کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

عزم جدی برای نهادینه کردن شادی و نشاط برای شهروندان

کرمان رصد - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، با تشریح ویژه برنامه های فرهنگی ماه رجب گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام پر خیر و برکت ماه رجب برنامه های مختلف فرهنگی و هنری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در بستر فضای مجازی اجرا شد.

برگزاری وبینار تخصصی هدفمند مشارکت مردمی و بحران های شهری

کرمان رصد - وبینار تخصصی هدفمند ناگفته های علمی «مشارکت مردمی و بحران های شهری» یکشنبه دهم اسفند ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۹ الی ۱۴ از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار می شود.

خانه موزه ها باید شناسنامه دار و مولد باشند

کرمان رصد - خانه هایی که قابلیت تبدیل شدن به خانه موزه را دارند از موضوعات مهم منطقه یک بوده که در صیانت از آنها هیچ تردید وجود ندارد و باید شناسنامه دار و همچنین مولد باشند.

پیشرفت ۳۵ درصدی ۴۱ پروژه محله ای

کرمان رصد - شهر: عملیات اجرایی ۱۳ پروژه توسعه محله ای منطقه ۱۳ در حوزه های فنی و عمرانی و خدمات شهری در سال ۱۳۹۹ به پایان رسیده و ۴۱ پروژه نیز در حوزه های مختلف در حال اجرا است.

گشایش ۱۱ بازار جدید میوه تا ۱۵ فروردین

کرمان رصد - شهر: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از گشایش ۱۱ بازار جدید تا ۱۵ فروردین سال آینده خبر داد.

نصب یک اثر هنری جدید در مترو

کرمان رصد - شهر: خالق نقاشی ظهر عاشورا که در ایستگاه مترو شادمان نصب شده است ، این اثر را حاصل یک فعالیت جمعی در یک کارگاه با دانشجویان دانشگاه سوره دانست.

بچه‌های کوچه رنگی

کرمان رصد - در راستای شاداب‌سازی محلات شهر و پروژه‌های محله‌محور، شهرداری تهران اقدام به رنگ‌آمیزی برخی از محله‌های تهران کرده؛ کوچه قدیانی، در منطقه ۹ تهران، یکی از این کوچه‌هاست؛ بچه‌های این محله از حس و حالشان بعد از رنگ‌آمیزی کوچه می‌گویند.

مشارکت حداکثری شهروندان در شنبه های بدون پسماند

کرمان رصد - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲ با اشاره به مشارکت شهروندان در طرح شنبه های بدون پسماند گفت: به منظور افزایش میزان تفکیک زباله در مبدا، طرح جداسازی زباله‌های تر و خشک از مبادی تولید با عنوان “شنبه های بدون پسماند” در منطقه ۲ در حال اجرا است.

بررسی مشکلات شهرک بروجردی

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۵ گفت: با راه اندازی دفتر رسیدگی به امور شهرک بروجردی وضعیت املاک این محله تعیین تکلیف می شود.

انعطاف پذیری میادین میوه یک ضرورت است

کرمان رصد - شهر: وزیر جهاد کشاورزی به ضرورت «انعطاف پذیری» میادین میوه و تره بار اشاره کرد و گفت: وقتی اتفاقی در کشور رخ می دهد میادین باید جایگاه خود را پیدا و به توازن بازار کمک کنند.

میادین میوه نمونه موفق مدیریت یکپارچه شهری است

کرمان رصد - شهر: شهردار تهران گفت: سازمان میادین میوه و تره بار تجربه موفقی از مدیریت یکپارچه شهری است که نشان می دهد اگر اختیارات و مسئولیت ها متمرکز شود می توان خدمات بهتری به مردم ارائه کرد.

