کرمان رصد

آخرين مطالب

اقتصادي

پنج طرح صنعتی و معدنی در مجتمع مس سرچشمه به بهره‌برداری رسید

کرمان رصد - کرمان - پنج طرح صنعتی و معدنی امروز (سه‌شنبه) در مجتمع مس سرچشمه با اعتباری بالغ بر 751 میلیارد ریال با حضور وزیر صمت و از طریق ویدئو کنفرانس و ارتباط با رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی 1057 پروژه در کرمان

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: در مجموع 1057 پروژه با اعتبار 14 هزار و 310 میلیارد تومان و 4 هزار و 785 نفر اشتغال امروز در جلسه شورای اداری استان با حضور رییس جمهور بهره برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

تدوین بودجه 99 با رویکرد قطع وابستگی به نفت

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تنظیم بودجه بدون وابستگی به نفت اظهار کرد: بودجه سال 99 در دستور کار قرار گرفته و در ستاد تنظیم بودجه جلسات آن آغاز و با رویکرد قطع وابستگی به نفت تدوین شده است.

فولاد، به صنعت بومی کشور تبدیل شده است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این مطلب که فولاد صنعت بومی ما شده است، گفت: چشم‌انداز کشور رسیدن به تولید 55 میلیون تن فولاد بوده این در حالی است که در سال 92 ایران، وارد کننده فولاد بوده اما امروز جزء صادر کننده های عمده این صنعت در دنیا است.

افتتاح 28 نیروگاه تجدیدپذیر تا پایان سال

کرمان رصد - ایسنا/کرمان وزیر نیرو گفت: آبرسانی به یک هزار و 124 روستا را در این طرح دنبال می کنیم به طوری که روزانه 6 روستا تا پایان سال جاری با سرمایه گذاری بالغ بر 4.5 میلیارد تومان به شبکه آبرسانی کشور اضافه خواهد شد.

افتتاح پروژه‌های منطقه معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان کارخانه ذوب و ریخته‌گری شماره یک شرکت جهان فولاد سیرجان، خط 2 کارخانه احیاء مستقیم مگامدول (کوثر) شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر، واحد بخار نیروگاه گل گهر شرکت گهر انرژی سیرجان روز دوشنبه و در ادامه سفر کاروان تدبیر و امید به استان کرمان با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

وزیر صمت: زنجیره فولاد در کشور در حال متوازن شدن است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: زنجیره فولاد در کشور در سال های گذشته نامتقارن بود که در راستای متقارن کردن این زنجیره در کشور قدم هایی را آغاز کرده و در این موضوع در راستای اقتصاد مقاومتی کار می کنیم که خوشبختانه هم اکنون این زنجیره در حال متوازن شدن است.

پروژه فولاد بافت با حضور رییس جمهور افتتاح شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان امروز 20 آبان ماه با حضور رییس جمهور فاز یک پروژه فولاد بافت شامل واحد احیاء مستقیم با ظرفیت 800 هزار تن آهن اسفنجی افتتاح شد.

روند توسعه و عمران کشور شتابان است

کرمان رصد - کرمان- وزیر نیرو گفت : روند توسعه و عمران کشور با وجود شرایط سخت تحریمی که در آن قرار داریم نه تنها متوقف و کند نشده بلکه شتابان در حال پیش روی است .

چرخ توسعه و عمران کشور با سرعت در حال پیش‌روی است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان وزیر نیرو گفت: با اجرای پویش هرهفته_الف_ب_ایران، درصدد هستیم تا مردم با دلگرمی بیشتری شاهد آن باشند که چرخ توسعه و عمران کشور نه تنها متوقف و یا کند نشده بلکه با سرعت در حال پیشروی است، آن هم در شرایطی که سخت‌ترین تحریم‌ها به کشور تحمیل شده است.

سه طرح بزرگ اقتصادی در سفر رئیس جمهوری به سیرجان افتتاح می‌شود

کرمان رصد - کرمان - به گفته سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان در سفر عصر روز دوشنبه رئیس‌جمهوری به این شهرستان 2 طرح صنعتی و معدنی و یک نیروگاه برق افتتاح و مورد بهره‌بردرای قرار خواهد گرفت .

