کرمان رصد

آخرين مطالب

بهترین فیلم های درام کمدی تاثیرگذار + عکس فرهنگي

بهترین فیلم های درام کمدی تاثیرگذار + عکس
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - این فیلم‌های نادر و گرانبها به خاطر گستره عواطفی که بر ما تحمیل کرده‌اند، ارزش درمانی آنها و نمایش خصوصیات واقعی زندگی شایسته تحسین هستند. در این مطلب، 10 مورد از بهترین‌ها آورده شده است
10 فیلم درام‌ کمدی جدیدی که هم شما را می‌خنداند و هم می‌گریاند
این 10 فیلم درام‌ کمدی را می‌توانید درامِدی (درام + کمدی) هم بخوانید! به نظر می‌رسد خنده و گریه دو احساس متضاد و دو قطب مخالف باشد، اما برخی از آثار سینمایی قادرند شما را در یک آمیزه بزرگ از داستان سرایی مهیج، هیستریک و متحرک جمع کنند. این فیلم‌های نادر و گرانبها به خاطر گستره عواطفی که بر ما تحمیل کرده‌اند، ارزش درمانی آنها و نمایش خصوصیات واقعی زندگی شایسته تحسین هستند. در این مطلب، 10 مورد از بهترین‌ها آورده شده است:
بیشتر بدانید : از درام اجتماعی تا کمدی وحشت!
فیلم Happy Go-Lucky (مایک لی ، 2009 )
نقش شکننده سالی هاوکینز در نقش پوپی، فردی خوش شانس در لندن که زندگی عادی او را از طریق فیلم مایک لی دنبال می‌کنیم، نشان دهنده عمق توانایی بازیگر زن در انتقال قلب شخصیت‌های او و جذابیت و درخشندگی عجیب و غریب او است. همانطور که روحیه سرشار از شور و نشاط او همه افراد اطراف خود را آزرده می کند، متن فیلم لی و عملکرد هاوکینز هرگز اجازه نمی دهد ما بینندگان آزرده و دلسرد شویم.

کرمان رصد

فیلم Happy Go-Lucky 
در نتیجه، یک فیلم خنده دار تماشا می‌کنید؛ بیشتر به این دلیل که می‌بینیم مردم چقدر از او ناامید شده‌اند و چقدر در بدبینی خود گم شده‌اند. و اینجاست که یک اتفاق شکننده رخ می‌دهد، زیرا ما متوجه می شویم اگر این یک فیلم با مهارت ساخته نشده بود، ما نیز هنگام برخورد با این انسان شگفت انگیز متعجب می‌شدیم. آقای لی، خوب بازی کرده، خیلی خیلی خوب بازی کرده است!
فیلم مبتدیان یا Beginners (مایک میلز ، 2010)
یک شوخ طبعی و سادگی رنگارنگ برای کمدی در فیلم مبتدیان وجود دارد، به خصوص در مورد تصمیم هال (کریستوفر پلامر) برای بیرون آمدن در پایان زندگی و رابطه او با یک مرد بسیار جوان تر به نام اندی (گوران ویسنجیچ). این بی احترامی نیست، فقط باید بدانید که چگونه شخصیت اصلی اولیور (ایوان مک گرگور)، پسر هال، آن را غیر عادی و غیرممکن، حتی احتمالاً پوچ می‌داند.

کرمان رصد

Beginners
در همان زمان، فیلم‌ پرتحرک مایک میلز سفر الیور به سمت درک زندگی، احساسات و خواسته‌های پدرش را در حالی که خودش عاشقانه پیچیده‌ای را زندگی می‌نرد، نشان می دهد. شیرینی تلخ فیلم مبتدیان ناشی از تضاد این دو تجربه و خوشبختی خیره کننده ای است که خود الیور اعتراف می کند داشته است.
فیلم نارنگی یا Tangerine (شان بیکر ، 2015)
شان بیکر پیش از آنکه بازی‌های لذت‌بخش و کودکانه افراد دارای حق قانونی در پروژه فلوریدا را نشان دهد، حساسیت خود را نسبت به ظلم و ستم دلخراشی که مردم تراجنسیتی رنگین پوست در فیلم نارنگی متحمل شده اند ، اذعان کرده است. این فیلم با یک گوشی آیفون گفته شده و با بازی بازیگران تراجنسیتی و سفر عجیب و بی وقفه ای را که دو روسپی در شب کریسمس پشت سر می گذارند ترسیم می کند.