مناسب‌سازی معابر به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است

کرمان رصد - موضوع مناسب‌سازی معابر موضوعی بسیار جدی است که در دستور کار شورای پنجم شهر قرار گرفته و من هم به عنوان عضوی از شورا در ستاد مناسب‌سازی شهر تهران بوده و هستم. موضوع مهم این است که شهری به بزرگی شهر تهران به یکباره ساخته نشده و تهرانی که امروز می‌بینیم طی چندین سال به وجود آمده است اما تا پیش از این موضوع مناسب‌سازی به دلایل مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... مقوله مورد نظر مدیریت شهری نبوده و آنچنان که باید و شاید جدی گرفته نشده است و در نتیجه معابری که ساخته شده برای همه اقشار جامعه اعم از معلول و کودک و زن و سالمند مناسب‌سازی نشده بود.

شهروندان به میادین میوه نمره قبولی دادند

کرمان رصد - شهر: بر اساس نظرسنجی‌ها سازمان میادین میوه و تره بار در مقایسه با دیگر بخش‌ها توانسته نمره قابل قبولی از سوی شهروندان بگیرد.

افتتاح ایستگاه ١١٦ آتش نشانی

کرمان رصد - طی مراسمی همزمان و برنامه ریزی شده، سه ایستگاه آتش نشانی در سه نقطه مختلف پایتخت افتتاح شدند.

ایجاد شغل برای ۱۵هزار نفر در صورت تولید انبوه قطار ملی

کرمان رصد - شهر: چند روز دیگر از یک رام قطار کامل مترو ( هفت واگن) ساخت مهندسان داخلی کشور رونمایی خواهد شد. مدیر کارگروه پروژه ساخت قطار ملی دستاوردهای این پروژه را در ادامه تشریح کرده است.

خلاقیت و نوآوری؛ هنر روابط عمومی امروز

کرمان رصد - شهر: علاوه بر وظایف عادی و معمول در حوزه روابط عمومی، مساله ای که اهمیت دارد این است که این مسیر را به چه نحوی طی کنیم که متفاوت از روال معمول باشد و برای ذینفعان جذابیت داشته باشد و این نکته در واقع بزرگترین هنر روابط عمومی امروز است.

مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد

کرمان رصد - مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند با هدف بسترسازی برای کاربردی کردن نوآوری و فناوری در منطقه یک و شناسایی نخبگان و صاحب‌نظران این حوزه، در موزه پروفسور حسابی وارد فاز اجرایی شد.

۸ بازار جدید میوه و تره‌بار فردا افتتاح می‌شود

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از افتتاح رسمی ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در ۵ پهنه شمالی، جنوبی، غربی، شرقی و مرکزی پایتخت در روز شنبه نهم اسفند خبر داد و گفت: علاوه ‌بر این ۸ بازار، یک خوابگاه کارگری و ساختمان متمرکز ستادی این سازمان نیز همزمان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

۸ بازار جدید میوه و تره‌بار امروز افتتاح می‌شود

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از افتتاح رسمی ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در ۵ پهنه شمالی، جنوبی، غربی، شرقی و مرکزی پایتخت در روز شنبه نهم اسفند خبر داد و گفت: علاوه ‌بر این ۸ بازار، یک خوابگاه کارگری و ساختمان متمرکز ستادی این سازمان نیز همزمان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

ساختمان اداری جدید سازمان میادین میوه و تره بار

کرمان رصد - ساختمان اداری سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران دارای ۶ طبقه و زیربنای حدود ۱۲۰۰۰ مترمربع می باشد. سیستم سازه ای این ساختمان از نوع بتنی و در طبقات زیرزمین دیوار برشی و در سایر طبقات قاب خمشی می باشد و با عنایت به مساخت زیاد هرطبقه، سازه به صورت ۳ بلوک مجزا کنار هم ساخته شده است. تاسیسات برقی این پروژه مجهز به برق اضطراری و سیستم CCTV بوده و تاسیسات مکانیکی مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق می باشد.

دیدار مجازی شهرداران تهران و بلگراد

کرمان رصد - در این دیدار، پیروز حناچی با بیان اینکه کرونا نشان داد مرزهای قراردادی برای حل مشکلات جهانی کافی نیست، از تمایل به خواهرخواندگی دو شهر بلگراد و تهران خبر داد.

همایش نیم‌روزه «با تو خوشبختم»

کرمان رصد - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه‌های این سازمان به مناسبت ایام ولادت حضرت علی(ع) را تشریح کرد و گفت: این مجموعه‌برنامه‌ها با عنوان «با تو خوشبختم» برگزار می‌شود.

