کرمان رصد

آخرين مطالب

مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

مسئولان کرمان: انتخابات رخدادی که سرنوشت چهارسال آینده را رقم می‌زند سياسي

مسئولان کرمان: انتخابات رخدادی که سرنوشت چهارسال آینده را رقم می‌زند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - به گزارش ایرنا، حدود 100 روز دیگر عرصه جمهوریت نظام جمهوری اسلامی شاهد یکی دیگر از آزمون های مشارکت مردم برای تعیین سرنوشت خود برای چهار سال آینده است و انتظار می رود با نزدیک شدن به موعد این روز مهم شاهد شور و شوق انتخاباتی در جامعه باشیم.
اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو که تعیین کننده زمامدار امور اجرایی کشور و همچنین اعضای شوراهای شهر و روستاهای کشور است، بر کسی پوشیده نیست و تجربه نشان داده است که رای بالا پشتوانه و حاشیه حمایتی قوی برای منتخبان ایجاد می کند.
مسئولان ارشد استان کرمان این روزها که در آستانه آغاز روند اجرایی انتخابات قرار داریم، از هر فرصتی در نشست ها و آیین ها استفاده می کنند تا نگاه ها و توجه ها را به مشارکت در انتخابات 1400 معطوف کنند.
امام جمعه کرمان: پشتوانه دولت آینده مشارکت حداکثری در انتخابات است

کرمان رصد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه باید در انتخابات امر مهم مشارکت حداکثری را مد نظر قرار دهیم گفت: حضور اقشار مختلف مردم پای صندوق‌های رای، دولت آینده را قوی تر کرده و پشتوانه ای برای دولت است.
حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی افزود: سال 1400 یکی از سال های سرنوشت ساز کشور است و رخداد بزرگی که چهار سال سرنوشت کشور را رقم می زند، در این سال اتفاق می افتد.
وی با بیان اینکه دولت آینده باید در شرایطی دشوار امور کشور را در دست بگیرد تصریح کرد: دولت باید در شرایطی که تحریم های ظالمانه وجود دارد و دشمنی ها پیچیده تر و نقشه های مختلف علیه کشور اعمال می شود باید کار جهادی را در دستور کار خود قرار دهد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان تاکید کرد: باید در انتخابات، فرد اصلح را انتخاب کنیم و هرچه فرد صلایت بیشتری داشته باشد نتیجه و فایده آن برای کشور بیشتر خواهد بود.
وی گفت: صاحب نظران باید در فضایی کاملا آرام و دور از جنجال و درگیری هایی که به ضرر امنیت و اخلاق کشور است، تلاش کنند نامزدی را که از همه اصلح است به مردم معرفی شود و باید بدانیم که انتخابات حساس و مهمی پیش رو داریم.
استاندار کرمان: مشارکت بالا در انتخابات فردای کشور را متفاوت‌تر می‌کند

کرمان رصد

استاندار کرمان نیز برای چندمین مرتبه پیاپی در روزهای اخیر به مسئوله انتخابات واکنش نشان دارد و با بیان اینکه انتخابات 1400 برای آینده کشور بسیار سرنوشت‌ساز است گفت: در مقطعی قرار داریم که مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو گره‌های کشور را باز و مشارکت پایین نیز گره ها را پیچیده تر خواهد کرد.
علی زینی وند افزود: مشارکت بالا در انتخابات 28 خرداد سال آینده فردا را برای ما متفاوت تر می کند و باید همه تلاش کنیم این مشارکت رخ دهد.
وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه مهم دینی، اخلاقی و ملی است تاکید کرد: امروز سلامت، امنیت و مشارکت بالای انتخابات مهم است و حتما این مساله را رصد می کنیم.
استاندار کرمان تصریح کرد: توقع این است مدیران در جریان انتخابات به موازین قانونی در حوزه مدیریت خود پایبند باشند و با نظارت، تخلفات را گزارش کنند.
معاون استاندار کرمان: کرونا بر میزان مشارکت جویی در انتخابات موثر است