جزییات پروژه‌های قابل افتتاح شرکت صنعتی معدنی گل‌گهر با حضور رییس جمهور

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از افتتاح 3 طرح بزرگ توسعه ای شامل کارخانه ذوب و فولاد سازی شماره 1 و واحد تولید اکسیژن شرکت جهان فولاد، خط 2 کارخانه احیا مستقیم مگامدول (کوثر) در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و واحد بخار نیروگاه گل‌گهر شرکت گهر انرژی سیرجان توسط ریاست جمهور خبر داد.

پرونده‌های اختلاس در مجتمع جرائم اقتصادی کرمان بررسی می‌شود

کرمان رصد - کرمان - معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان گفت: پرونده های مربوط به قاچاق کالا، رشوه، اختلاس و کلاهبرداری در مجتمع قضائی جرائم اقتصادی این استان رسیدگی و در مورد آنها رای صادر می شود.

هفته پرترافیک افتتاح پروژه‌های معدن و صنایع معدنی در سیرجان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: رییس جمهوری این هفته 30 طرح معدنی و صنایع معدنی در سفر به استان های کرمان و یزد افتتاح می‌کند که این طرح ها بیش از 2000 شغل به صورت مستقیم ایجاد می کنند.

بهره برداری از 30 طرح معدنی و صنایع معدنی در یزد و کرمان

کرمان رصد - تهران - همزمان با سفر حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهوری به استان های یزد و کرمان روزهای 19 و 20 آبان ماه 30 طرح معدن و صنایع معدنی که میلیاردها تومان برای آنها سرمایه‌گذاری شده به بهره‌برداری می‌رسد.

22 هزار تن پسته از باغ‌های رفسنجان برداشت شد

کرمان رصد - کرمان - فرماندار رفسنجان گفت: برداشت محصول پسته از باغات این شهرستان از دهم شهریور سال جاری آغاز شده و تا 2 ماه ادامه داشت و طی این مدت 22 هزار تن محصول از این سطح برداشت شده است.

اراضی مجهز به آبیاری نوین در استان کرمان افزایش یافت

کرمان رصد - کرمان - به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان تا سال 1392 حدود 53 هزار هکتار از اراضی این استان به سیستم های آبیاری نوین مجهز شده بود که با اقدامات انجام گرفته اکنون این میزان به 84 هزار و 700 هکتار رسیده است.

برنامه‌ریزی استان کرمان برای رسیدن به صادرات 10 میلیارد دلاری

کرمان رصد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با تاکید بر اینکه استان کرمان قصد دارد صادرات دو میلیارد دلاری خود را به 10 میلیارد دلار برساند، گفت: استان کرمان در سال 96 حدود 54 میلیون دلار صادرات به قزاقستان داشته که عمده آن مربوط به پسته بوده است.

افتتاح 12 هزار میلیارد تومان پروژه در شهرستان سیرجان با حضور رییس جمهور

کرمان رصد - سرپرست فرمانداری سیرجان با بیان اینکه سیرجان افتخار این را دارد که در کمتر از دوسال مجددا میزبان رییس جمهور خواهد بود افزود: در سفر قبلی رییس جمهور به این شهرستان پروژه هایی با بیش از 10 هزار میلیارد تومان بهره برداری شد که نشان دهنده ظرفیت بالای سیرجان در صنعت و معدن و چرخه فولاد است که با افتتاح پروژه های جدید کامل و کار از اکتشاف تا تولید شمش در شرکت صنعتی معدنی گل گهر انجام می شود.

افتتاح یکی از بزرگترین پروژه‌های ذوب کشور در سیرجان با حضور رییس جمهور

کرمان رصد - ایسنا/کرمان نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم به‌کارگیری نیروهای بومی در صنایع استان و شهرستان‌های سیرجان و بردسیر تاکید کرد و در ادامه به سفر رییس جمهور به سیرجان اشاره کرد و گفت: در این سفر یکی از بزرگترین پروژه‌های ذوب (پروژه ذوب شرکت جهان فولاد) کشور افتتاح خواهد شد.

پروژه جدیدی در حوزه صنعت و معدن در سفر رییس جمهور به کرمان تعریف نخواهد شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان این مطلب که در حوزه صنعت و معدن در این سفر پروژه جدیدی تعریف نخواهد شد، اظهار کرد: بیش از 95 درصد این 15 هزار میلیارد تومان پروژه قابل افتتاح با حضور رییس جمهور متعلق به بخش خصوصی است.