مرکز کار آفرینی حافظ جمعیت «طلوع بی نشان ها»

کرمان رصد - آیین افتتاحیه این مرکز با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت، قبادی دانا رئیس بهزیستی کل کشور، سعید آرام رئیس بهزیستی شهر تهران و کامبیز مصطفی پور شهردار منطقه ۱۴ و هیات همراه برگزار شد.

کاروان نور، شهر، امید

کرمان رصد - برنامه های شاد توسط «کاروان نور، شهر، امید» به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) برای شهروندان منطقه ۳ که این روزها در خانه مانده‌اند، اجرا می شود.

تکریم از پدران آسمانی در منطقه ۱۰

کرمان رصد - به مناسبت سالروز ولادت مولای متقیان امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر، از مقام شامخ ۴۳ پدر شهید ساکن در منطقه تجلیل بعمل آمد.

منطقه الگوی منتخب طرح مقابله با کرونا

کرمان رصد - رزمایش بزرگ قرارگاه پدافند زیستی منطقه ۱۹ (سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) با حضور فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران برگزار شد.

کسب مقام قهرمانی تیم فوتبال کودکان

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۲ اعلام کرد: از بازیکنان تیم فوتبال کودکان این منطقه که در مسابقات گل کوچک شهر تهران به میزبانی منطقه ۴ به قهرمانی رسیده بودند، تقدیر شد.

شمال شرق تهران در شب میلاد امیرمومنان (ع) نور باران می شوند

کرمان رصد - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری ویژه برنامه های جشن ولادت حضرت امام علی(ع) خبر داد و گفت: در شب میلاد امیرمومنان علی (ع) محلات و معابر با مشارکت شهروندان نورباران می شود.

برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در شمال تهران اجرا می شود

کرمان رصد - معاونت اموراجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه یک با برنامه های شاد و متنوع فرهنگی، هنری و آئینی به استقبال میلاد با سعادت مولی الموحدین امیر المومنین حضرت علی ابن ابیطالب (ع) می رود.

ویژه برنامه های میدانی منوط به اجرای کامل پروتکل های بهداشتی

کرمان رصد - به مناسبت سالروز ولادت مولای متقیان امیرالمونین علی (ع) که از جمله مناسبت های شاخص در عرصه مناسبت های مذهبی و ملی به شمار می آید، ویژه برنامه های این ایام در قسمت غربی پایتخت با ۱۸ عنوان برنامه به منظور ایجاد حس نشاط و شادکامی برگزار می شود.

برگزاری نخستین دوره جشنواره عکس ورزش شهروندی

کرمان رصد - مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری نخستین دوره جشنواره عکس ورزش شهروندی در دو بخش آماتور و حرفه ای خبر داد.

داوری «راه بی پایان» تمام شد

کرمان رصد - شهر: جشنواره عکس «راه بی پایان» با موضوع محرم و صفر در تهران با حضور ۵۰۰ شرکت کننده برگزار شد.

تهران با اقدامات شهرداری در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت

کرمان رصد - شهر: تلاش بر این است که در جهت کاهش خساراتی که در بحرانها به وجود می آید حرکت کنیم و با توجه به همین موضوع با اقدامات شهرداری، شهر تهران در مسیر توسعه، رشد و بالندگی قرار گرفته است.

شهرفروشی ممنوع

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۷ گفت: باتوجه به اینکه بخشی از محلات منطقه ۱۷ بافت فرسوده است، نیاز به نوسازی آن وجود دارد و مدیریت شهری برای رفع بافت فرسوده توجه ویژه ای دارد، اما شهر فروشی به نیت درآمدزایی و رفع بافت فرسوده انجام نمی شود، بلکه بسته تشویقی برای نوسازی به مالکان ارائه می شود.

اقلام امدادی در پایگاه های مدیریت بحران تهران ذخیره می شود

کرمان رصد - رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران از تجهیز و ذخیره اقلام امدادی جمعیت هلال احمر استان تهران در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران شهر تهران خبر داد.