کرمان رصد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بابیان اینکه مشارکت مردم استان در انتخابات گذشته بالاتر از میانگین کشوری بوده است اظهار داشت : ویروس کرونا بر میزان مشارکت پذیری در این دور از انتخابات می تواند اثر گذار باشد.
محمد صادق بصیری افزود: ویروس کرونا از 2 جهت می تواند روی مشارکت مردم در انتخابات اثر بگذارد که نخستین مورد معیشت اقتصادی مردم است و تهدیدی برای معیشت مردم و موجب کم توجهی به دیگر مباحث روز می شود و بر مشارکت اثر گذار است.
وی تصریح کرد: نکته دیگر تجمع مردم برای حضور در انتخابات و فعالیت هیات های اجرایی و نظارت و حجم انتخابات شوراها است که اگر مدیریت کرونا به خوبی انجام نشود، روی مشارکت مردم در انتخابات تاثیر می گذارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان اظهار داشت: در راستای برگزاری خوب و صحیح انتخابات 1400، اگر قانون را در کنار بخشنامه ها و دستورالعمل های مقام معظم رهبری بگذاریم، تکلیف همه در انتخابات روشن است و وظایف مجریان انتخابات نیز در قانون مشخص است.
وی ادامه داد: نطارت در انتخابات شوراها از طریق مجلس اعمال می شود و در انتخابات ریاست جمهوری از طریق شورای نگهبان، نظارت اعمال صورت می گیرد.
بصیری تاکید کرد: با توجه به اینکه در این دوره از انتخابات بسیاری از کارها به صورت الکترونیکی انجام می شود، باید فیبر نوری در تمام استان وجود داشته باشد و حضور و همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات لازم است.
نامزدهای انتخاباتی نسبت به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

کرمان رصد

دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان کرمان گفت: ضرورت دارد نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از هم اکنون نسبت به تکمیل فرآیند استعلام انتخاباتی و دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند.
سیدمهدی قویدل در نخستین نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان کرمان افزود: با توجه به دستورالعمل سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تعیین بازه زمانی محدود برای ثبت نام نامزدها و همچنین طبق تاکید رییس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی و ریاست کل دادگستری کرمان، نامزدها باید قبل از 20 اسفندماه 99 نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: این تصمیم به منظور بررسی دقیق و کیفی و جلوگیری از تراکم جمعیت، پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و همکاری بیشتر با نامزدهای انتخاباتی اتخاذ شده و تاکید می شود نامزدها نسبت به این تصمیم حساس باشند و از طریق دفاتر خدمات قضایی اقدامات لازم را به منظور دریافت گواهی به عمل آورند.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان یادآور شد: با توجه به اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور که از طریق ستاد انتخاباتی استان کرمان اعلام شده، ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه 20 اسفندماه 99 آغاز شده و تا 26 اسفندماه 99 ادامه خواهد داشت.
قویدل گفت: همچنین بازه زمانی ثبت نام برای نامزدهای شوراهای اسلامی روستا از 16 اسفندماه 99 تا 22 فروردین 1400 اعلام شده که برای مصالح ذکر شده ضرورت دارد نامزدهای شوراهای اسلامی روستا نیز از هم اکنون نسبت به دریافت این گواهی اقدام کنند.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و 372 شهر و چهل هزار و 620 روستا و تیره عشایری 28 خرداد 1400 برگزار می‌شود.
برچسب‌ها انتخابات 1400 کرمان مشارکت انتخاباتی علی زینی وند حسن علیدادی سلیمانی پروندهٔ خبری انتخابات 1400

لینک کوتاه:
https://www.kerman-online.ir/Fa/News/189468/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قرار نیست در سند همکاری، به چینی ها باج بدهیم

استاندار کرمان: تولید ثروت به تمام استان تسری پیدا کند

رئیس اتاق بازرگانی کرمان: مدل توسعه برمبنای صادرات دنبال شود

9 میلیارد تومان تجهیزات آموزشی رایگان به مدارس کرمان اهدا شد

امتحانات خرداد پایه‌های نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار می‌شود