کرمان رصد

Tangerine
بیکر با کمک بی نظیر اجراهای خیره کننده کیکی رودریگز و میا تیلور ، دوباره جادو می‌کند و همان طور که عاشق این افراد در تمام رفتارهای به اصطلاح تعریف‌شده اجتماعی می شویم، متوجه می‌شویم از چه چیزهایی عبور می کنند و زیبایی و همبستگی ای که در درون خود دارند چه اتفاقاتی را برایشان رقم می‌زند. فیلم نارنگی با یک صحنه نهایی تأثیرگذار، سرگرمی برتر و هدفمندی است.
فیلم دن در زندگی واقعی یا Dan in Real Life (پیتر هجز ، 2007)
این کمدی جذاب و عاشقانه استیو کارل و جولیت بینوش را در کنار هم قرار می دهد و در عین حال به بررسی روش‌های بسیار خنده دار و پویایی اجتماع خانواده می پردازد. پس از اینکه دن (کارل) با ماری (Binoche) در یک کتابفروشی ملاقات کرد و جرقه شعله عشقی زده شد که از زمان مرگ همسرش خاموش شده فرض می کرد، متوجه می‌شود که او دوست دختر برادرش هم است که همراه خود به تعطیلات آورده است.

کرمان رصد

Dan in Real Life 
فیلمی که از نظر رومانتیک کمدی بودن قابل پیش بینی است و به دلیل غم و اندوهی که دن هنوز تجربه می کند ، رابطه پیچیده او با سه دخترش و شیوه حساس نویسنده و کارگردانی پیتر هجز برای مقابله با همه اینها ، چیزی فراتر از آن می شود. این فیلم قطعاً یک فیلم خوب است که با یادداشت خوبی خاتمه می یابد اما انتظار می رود در آنجا راهی برای جاری شدن اشک‌های شما هم پیدا شود.
فیلم عجیب‌تر از داستان یا Stranger Than Fiction (مارک فورستر ، 2006)
بیشتر جو کمدی در داستان فیلم عجیب‌تر از داستان ناشی از فرضیه خلاقانه نویسنده آن یعنی Zach Helm است – ادعای یک مرد به نام هارولد کریک (ویل فرل)، که روایت زندگی خود را توسط یک نویسنده تلخ و بدون خلاقیتی به نام کارن ایفل (اما تامپسون) می‌شوند. شیوه زندگی او و نحوه رابطه‌اش با صاحب نانوایی آنا پاسکال (مگی جیلنهال) بسیار سرگرم کننده و اغلب کاملاً خنده دار است.

کرمان رصد

Stranger Than Fiction
از طرف دیگر، فیلم مارک فورستر از حساسیت ثبت شده او برخوردار است و همانطور که هارولد را در این سفر دیوانه وار همراهی می کنیم ، به آرامی می فهمیم که چه چیزهایی در زندگی معمولی و عجیب و غریب سازمان یافته او کم است. آنچه فقط یک کمدی مناسب و معقول است که توسط بازیگران خوب مطرح شود، به ضرب آهنگ پیچیده تری تبدیل می شود زیرا فیلم نامه هلم بسیار گرسنه از معنا و سرشار از اطناب است.
فیلم The Grand Budapest Hotel یا هتل بزرگ بوداپست (وس اندرسون ، 2014)
تعدادی از فیلم های وس اندرسون به خوبی در این لیست قرار دارند، اما نه مثل شاهکار او، یعنی هتل بزرگ بوداپست. این داستان تلخ و شیرین از شخصیت های دمدمی مزاجی که در محیط هایی کاملاً متقارن حرکت می کنند ، تمام چیزهایی را دارد که شما در مورد اندرسون دوست دارید. از جمله توانایی عجیب او در کارگردانی کمدی تصویری، با پاداش اضافی یک داستان دلخراش و ناراحت‌کننده.

