانه منطقه، از آزادسازی هزار و پانصد پارسل از املاک و خانه های مجاور پادگان دوشان تپه خبر داد.

چهل سردار با خاطره‌ای از شهید حاج قاسم سلیمانی

کرمان رصد - مدیریت محصولات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، چهارمین قسمت کمیک‌موشن «چهل سردار» را با به تصویر کشیدن خاطره‌ای از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تولید و در فضای مجازی منتشر کرد.

بازدید شهرداران مناطق از نمایشگاه تهران ۱۴۰۰

کرمان رصد - ظهر دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ , رضا رجب زاده شهردار منطقه ۲۱, سمیه حاجوی شهردار منطقه ۷, حمید موسوی شهردار منطقه ۱ و فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ از نمایشگاه تهران ۱۴۰۰در برج میلاد بازدید کردند.

داخلی سازی واگن به ۶۰ درصد رسید

کرمان رصد - شهر: خطوط انشعابی یا آنتنی، خطوط فرعی جدیدی هستند که به خطوط اصلی مترو متصل می‌شوند. مدیریت شهری پنجم درحال راه اندازی چهار خط انشعابی برای چهار خط اصلی مترو تهران است که دو خط دیگر (توسعه شمالی خط ۳ و توسعه شرقی خط ۴) در دستور کار برنامه سال ۱۴۰۰ قرار دارد.

شهر رویایی کودکان تهرانی

کرمان رصد - مسابقه نقاشی کودکان تهران برای دومین سال برگزار شد، محمد دولت‌پور یکی از برندگان دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران، می‌گوید دوست دارد که نسخه‌ها و نوشته‌های عمومی در سطح شهر، به زبان بریل هم تهیه شده باشد تا افراد نابینا هم بتوانند مثل دیگر شهروندان از آنها استفاده کنند. نمایشگاه آثار برگزیده این مسابقه، همه روزه (به جز شنبه) تا ۱۴ بهمن در خانه هنرمندان از ساعت ۱۳ تا ۱۸ آماده بازدید است.

سرانه خدماتی محله کرمان تأمین می شود

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اعلام خبر تصویب بازنگری تعریض خیابان کرمان پس از چند دهه وقفه، جزئیات این طرح را تشریح کرد.

دوچرخه وسیله ضدکروناست

کرمان رصد - علیرضا امامی، شهروند دوچرخه‌سوار تهرانی و تکنسین ابزار دقیق پالایشگاه تهران است.او می‌گوید با وجود اینکه شغلش به نوعی تولید بنزین و فرآورده‌های نفتی است، اما ترجیح می‌دهد با دوچرخه در سطح شهر تردد کند.او معتقد است، برای رعایت فاصله اجتماعی و پیشگیری از ابتلا به کرونا، دوچرخه، وسیله‌ی مناسبی است.

«تهران من» نامزد بهترین سامانه خدمات کشور شد

کرمان رصد - جشنواره وب و موبایل ایران در حالی نامزدهای سیزدهمین دوره این رویداد را اعلام کرد که سامانه «تهران من» به عنوان درگاه واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی نیز در بخش «سازمان‌ها و موسسات دولتی» کاندید بهترین سامانه‌ی‌ ارائه خدمات در کشور شده است.

ساير مطالب

آب شرب، اولویت اصلی مردم شهر کرمان است

95 درصد کار پروژه استحصال دارو از مواد مخدر در کرمان انجام شده است

خسارت 2400 میلیاردی سرما به محصولات کشاورزی جنوب کرمان/ چرا حواله‌های سوخت توزیع نشد؟

ابداع 9 خط خوس‌دوزی آیه‌های قرآن در سال جهش تولید

جزئیات طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها/ تغییر اراضی خارج از بافت شهری ممنوع می‌شود

یک باب مجتمع سنتی در یزد به بهره برداری رسید

کلاهبردار میلیاردی صندوق وام خانگی دستگیر شد

پیش‌ بینی یک اقتصاددان از میزان کاهش نرخ دلار

حرکت قطار زاهدان ـ کرمان از سرگرفته شد

هزار هکتار جنگلکاری در رضاآباد رودبار جنوب اجرا شد

خسارت طوفان شن در جازموریان و رودبار جنوب بسیار بالاست

کشاورزان برای صادراتِ مستقیم از ناوگان بین‌المللی استفاده کنند

پایه روستاها، مشاغل خرد است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 بهمن 99

معابر کرج هم خاموش شد

فضای کسب و کار کرمان نشان می دهد مدیران خوب کار نکرده اند

70 درصد پول کشور بین 200 شرکت توزیع می‌شود

رتبه 30 غنی‌ترین استان کشور در فضای کسب و کار!

توفان 500 میلیارد ریال به شبکه برق راور خسارت وارد کرد

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی و دستباف

حقوق زیر 4 میلیون تومان معاف از مالیات می‌شود

طوفان کشاورزی مردم زهکلوت را با خاک یکسان کرد / مسئولان به یاری مردم منطقه بشتابند + تصاویر

سرمایه‌گذاران در استان کرمان در سریع‌ترین زمان مجوز دریافت می‌کنند/ هیچ حمایتی از رویکردهای غیرقانونی در صدور مجوزها نمی‌کنم

استفاده از ظرفیت بالای صنعت گردشگری در بوشهر

گردشگری معدن ایده‌ای نو برای توسعه گردشگری کرمان

بازارچه‌های مشارکتی در بلوار پزشک و الغدیر شهر کرمان احداث می‌شود

احیای فرش راور کرمان با 1000 شغل برکت

38 دستگاه ارز دیجیتال قاچاق در یک ترمینال پسته کشف شد

واردات گوشی بالای 300 یورو غیرقانونی است

توفان 500 میلیون ریال به شبکه برق راور خسارت وارد کرد

جرایم مالیاتی هتل داران کرمان مشمول بخشودگی شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس: حقوق زیر 4 میلیون تومان معاف از مالیات می‌شود