از مصوبات سفرهای قبلی رییس جمهور به کرمان چه خبر؟

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: در دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان کرمان 29 پروژه مصوب شد که یک هزار و 188 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آنها مصوب گردید که تا پایان سال 99 باید اجرایی شوند.

حل مشکلات مربوط به مشاغل سخت و زیان آور در مجلس در آینده نزدیک

کرمان رصد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از آخرین خبرها از تدوین متن پیشنهادی برای اصلاح قانون مشاغل سخت و زیان آور خبر داد و گفت: در صورتی که این متن پیشنهادی به صحن علنی آید با رای بالا تصویب خواهد شد.

10 طرح راه و شهرسازی در شهرستان زرند اجرا می‌شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشستی که با معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای داشتیم بر اجرای 10 طرح راه و شهرسازی در زرند تاکید شد.

طرح عمرانی 35میلیاردتومانی شهرداری رفسنجان تامین اعتبار شد

کرمان رصد - کرمان- به گفته شهردار رفسنجان عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر همسطح در بلوار خلیج فارس به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی شهرداری که 35 میلیاردتومان برایبرای ساخت آن تامین اعتبار شده بزودی آغاز خواهد شد.

کسب و کار در کرمان صاحب واحد می‌شود

کرمان رصد - ایسنا/کرمان واحد مدیریت کسب و کار با هدف بهبود مستمر محیط کسب وکار، ارائه خدمات مشاوره ای و پیگیری مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی زیر نظر دبیرکل در اتاق بازرگانی کرمان تشکیل می شود.

تعهدات نشست بنگاه‌های اقتصادی کرمان اجرایی شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست‌های برگزار شده قبلی با مدیران بنگاه‌های اقتصادی کرمان گفت: تمام تعهدات شرکت‌های بزرگ اقتصادی این استان به منظور کمک به ورزشکاران منطقه باید اجرایی شود.

مجوز 15 دفتر خدمات مسافرتی در کرمان لغو شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از لغو مجوز 15 دفتر خدمات مسافرتی غیرفعال طی سال جاری در این استان خبر داد.

«کاسبان تحریم» اجازه نمی‌دهند دلار روند کاهشی خود را ادامه دهد

کرمان رصد - یک استاد اقتصاد دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: عده ای از آشفته بازار و تحریم ها سود می برند که به آنها کاسبان تحریم گرفته می شود و در اصطلاح زیر بازار را می گیرند و نمی گذارند نرخ ارز کاهش یابد و اکنون نیز اجازه نمی دهند این روند کاهشی ادامه داشته باشد و دلار در قیمت 11 هزار تومان مقاومت می کند.

ایجاد 1600 فرصت شغلی برای مددجویان کرمانی در 7 ماهه امسال

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از پرداخت 59 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان استان در هفت‌ماهه امسال خبر داد و گفت: 1659 فرصت شغلی در 7 ماهه امسال برای مددجویان و نیازمندان استان ایجادشده است.

پرداخت 3 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای امسال در کرمان

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از اختصاص 8 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی در سال 98 و پرداخت 3 میلیارد و 540 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی طی 7 ماهه نخست امسال در استان خبر داد .

سیلاب 20 میلیارد ریال به راه های جیرفت خسارت وارد کرد

کرمان رصد - جیرفت - فرماندار جیرفت گفت: بارش باران و جاری شدن سیلاب در روزهای دهم و یازدهم آبان، بیش از 20 میلیارد ریال به حوزه راه های این شهرستان بویژه بخش جبالبارز خسارت وارد کرد.

ساير مطالب

افزون بر 240 تن پسته از باغ‌های جنوب کرمان برداشت شد

تفویض اختیار صدور کارنه آ.ت.آ به اتاق کرمان پیگیری می‌شود

توزیع کنندگان مرغ نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار را رعایت نمی کنند

مرغ در کرمان باید با قیمت 12 هزار و 900 تومان عرضه شود

شهریه اضافی دریافت شده از دانش آموزان باید پس داده شود

هم از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم و هم مصوبات ستاد تنظیم بازار را اجرایی خواهیم کرد

قول وزارت ارشاد برای اختصاص اعتبار برای اتمام تالار مرکزی کرمان

نگاهی به صادرات و واردات استان کرمان در نیمه اول سال جاری

آمار صادرات متناسب با ظرفیت‌های استان کرمان نیست

قیمت مرغ زنده در کرمان از میانگین کشوری کمتر است

قیمت مرغ زنده در استان کرمان، پایین‌تر از متوسط کشوری

سرعت پروژه فاضلاب کرمان پائین است!