کرمان رصد

The Grand Budapest Hotel
بوداپست واقعاً در مورد پایان یک دوره است. این فیلم که بین جنگ های جهانی اول و دوم اتفاق می افتد ، داستان های گوستاو (رالف فاینس خیره کننده ، هیجان انگیز و پرتحرک) را با نوستالژی ، احساس برائت و آزادی از دست رفته به تصویر می کشد. با پایان چشمگیر آن، فیلم اندرسون بیش از هر تلاش قبلی خود تماشاگر را میخکوب می‌کند.
انیمیشن ظاهر و باطن یا Inside Out (پیت داکتر / رونی دل کارمن ، 2015)
درست است که تعداد انگشت شماری از فیلم های پیکسار از توانایی یکسان برای خنده و گریه شما برخوردار هستند ، اما مناسب ترین حالت نیز این است که انیمیشن Inside Out در مورد احساساتی است که در ذهن یک دختر نوجوان بیداد می کند. طبق معمول، حساسیت و خلوص جهانی که پیکسار ایجاد کرده باعث ایجاد شوخ طبعی می شود زیرا با همین روش های هوشمندانه بسیار دوست داشتنی است اما هرگز به شیوه‌های غم انگیز نیز چنین نبوده است.

کرمان رصد

Inside Out
همان طور که گمان می‌رود، انیمیشن Inside Out یک فیلم پرنشاط و رنگارنگ است، اما در پس زمینه درس های زندگی خود، عصبانیت و مالیخولیای زیادی را پنهان می کند ، که در اینجا پیچیده تر و صادقانه تر از حد معمول است. در حالی که بزرگسالان از مزایای ژرف‌اندیشی برخوردارند، انیمیشن Inside Out از آن فیلم هایی نیست که بتوان آن را در دو سطح درک کرد؛ این یک تجربه احساسی و بدست آمده فارغ از توجه به سن شما است.
فیلم بیمار بزرگ یا The Big Sick (مایکل شوالتر ، 2017)
همانطور که در فصل جوایز به طور گسترده تبلیغ شد، فیلم The Big Sick داستان واقعی زن و شوهری به نام کومایل نانجیانی و امیلی وی گوردون است که خود را در فیلمنامه ای که مایکل شوالتر کارگردانی کرده اقتباس کرده اند. نانجیانی خودش را بازی می کند ، در حالی که گوردون ترجیح داد در پشت صحنه بماند و جای خود را برای Zoe Kazan که همیشه فوق العاده است باز کند.

کرمان رصد

The Big Sick 
همانطور که داستان این زوج چندنژادی را مرور می کند و مشکلات زندگی‌مانند این رابطه را گره می زند، با یک دوز سخاوتمندانه از قلب و واقعیت در حالی که به گفتگوی درخشانی روی می آورید (شوخی 11 سپتامبر مورد علاقه است)، نمایش های خنده دار در خدمت شما است. این یک لذت ناب و نادر از یک فیلم است و باید همان طور نیز گرامی داشته شود.
فیلم لیدی برد یا Lady Bird (گرتا گرویگ ، 2017)
فیلم لیدی برد، دیگر فیلم درام در فصل جوایز سال 2017 بود که به دلیل دیدگاه منحصر به فرد و فوق العاده گرتا گرویگ، مروارید گرانبها و شیرین سینما، است زیرا در واقع از زندگی خود به عنوان یک دختر نوجوان که در ساکرامنتو در کالیفرنیا بزرگ می شود می گوید. داستان کوتاه کوتاه: این یک فیلم درباره خود او نیست بلکه درباره ما است.