بهره برداری از ۴ ایستگاه و کلنگ زنی ۳ ایستگاه آتش نشانی در سال ۱۴۰۰

کرمان رصد - شهر:در دو سال اخیر ۶ ایستگاه افتتاح شده و چهار ایستگاه در حال ساخت است و بیش از ۵۰ درصد پشرفت داشته و در سال آینده افتتاح می شود و ساخت سه ایستگاه نیز در سال ۱۴۰۰ کلنگ می خورد.

ایجاد وحدت رویه و همسان سازی امور فنی اجرایی در مدیریت شهر

کرمان رصد - شهر: تفاهم نام همکاری شهرداری تهران و امور نظام فنی اجرایی، مشاوران و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف همکاری بین امور نظام فنی و شهرداری جهت تدوین اسناد و ضوابط، در راستای ایجاد وحدت رویه و همسان سازی امور فنی و اجرایی در مدیریت شهری و تهیه دستورالعمل و بخشنامه های مربوط به ضوابط شهری، امضاء شد.

شهردار: تاب آوری تهران بالا رفت

کرمان رصد - شهر: شهردار تهران فعال شدن ۸۰ پد هلیکوپتر، راه اندازی سامانه پایش بر خط ایمنی ساختمانها، توسعه شبکه شیرهای هیدرانت، تامین مخازن آب، تعامل با دیگر نهادها و کاهش زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی به حادثه را از جمله اقداماتی دانست که توانسته به افزایش تاب آوری تهران طی چند سال اخیر بیانجامد.

تمهیدات ترافیکی روزهای پایان سال

کرمان رصد - تمهیدات ترافیکی آخر سال در مسیرهای عبوری و بزرگراهی منطقه ۲ پایتخت در بازدیدمشترک سرپرست شهرداری منطقه با روسای پلیس راهور و پلیس بزرگراهی منطقه بررسی شد.

ثابت ماندن سهم شهرداری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده تا تایید قانون جدید

کرمان رصد - شهر: سهم شهرداری‌ها از درآمدهای عوارض مالیات بر ارزش افزوده تا زمان تصویب نهایی این لایحه و تایید آن از سوی شورای نگهبان، مطابق با سال ۱۳۹۹ محاسبه می‌شود.

پیاده راه ها نیازمند بازسازی و مرمت هستند

کرمان رصد - شهر: با حضور صفا صبوری دیلمی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران؛ پیمان عباسی، مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق و دیگر مدیران این معاونت، همچنین معاونان فنی و عمرانی ۱۸ کلانشهر برگزار شد.

ساير مطالب

لیگ برتر والیبال/ نارنجی پوشان بازی اول پلی آف را واگذار کردند

لیگ برتر والیبال| تندروان: هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است/ یک دقیقه شادی کافی است

چرا محمود فکری تمرین تیمش را به چمن مصنوعی برد؟

پاس با اقتدار قهرمان لیگ دسته یک والیبال شد

لیگ برتر والیبال| جدال سخت سیرجان و سایپا

تیم پاس فاتح لیگ دسته یک والیبال شد

نظر یحیی گل محمدی درباره جذب مغانلو

بیانیه باشگاه استقلال درباره تجمعات اخیر؛ هوادار به هوش باش!

برخورد عجیب با تکواندوکار المپیکی در مطب پزشک سرشناس!

خلاصه دیدار سپاهان و شهرداری سیرجان

آمادگی بالای شیخ دیاباته در تمرینات باشگاه استقلال + سند

یک سال محرومیت برای تیم های انصراف دهنده

عملکرد قابل قبول یک پرسپولیسی روی نیمکت/ شهرداری آستارا پدیده شد

کار سخت سیرجان درغیاب پاسور کهنه کار/جدال سپاهان و شهرداری ورامین

المپیاد ورزشی محلات در شهربابک برگزار می‌شود

والیبال گرگان و رفسنجان لیگ برتری شدند

اشتباه داوری فینال را از ما گرفت/جام قهرمانی زیبنده لیگ برتر نبود

ورزش‌های رزمی کرمان پیشگام در سازگاری ورزش با کرونا

پورمحمد: نباید صدر جدول را به راحتی از دست بدهیم/وضعیت برگزاری و داوری بازی‌های لیگ یک ضعیف‌تر شده