وزیر راه و شهرسازی برای برطرف کردن مشکلات جنوب کرمان قول مساعد داد

سامانه تسهیل و رفع موانع تولید کرمان فعال می‌شود

تعاون روستایی جنوب کرمان بیش از12 هزار تن پیاز تضمینی خریداری کرد

هفته‌های بحرانی کرونایی پیش روی کرمان/ برخورد قاطع با خاطیان

لزوم ایجاد خط انتقال جداگانه آب شرب از پروژه خلیج فارس و خروج رفسنجان از بحران

نامتوازنی در سطح استان کرمان بیداد می کند/ بنگاه های اقتصادی وظیفه عمل به مسئولیت اجتماعی دارند

وضعیت دو شهرستان جنوب کرمان رو به قرمز شدن/امکانات پاسخگو نخواهند بود

اعتبار دفاتر بیمه سلامت تا مهر 1400 تمدید شد

سرپرست هیات: توازن را در فوتبال کرمان ادامه می‌دهیم

ثبت نام شوراهای کرمان گام نخست در تشکیل مجالس محلی

15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به عنبرآباد اختصاص یافت

کودک همسری یا کودک آزاری؟

فاطمه کامیاب: 800 نفر از کارآموزان من وارد بازار کار شده اند

طلسم عجیب مهاجم استقلالی شکسته شد ؛ مهاجم محبوب قلعه نویی بالاخره گل زد + سند

ثبت نام 16828 کرمانی در انتخابات شورا‌های اسلامی روستا‌ها

اوج‌گیری مجدد گل‌گهر سیرجان با پیکان؛ روزهای بد به در

گل گهر سیرجان 2 پیکان تهران صفر؛ دومین پیروزی شاگردان ژنرال رتبه چهارم را به ارمغان آورد

سپاهان صدر را از دست داد؛ برد گل‌گهر با تبریزی

مربی گل‌گهر: با یک بازی مقتدرانه و قابل احترام پیروز شدیم/ مدیران پیکان درس بزرگی به فوتبال دادند

تارتار: دیگر تحمل متضرر شدن از مسائل داوری را نداریم

ویدئو: خلاصه بازی پیکان تهران صفر- گل گهر سیرجان 2

لیگ برتر فوتبال| فکری با توقف سپاهان، پرسپولیس را در صدر جدول نگه داشت/ گل‌گهر جای مس رفسنجان را گرفت

آخرین وضعیت کرونا در کرمان/ زلزله به 14 روستا در رابر خسارت زد/توزیع 20 تن پیاز به همت بسیج در شهداد

فیلم/خلاصه بازی پیکان صفر گل گهر سیرجان 2

سارق ادوات کشاورزی با 20 فقره سرقت به دام افتاد

گزارش تصویری از دیدار تیم های پیکان و گل گهر سیرجان

تساوی صبای یزد قابل نماینده کرمان

از گلایه گوجه کاران در شهرستان رودبار جنوب تا قیمت نامناسب کالاهای اساسی در فروشگاه رفاه

مشکل شبکه آبرسانی روستا‌های بخش گلستان رفع می‌شود

نقش موثر شرکت های صنعتی و تولیدی در شکوفایی اقتصادی

ویدیو: خلاصه و حاشیه دیدار مس رفسنجان سایپا

تمامی اماکن ورزشی استان کرمان تا اطلاع ثانوی تعطیل!

9 درصد؛ نرخ سود وام بافت فرسوده

کشتی گیر جوان بافتی بر سکوی سوم مسابقات انتخابی تیم ملی

شکوفه‌های بهاری رودبار +عکس

سالاد کاهو با سس ریحان + طرز تهیه

دومین اقدام هیأتی‌ها برای حذف موانع تولید و خوشحالی کشاورزان؛ این بار در کرمان

دو ملی‌پوش والیبال راهی سیرجان شدند/ رونمایی از فولاد 1400

بازسازی غضروف بین مفاصل با ژل تزریقی

ستاره پیشین استقلال احیا شد

تیم‌ملی هندبال ساحلی نوجوانان الف ایران بر سنگ‌آهن بافق غلبه کرد

تیم‌های فوتسال صبای یزد و کاروان صنعت کرمان مساوی شدند

جدال با سنگ و مس برای خلق اثر هنری+تصاویر

البدر بندرکنگ بندرلنگه از صعود به مرحله بعد باز ماند

برد مس شهربابک در آغاز نیم فصل دوم