کرمان رصد

Lady Bird
فیلم لیدی برد در مورد ناتوانی ما در “دور ریختن” جنبه هایی از زندگی که دوست نداریم و یا انتخاب نکرده ایم و اینکه چگونه نگرش ما نسبت به آنها در طول زمان تغییر می کند تأمل می کند. همانطور که لیدی برد با بازی شگفت انگیز Saoirse Ronan یاد می گیرد قسمت هایی از خودش را که نمی تواند خودش ایجاد کند و در موردش تصمیم بگیرد دوست داشته باشد، ما سفر خود را به سمت آن نقطه از زندگی خود می بینیم. البته، بسیاری از بی دست و پا بودن نوجوانان در این مسیر نهفته است.
فیلم خانم سانشاین کوچولو یا Little Miss Sunshine (جاناتان دیتون / والری فاریس ، 2006)
هووِرها یک خانواده بسیار بامزه هستند. خنده دار و تاریک، بله، هنوز هم خنده دار. سخنران انگیزشی و نویسنده خودیاری ریچارد (گرگ کینار) و مادر شریل (تونی کولت) که در بیمارستان روانی بستری است، دارای دو فرزند هستند: دواین (پاول دانو) ، نوجوانی که طرفدار نیچه است و عهد سکوت گرفته و الیو (ابیگیل برسلینگ)، دختر جوانی که وسواس زیادی برای برنده شدن در یک مسابقه زیبایی محلی دارد. در آغاز، پدربزرگ معتاد به مواد مخدر آنها که ادوین (آلن آرکین) نام دارد و عموی همجنسگرای آنها به نام فرانک (استیو کارل) به آنها می‌پیوندند.

کرمان رصد

Little Miss Sunshine
مطمئناً ، وقتی این خانواده با اتوبوس زرد رنگ فولکس جاده را طی می کنند ، بازیهای هیستریکی به وجود می آید. همانطور که فیلم جاناتان دیتون و والری فاریس به خوبی در بخش کمدی ظاهر می شود ، در ژانر درام و دل‌شکستگی نیز احترام و توجه عموم را جلب می‌کند.
در این مجموعه شخصیت های تا حدودی عجیب و غریب برای روشن کردن نکاتی در مورد نگرش آمریکا نسبت به شکست و حتی تعریف غربی از آن به کار رفته تا فیلم Little Miss Sunshine به یک درام جذاب تفاوت‌ها مبدل شود.
بیشتر بدانید : بهترین فیلم های کمدی سال 2019 برای یک دل سیر خندیدن! + عکس
بیشتر بدانید : معرفی بهترین سریال های خارجی کمدی + عکس (قسمت اول)
بیشتر بدانید : فیلم های عاشقانه و رمانتیک 2019: از عشق های نوجوانی تا ... + عکس
منبع: rooziato.com

لینک کوتاه:
https://www.kerman-online.ir/Fa/News/208068/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

دستگیری قاتل نوجوان 14 ساله کرمانی حین فرار

از هجوم سیل آسای پیامک‌های تبلیغاتی نامزد‌های شورا‌ها تا آمادگی برای حضوری پرشور در انتخابات

باید مجموعه ورزش و جوانان در رویداد مهمِ انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشد

روند انتخابات در بستر امن داخلی انجام می شود/ حضور پرشور در انتخابات پشتوانه نظام است

مشکلات انتقال ارز صادرکنندگان از هند بررسی شد

مصطفی کیایی خبر حضور گلزار در «آوازه خوان» را تکذیب کرد

قاضی‌ زاده: باید ببینم حجت برای انصراف دارم یا نه

مدیرکل استاندارد کرمان: فرآورده میوه‌ای «محشر» غیراستاندارد است

ماجرای شکایت محمدرضا گلزار برای یک ادعای جنجالی!