مربی استقلال به ایران بازگشت

کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی در شهرستان جیرفت به زمین زده شد

خانه شطرنج در شهر جیرفت افتتاح شد

فرهاد مجیدی در سیرجان گزینه اول استقلال شد/ نام دو نفر دیگر هم مطرح است

بازی استقلال و مس رفسنجان چه زمانی برگزار می شود؟

هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر تغییر کرد

ایستگاه‌های ورزش همگانی و صبحگاهی در پارک و بوستان‌ها به حالت تعلیق در آمده است

تیم قلعه‌نویی انتقام باخت 5گله را اینگونه گرفت

رقابت‌های فوتبال قهرمانی کرمان از هشتم اسفند آغاز می‌شود

واکنش یک حقوقدان ورزشی به ماجرای شایان مصلح و پرسپولیس

فوری: با اعلام رسمی باشگاه استقلال محمود فکری ماندنی شد

شکست گل ریحان مقابل شاهین شهرداری/فصل دوم فرصتی برای بهبود شرایط تیم البرزی

جریمه به سبک قلعه‌نویی؛ بازیکنان گل‌گهر در سیرجان ماندند

صعود شهرداری ورامین و لوزام خانگی کن به دیدار نهایی

تبعات باخت سنگین به پرسپولیس؟/خروج مدیرعامل از هیات مدیره باشگاه گل گهر

شهرداری‌ ورامین و کَن فینالیست لیگ تکواندو شدند

تغییر اعضای هیئت‌مدیره باشگاه گل‌گهر

سرآسیایی: برای حفظ آمادگی با سپاهان بازی می‌کنیم

زلزله در باشگاه گل‌گهر بعد از شکست سنگین برابر پرسپولیس

رضا ناظمی، برترین مربی فوتبال در رده سنی پایه

حاج‌‌رضایی: ذهنیت پرسپولیس در استقلال وجود ندارد/ بازی در رفسنجان و اراک برای هر تیمی خطرناک است

تغییرات گسترده در هئیت مدیره باشگاه گل گهر

تغییر اعضای هیئت‌مدیره باشگاه گل‌گهر پس از کسب نتایج ضعیف

سقوط آزاد امیر قلعه‌نویی که گزینه استقلال است؛ گُلِ گهر زود خشکید

تغییر هیات مدیره گل‌گهر، اولین تحول تیم سیرجانی پس از باخت سنگین مقابل پرسپولیس

پس لرزه شکست سنگین به پرسپولیس/ هیات مدیره گل گهر تغییر کرد!

ربیعی: دیدار با اسکوچیچ اتفاق خوبی بود/ از سرمربی سپاهان سپاسگزارم

رویارویی گل ریحان با بهترین خط دفاعی لیگ یک

محمد ربیعی: دیدار با اسکوچیچ اتفاق خوبی بود / از سرمربی سپاهان سپاسگزارم

بازی با تیم شاهین شهرداری بوشهر آسان نخواهد بود

پرسپولیس معادلات استقلال را عوض کرد ؛ قلعه‌نویی از استقلال دورتر شد

تصمیم مهم محمود فکری بعد از بازی با سپاهان!

درخشش استان کرمان در رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری

خیبری ها و ناکامی دوباره / چیرگی مس کرمان بر خیبر خرم آباد با 2 گل

سیدجلال نشان داد کاپیتان مقتدری است/ پرسپولیس با ترابی و آل‌کثیر رویایی‌تر می‌شود/ پرسپولیس در سیرجان بدشانسی نیاورد