کارگروه رفع موانع تولید شمال استان کرمان برگزار شد

حضور مدیران در جلسات پنجره واحد سرمایه‌گذاری الزامی است

جزئیات کلاهبرداری 200 میلیارد ریالی در کرمان تشریح شد

صدور بیش از 6500 سند روستایی تا پایان امسال در استان کرمان

صدور بیش از 6500 سند روستایی پایان سال جاری در استان کرمان

تکمیل شدن سهمیه اشتغال روستایی استان در سال 97

پیشرفت 82 درصدی 11 طرح اقتصاد مقاومتی در جنوب استان کرمان

توافق بانک مرکزی برای حل مشکلات واحدهای اقتصادی کرمان اخذ شد

تورم نقطه به نقطه 34.4 درصدی هزینه‌های خانوارهای کرمانی در شهریور

افزون بر 48 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای کرمان معامله شد

مگس مدیترانه‌ایی به باغ‌های میوه رابر خسارت وارد کرد

افزایش حجم محموله‌های صادراتی پسته از 25 به 60 تن

افزایش 34.4 درصدی هزینه‌های خانوارهای کرمانی نسبت به سال گذشته

گام های اقتصادی استان کرمان از ابتدای سال98

2 هزار و 482 فقره پرونده وارد تعزیرات حکومتی کرمان شد

اجرای 1000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان

کشفیات قاچاق فرآورده‌های نفتی در کرمان 191 درصد افزایش ‌یافت

مشکلات ارزی فعالان اقتصادی کرمان برطرف می شود

توافق بانک مرکزی با فعالان اقتصادی کرمان برای حل مشکلات ارزی

پیشرفت 50 درصدی پروژه های معاونت فنی اداره منابع طبیعی جنوب کرمان

اجرای یکهزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان

مسکن مهر تصمیم خوبی بود، اما در اجرا اشتباه داشت/آغاز اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کرمان