اراده شهر برای حفظ تهران

معماری سنتی در روستا‌ها جان دوباره می‌گیرد

شرکت در انتخابات جلوه‌ای از مکتب شهید سلیمانی است

اقدامات پلیس در رابطه با تأمین امنیت انتخابات تشریح شد

20000 نفر از عوامل انتظامی و بسیجی امنیت انتخابات استان کرمان را تأمین می‌کنند

پیام محمد خاتمی به مردم ایران درباره انتخابات

عامل آتش‌ سوزی در پمپ‌ بنزین بازداشت شد

سعید جلیلی از رقابت‌ های انتخاباتی انصراف داد

مدیرکل استاندارد کرمان : فرآورده میوه‌ای محشر غیراستاندارد است

فرماندار: ریگان برای انتخاباتی پرشور آماده شده است

عکس زیرخاکی محمدرضا گلزار با ستاره های پیشین پرسپولیس و استقلال + سند

دعوت امام جمعه و استاندار کرمان از مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات

عکسی جالب از محمدرضا گلزار در کنار ستاره‌های استقلال و پرسپولیس

کرمان، جزو استان‌های برتر کشور از نظر شاخص ایمنی

آمادگی رابر برای برگزاری انتخاباتی پرشور

تشکیل و راه اندازی قرارگاه جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کار و تلاش در چهارمحال و بختیاری

ثبت نام و پرداخت تسهیلات به مشاغل زیان دیده از کرونا فارس تمدید شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم از نرخ مثبت مشارکت اقتصادی در استان خبر داد

ارائه تمامی خدمات غیرحضوری صندوق بازنشستگی کشوری در «صبااپ»

​معاون اشتغال خبر داد: کمک فنی – اعتباری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به طرح‌های توسعه‌ای خوزستان

مرمت کاشی‌کاری ضلع شمالی و شرقی مسجد ملک کرمان آغاز شد

نقش پررنگ سران طوایف در عملی شدن منویات رهبری

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برای حضور حداکثری در انتخابات

آزادی 24 زندانی جرایم غیر عمد شهرستان انار

حفر 7 حلقه چاه برای مدیریت بحران کم‌آبی در کرمان

جلوی نشتی فروش مرغ برای تامین بازار استان را گرفته‌ایم

بیشترین رای اولی‌ها در کدام شهرستان استان کرمان زندگی می کنند؟

دعوت امام جمعه و استاندار کرمان از مردم پایتخت مقاومت ایران برای خلق حماسه ای دیگر در 28 خرداد

آئین‌نامه تکمیل مسکن مهر و احیای بافت‌های فرسوده تصویب شد

پادشاه مغرب نخست وزیری نفتالی بنت را تبریک گفت

انتخابات در نظام اسلامی مبنای مردم سالاری دینی است

«اسماعیلی» مدال طلای قهرمانی تکواندو آسیا را به گردن آویخت

دعوت مدیرکل ورزش و جوانان به مشارکت حداکثری در انتخابات

7 هکتار از عرصه های منابع طبیعی بخش کوهساران راور در آتش سوخت

تکواندو قهرمانی آسیا؛ اسماعیلی اولین حضور خود در آسیا را طلایی رقم زد

منع سرآسیایی از بازگشت به تمرینات رفسنجان

نگار اسماعیلی قهرمان آسیا شد/ پایان روز نخست با 6 مدال

تلاش پلیس برای افزایش مشارکت گسترده مردم در انتخابات

نامزد شورای ائتلاف شورای شهر گرگان: ‌35 درصد جمعیت گرگان در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد سکونت دارند

شکایت رضا گلزار از یک منتقد سینمایی یا ایجاد ترس و رعب برای نقد؟!

شکایت رضا گلزار از یک منتقد سینمایی یا ایجاد رعب و وحشت برای نقد؟!