قضاوت کوبل داوری استان کرمان در لیگ یک

مربی گل گهر: معذرت خواهی می‌کنیم/ اسیر حرفه‌ای گری پرسپولیس شدیم

گل‌محمدی: فکر نمی‌کردیم چنین نتیجه‌ای بگیریم/ جذب بازیکنان خوب خیلی مشکل است

اولین واکنش سرمربی اسکی زنان پس از ممنوع الخروجی توسط همسرش

گل‌محمدی: می‌خواهیم قهرمان نیم فصل بشویم

مربی گل‌گهر: بازی دشواری برابر پرسپولیس داریم

دوست دارم باز هم آقای پاس گل شوم/ باید استقلال را شکست دهیم

یک امتیاز تا قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل

قلعه نویی در یک قدمی استقلال ؛ همه چیز به پرسپولیس بستگی دارد

استقلال جانشین فکری را پیدا کرد؛ معارفه به زودی؟

سرنوشت نامشخص پسر پرسپولیس ؛ عقاب سرخ ، راهی تراکتور می شود ؟

نگاهی به نقل و انتقالات جذاب زمستانی در لیگ برتر/ از فرجی و پاکدل تا میری و قاسمی‌نژاد

گل‌گهر سیرجان- پرسپولیس تهران؛ گام آخر سرخ‌پوشان برای قهرمانی در نیم‌فصل/ جدال پرسپولیس با گل گهر منهای منشا

خاطرات خوب پرسپولیس در سیرجان!

غیبت متخصص گلزنی به گل‌گهر در سیرجان

استقبال از نایب قهرمان مسابقات جایزه بزرگ 2021 امارات

قلعه نویی بعد از بازی با پرسپولیس، سرمربی استقلال می شود!

پرسپولیس پس از 189 روز در سیرجان

شاملی کازرون بر سکوی قهرمانی لیگ هندبال کشور

لیگ برتر والیبال|سایپا حریف سیرجان در پلی‌آف

پایان مسابقات فوتسالِ سردار سلیمانی در انار

الوانی: از روش مس رفسنجان علیه خودشان استفاده کردیم/وضعیت مالی‌مان بهتر شده است

پیروزی نوین فولاد یزد برابر مس کرمان

می‌توانستم گل بزنم اما نزدم/ باید هر طور شده استقلال را شکست دهیم

مجتبی حسینی سرمربی جدید ذوب آهن را بشناسید+ زندگینامه فوتبالی

پرسپولیس برگ برنده مهمی دارد/ پیروزی‌ها در تاریخ ثبت می‌شود نه بازی بهتر/ تیم یحیی کار سختی در سیرجان دارد

هیئت‌مدیره عذر فکری را خواست؟!

جدال فینال گونه مس و شاملی در لیگ برتر هندبال

هدف اصلی مس رفسنجان، بقا در لیگ برتر است

مدیر تیم : گل ریحان البرز از کمبود بازیکن رنج می برد

ربیعی: ما و آلومینیوم اراک پدیده لیگ هستیم/ تصمیم درباره تمدید قرارداد را به آینده موکول کردم

معرفی پنج گزینه احتمالی جانشینی فکری

خیال یحیی راحت شد؟!

زردپوشان سپاهان برابر شهرداری ارومیه شکست خوردند

سرمربی فوتسال زنان مس: فدراسیون فوتبال تیم ملی را فراموش کرده است

تعداد گل‌هایم را پیش‌بینی نکردم/ باید از استقلال انتقام بگیریم

پیروزی آویژه صنعت مشهد مقابل مس رفسنجان

تکلیف سرمربی استقلال روشن شد

زمان برگزاری مسابقات روز آخر لیگ هندبال تغییر کرد

تغییر زمان برگزاری مسابقات روز آخر رقابت‌های لیگ برتر هندبال

حمایت هیات مدیره استقلال از سرمربی آبی پوشان/فکری ماندنی شد

تصمیم جدید و حمایت هیات مدیره استقلال از سرمربی آبی پوشان/فکری ماندنی شد

فکری در استقلال ماندنی شد

حمایت هیات مدیره استقلال از ادامه کار سرمربی آبی پوشان/فکری ماندنی شد

رکورد پرسپولیس که نشان دهنده کیفیت پایین لیگ برتر است

شطرنج‌باز جیرفتی مقام نخست مسابقات آنلاین کشوری را کسب کرد