فروپاشی تحریم‌های ایران کاملا مشهود است/ رفع 95 درصد مشکلات ارزی فعالان اقتصادی

250 چاه کشاورزی رفسنجان به کنتور هوشمند مجهز شد

کرمان؛ نیمه دوم آبان ماه میزبان وزیر اقتصاد

استاندارد بندی مکمل در سیاست های اقتصاد مقاومتی است

کوتاهی در برخورد با تولید کالاهای استاندارد، خیانت به مردم است

اگر مصوبه ای عملی نیست مدیران اعلام کنند

کشف 14 هزار و 676 مورد اشتراک غیرمجاز برق در جنوب استان کرمان

گرفتاری‌های امروز جامعه ما ناشی از عدم به کارگیری استاندارد است

تاکنون یک ریال دریافتی اسناد خزانه در استان کرمان نداشته ایم

افزایش 16 درصدی برداشت خرما در شرق کرمان

استانداردسازی نباید سلیقه‌ای باشد

98 درصد فراورده‌های تولیدی مشمول استاندارد اجباری نیستند

21 میلیارد ریال؛ هزینه اشتراکات غیرمجاز شرکت برق جنوب استان

انتقال دائمی گردش مالی صنایع بزرگ استان به کرمان در انتظار تصمیم بانک مرکزی

همه مشکلات جامعه را از چشم بیگانگان نبینید

در سفر یک روزه استاندار کرمان به بافت چه می‌گذرد؟

بیش از 73 میلیاردریال در بورس منطقه‌ای کرمان معامله شد

آغاز معاملات آتی پسته در بورس از 21 مهر

کارگروه تخصصی معدن‌کاری و محیط زیست در کرمان تشکیل می‌شود

طرح واکسیناسیون طیور بومی بافت علیه بیماری نیوکاسل اجرا می شود

روند سرمایه گذاری در استان کرمان تسهیل شود

ساخت 7000 واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی در کرمان

ساخت 7000 هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی در کرمان

ارزانی سفر به ایران منجر به افزایش17درصدی گردشگران خارجی کرمان شد

پست کرمان خدمات تجارت الکترونیک را به روستاهای محروم برد

130 هزار تن پسته در کرمان برداشت می‌شود

افزایش فروش محصولات شرکت گل‌گهر

بازار را برای تولیدکنندگان غیرمجاز ناامن خواهیم کرد

قطعات مورد نیاز مس سرچشمه از صنایع رفسنجان تأمین می شود

مس سرچشمه 44طرح اقتصاد مقاومتی رفسنجان را در دست اجرا دارد

پرورش ماهی تیلاپیا در کرمان ممنوع شد

توقف صدور مجوز جدید اکتشاف و بهره‌برداری معادن طبقه یک و دو در پنج استان

باید تسهیلات توسعه گلخانه‌ای در استان را جذب کنیم

2.7 میلیارد تومان اعتبار برای دفاتر تسهیلگری کرمان پیش‌بینی شده است

معین های اقتصادی کرمان بالغ بر 11 هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کنند

ایجاد 400 شغل توسط دفاتر تسهیلگری کرمان

رودری خبر داد: تغییر نام «معین‌های اقتصادی» به «معین‌های توسعه»

خط نوین بومی کنسانتره گل گهر سیرجان راه اندازی شد

25 درصد برنامه‌های حفاری گل‌گهر سیرجان انجام شد

آغاز طرح طبقه بندی مشاغل

بررسی بازنگری قانون مالیات بر ارزش افزوده در صحن علنی مجلس

تولید گل‌گهر سیرجان از مرز 14 میلیون تن گذشت

صادرات خدمات فنی و مهندسی در کشور مغفول مانده است

با نانوایان متخلف برخورد قانونی خواهیم کرد

1127 نفر سهمیه استان کرمان در آزمون استخدامی فراگیر

1127 نفر سهیمه استان کرمان

بازپرسی که تلگرام را فیلتر کرد، بازداشت شد

تسهیلات بانک کشاورزی برای احداث گلخانه های مدرن در استان کرمان

تاکید بر نقش مسئولیت اجتماعی فعالان اقتصادی

از سرمایه گذاران در حوزه گردشگری استقبال می کنیم/ کرمان ظرفیت تبدیل شدن پایلوت گردشگری هنری را دارد

سهم گردشگری از تولید ناخالص داخلی 11 میلیارد دلار است/200 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه گردشگری کشور در دست انجام است

ظرفیت های عظیم خودروسازی ارگ جدید بم در کشور بی نظیر است

بازدید وزیر صمت و استاندار کرمان از شرکت های خودروسازی ارگ جدید بم

تصمیات مهم دولت برای رونق تولید در صنایع خودروسازی استان کرمان

صدور ضرب الاجل برای تعیین تکلیف کارخانه قند بردسیر

افزون بر 1200 گواهینامه صادراتی در کرمان صادر شد

توفان 15 میلیارد ریال به کشاورزی عنبرآباد خسارت زد

صادرات، موتور محرکه‌ای برای رشد اقتصادی

ایران، در شمار کشورهای با ریسک تجاری بالا

نرخ نان در کرمان تعیین شد

پیش بینی برداشت 24 هزار تن پسته/سال آینده محصول 2 برابر می شود

ترک سکونتگاه‌ها توسط عده ای از عشایر در پی بروز خشکسالی‎‌های اخیر

انتقال گردش مالی شرکت‌های بزرگ معدنی به داخل استان در حد انتظار نیست/با کسی تعارف نداریم

شرکت‌های بزرگ 85 درصد صنعت و معدن کرمان را راهبری می‌کنند

پیروزی در جنگ اقتصادی نیازمند مشارکت همه‌جانبه است

کارمندان برگزیده مسابقه بزرگ اقتصاد مقاومتی استان معرفی شدند

منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان 2هزار میلیارد تومان طرح در دست اجرا دارد

اجرای 75 درصد خط لوله انتقال آب خلیج‌فارس تا سرچشمه

از جبران کم‌کاری ایجاد اشتغال در فصل بهار تا عدم وجود چشم‌انداز کارآفرینی در استان