سهم ناچیز ایران از تجارت 20 میلیاردی سنگ‌های قیمتی/ چشم بسته مسئولان بر اشتغال پایدار و ارزآوری فیروزه

جزئیات رایگان شدن قبض آب کم مصرف‌ ها

وضعیت خودرو‌های وارداتی دپوشده در گمرکات

استاندار کرمان از نخستین بیمارستان صنعت کشور بازدید کرد

از کار غیر قانونی حمایت نمی کنم/تا زمانی هستم هیچ سرمایه گذاری پشت در بروکراسی اداری نمی ماند

کرمان باید به استان بدون بیکار تبدیل شود

ارزش ریال در برابر دلار بالا رفت

افزایش 22.5درصدی مصرف گاز در کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 بهمن 99

به محیط زیست پایدار و ارتباط صنعت با دانشگاه توجه بیشتری شود

ورود دستگاه قضایی به پرونده معدن منطقه "گوغر" بافت

پیشرفت 75 درصدی ساختمان اداری آموزش و پرورش استان کرمان

میزان افزایش حقوق کارمندان مشخص شد

استان کرمان از توسعه نامتوازن رنج می برد

دستگاه قضایی به پرونده معدن منطقه گوغر شهرستان بافت ورود کرد

ممنوعیت پرداخت حقوق‌های نجومی از سال آینده

عرضه تخم مرغ با قیمت شانه‌ای 34هزار تومان

همتی: اگر ما نبودیم، دلار 50 هزار تومان می‌ شد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 بهمن 99

تکمیل 614 پروژه در بافت فرسوده کشور تا مرداد ماه 1400

ساختار اداری یک ساختار تسهیل‌گر در روند کسب و کار نیست

فضای کسب و کار کرمان؛ تابستان بدتر از بهار

درآمد حاصله از معادن کرمان نقش موثری در تقویت بنیه اقتصادی کشور دارد

افت نسبی قیمت آپارتمان در برخی مناطق تهران

مرغ دوباره در مسیر افزایش قیمت!

قیمت برخی مواد غذایی ارزان شد

مصوبه کمیسیون تلفیق برای وام ازدواج 200 میلیونی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 دی 99

امشب منتظر واریز سهمیه بنزین باشید

ایجاد بیش از 7 هزار شغل توسط کمیته امداد استان کرمان

افتتاح 6 طرح برقی در استان‌های کرمان و یزد

وزیر نیرو: مصرف انرژی بخش صنعت استان کرمان به 43 درصد می‌رسد

رفع مشکلات واحد تولیدی در سیرجان

ممنوعیت خرید و فروش و جا به جایی دام فاقد پلاک در فهرج

دستگاه قضائی از سرمایه گذاران پاکدست و قانونمند حمایت می کند

کدام کارگران عیدی کامل نمی‌ گیرند؟

خسارت دلالان چینی به زعفران ایرانی

حذف تدریجی مشاغل مزاحم و آلاینده از محله‌های شهر کرمان

نداشتن سرمایه فعالان صنعت فرش دستباف شهربابک را رنج می‌دهد

وام ازدواج 70 میلیون تومان می‌شود

قیمت خودرو باز هم کاهش یافت

آغاز بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث از چهارشنبه

مخالفت وزیر راه با لغو محدودیت 60درصدی پرواز‌ها

افزایش سقف تسهیلات در بافت فرسوده

زمین‌های کشاورزی بایر از اصلی‌ترین منابع برداشت ماسه

تولید سالانه 800 متر مربع فرش دستباف در شهربابک

تخلف آشکار یکی از مدیران اسبق جهاد کشاورزی مازندران+تصویر

25 میلیون بدهید 240 میلیون وام بگیرید!!

آلمان: ناکارآمدی «اینستکس» تقصیر ایران است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 دی 99

احتمال افزایش وام ازدواج تا 200میلیون تومان

متقاضیان محدوده‌های معدنی در کرمان، فردا تقاضای خود را ثبت کنند

وجود فاضلاب در آب شرب اهواز تایید شد

سرما بیش از 2000 میلیارد تومان به کشاورزی جنوب کرمان خسارت زد

جزییات محدوده‌های معدنی مشمول واگذاری در کرمان اعلام شد

وجود 120 هزار سرپرست خانوار فاقد پوشش بیمه‌ای در استان کرمان

30هزار تومان، قیمت پیشنهادی برای تن ماهی

درج قیمت‌ غیرواقعی در سایت‌های آگهی املاک

کمک 100 تا 120هزار تومانی واریز شد

سرما و توفان 2300 میلیارد تومان به کشاورزی جنوب کرمان خسارت زد

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی و دستباف؛ تشخیص تابلو فرش دستباف از ماشینی

قیمت انواع پژو در بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 دی 99

جنوب استان کرمان قابلیت قطب جدید صنعتی را دارد/ معطل سرمایه گذار غیرفعال نمی مانیم

تامین اعتباری 85 میلیارد ریالی از مواد درآمد شوراهای استان/ فعالیت 32 شورا در سطح استان و اتخاذ 855 تصمیم در سال 99

جزئیات قبض برق 40 میلیاردی شرکت ماینر چینی

تصاویری از مزرعه بیت‌ کوین در قم

جزئیات پرداخت عیدی کارگران اعلام شد