آینده روشنی برای توسعه معادن استان کرمان نمی‌بینیم

ارتباط اتهامات معاون ایران‌ خودرو با پرونده یکه‌ زارع

وضعیت منابع و مصارف استان همخوانی ندارد

تاسیس شعبه صندوق ضمانت معدنی در کرمان

صدور سیمان کرمانی به کشورهای همسایه

14 میلیون نیروی کار زیر پوشش قانون کار در کشور فعال هستند

انعقاد تفاهمنامه ایران خودرو و سایپا با قطعه سازان بمی

افزایش تولید در کشور نسبت به سال گذشته/راه افتادن نهضت ساخت و تولید داخلی در کشور

از دست دادن هر فرصت شغلی، مانند یک بمب است

از تعطیلی 4 شرکت خودروسازی تا انتقاد تفاهمنامه ایران خودرو و سایپا با قطعه سازان بمی

برای بومی کردن قطعات خودرو همه باید پای کار بیایند

گریپاژ شدن موتور خودروهای چینی در بم

گردشگری کرمان، متناسب با ظرفیت‌ها حرکت نمی‌کند

دولت باید خوش قول باشد تا مردم نیز اعتماد کرده و کار کنند

وزیر صمت وارد کرمان شد + برنامه‌ها

پرداخت تسهیلات نوسازی مسکن در جنوب کرمان آغاز شد

30 هزار کارگر در معادن کرمان مشغول به کار هستند

44.4 درصد؛ نرخ فلاکت استان کرمان در بهار 98

نابودی 50 درصد محصول خرما در برخی از مناطق کرمان/بخشی از خسارات را جبران می‌کنیم

لزوم اصلاح ساختار تسهیلاتی بانک‌ها/ باید منابع هر استان در خود آن استان هزینه شود

نقدینگی باید به سمت تولید و رونق تولید سوق پیدا کند/9 میلیارد دلار بدهی خارجی بانک مرکزی

فشار تحریم‌ها را شکسته‌ایم/هدف، آمدن ارز به کشور است نه سامانه «نیما»

احتمال تعطیلی کرمان خودرو تا آبانماه

دستاورد سفر همتی به کرمان چه بود؟

نگاهی به وضعیت مدرک کارمندان کرمانی

آماده افتتاح بودن 2 طرح معدنی شرکت گل گهر

اجرای «عملیات بازار باز» برای مهار بحران اقتصادی کشور از ابتدای مهرماه

3 خواسته فعالان پسته از بانک مرکزی

دلایل عدم حل برخی از مشکلات در استان کرمان از دیدگاه استاندار

به داد خودروسازان کرمانی برسید/سایپا و ایران‌خودرو فقط منابع دولتی را می‌بلعند

تجارت خارجی یک میلیارد دلاری استان در ٥ ماهه گذشته سال جاری/تراز تجاری استان مثبت شد

25 درصد متقاضیان طرح ملی مسکن؛ دارای زمین هستند/ ثبت‌نام حدود 10 هزار نفر در طرح ملی مسکن

قیمت مرغ در کرمان؛ 13600 تومان/قیمتِ تکلیفی مشکلی را حل نمی کند

ابطال سریع بخشنامه تمدید ضمانت‌نامه‌های بانکی برای بنگاه‌های اقتصادی از سوی بانک مرکزی

خسارت 14 هزار میلیارد ریالی به نخلستان‌های استان کرمان

تخصیص 46.3 درصدی اعتبارات هزینه‌ای استان در بودجه 98

880 میلیارد تومان؛ مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی از دستگاه‌های اجرایی استان کرمان

180 اثر فرهنگی و تاریخی شرق استان آماده ثبت ملی/دستگاه‌های اجرایی لیست پیمانکاران طلبکار را ارائه دهند

کارخانه آهن اسفنجی فولاد بافت، آماده افتتاح رسمی

نیروگاه 160 مگاواتی سیرجان آماده افتتاح

سهم 50 میلیارد تومانی منابع طبیعی استان کرمان از اعتبارات صندوق توسعه ملی

120 مددجوی کمیته امداد از طریق مراکز کاریابی مشغول به کارشده‌اند

آغاز مجدد فعالیت معادن سنگ آهن راین با بکارگیری نیروهای بومی

پیشرفت 46.5 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی استان کرمان

عدم استفاده پزشکان از کارتخوان از ابتدای مهرماه جرم است/15 صنف دیگر در انتظار

اعلام وضعیت تولید پیاز در جنوب کرمان با جهادکشاورزی، تنظیم بازار و صادرات با ما

خام فروشی 98 درصد محصول پسته کشور