کرمان رصد

آخرين مطالب

اقتصادي

تهرانی‌ها منتظر برق رایگان باشند

کرمان رصد - از ابتدای آبان ماه طرح برق امید اجرایی خواهد شد که بر اساس آن مشترکان برق پایتخت که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، علاوه بر تخفیف در بهای برق مصرفی، در صورت کاهش مصرف به رقمی کمتر از ۱۰۰ کیلووات ساعت در ماه‌های گرم سال شامل خرداد، تیر، مرداد و شهریور و کمتر از ۸۰ کیلووات ساعت در سایر ایام سال، از تخفیف صد درصدی در قبض برق خود بهره مند خواهند شد.

کاهش ۱۰میلیون تومانی قیمت‌ ها در بازار خودرو

کرمان رصد - در پی کاهش نرخ ارز، قیمت‌ها در بازار خودرو نیز کاهشی شد به طوری که قیمت خودروهای داخلی ۷ تا ۱۰ میلیون تومان پایین آمد. در عین حال قیمت خودروهای خارجی نیز به طور متوسط حدود ۳۰ میلیون تومان کاهش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۹ مهر ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۹۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

بازار اجاره مسکن، کمی آرام گرفت

کرمان رصد - در اولین ماه پاییز، بازار اجاره مسکن به لحاظ حجم عرضه و تقاضا نسبت به تابستان با افت مواجه شد؛ در عین حال که گزارشهای میدانی از افت ۵ تا ۱۰ درصدی نرخها نسبت به تابستان حکایت دارد، آمارها نشان می دهد سیاست نرخگذاری برای اجاره بها توفیق چندانی نداشته است

سقف انتقال وجه کارت به کارت چقدر است؟

کرمان رصد - با توجه به مطرح شدن گمانه‌هایی مبنی بر افزایش سقف کارت به کارت از شش به ۱۰ میلیون تومان، بانک مرکزی اعلام کرده که سقف کارت به کارت از طریق خودپردازها و پرداخت سازها همچنان شش و سه میلیون تومان است

سیاست مجلس یازدهم برداشتن بار مالیاتی از دوش بنگاه‌ها و افزایش مشوق هاست

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ایجاد پایه های جدید مالیاتی در کشور برای مقابله با فرار مالیاتی موارد بی هویت و خاص و همچنین تغییر دریافت میزان مالیات از بنگاه ها تاکید و اظهار کرد: سیاست مجلس یازدهم برداشتن بار مالیاتی از دوش بنگاه ها و افزایش مشوق هاست.

ریزش ۱۰ تا ۲۰۰میلیونی قیمت خودرو در بازار

کرمان رصد - روند ریزشی قیمت خودرو که از ابتدای هفته جاری آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد و کاهش ۱۰ تا ۲۰۰ میلیون تومانی قیمت‌ها در انواع خودروهای داخلی، مونتاژی و خارجی به چشم می‌خورد

همتی: ۲۵۰ صادر کننده، ۷ میلیارد دلار را بازنگرداندند

کرمان رصد - رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به ارسال اسامی ۲۵۰ صادرکننده به قوه قضائیه که حتی یک دلار از ارز صادراتی را به کشور باز نگردانده‌اند، گفت: این افراد باید ۷ میلیارد دلار ارز به کشور برمی‌گرداندند در حالی که براساس اطلاعاتی که وزارت اطلاعات داده است ۷۰ نفر از این صادرکنندگان کارتن خواب بوده اند

در بخش پوشاک به شدت با کاهش تقاضا روبرو هستیم

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس اتحادیه پوشاک و خشکشویی کرمان گفت: وقتی کالایی نایاب می شود مردم ترغیب می شوند آن را تهیه کنند اما در بخش پوشاک به شدت با کاهش تقاضا مواجهیم.

در مسیر حمایت از تولید قصور کنید، پیگیر قضایی خواهید شد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر این مطلب که هرگونه قصور مدیران دستگاه های اجرایی در مسیرحمایت از تولید و اشتغال را تحت عنوان ترک فعل مورد پیگیری قضایی قرار خواهیم داد، گفت: مدیران دستگاه های ذیربط باید با شناخت دقیق از شرایط اقتصادی کنونی با اقدامات جهادی در مسیر ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات تولید کنندگان اقدام کنند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۸ مهر ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۴۴۳ هزار تومان، قیمت دلار ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۶ میلیون و ۱۵۰ تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۵ میلیون تومان است

بازرگانان دسته بندی می شوند/از بین رفتن غالب منابع ارزی کشور در شبکه دلالی و واسطه‌گری

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه غالب منابع ارزی کشور در قالب شبکه دلالی و واسطه‌گری از بین می‌رود لذا ادامه این مسیر به صلاح نیست.

واکنش رئیسی به سود وامِ خارج از عرف بانک‌ها

کرمان رصد - رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه ماده ۱۰۰ برای جلوگیری از تخلف است نه تخلف خریدن، گفت: اگر بانک‌ها بخواهند بدون هماهنگی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، مبلغی برای سود خود تعیین کنند، دیگر دستگاه قضا ضامن اجرای آن نخواهد بود.

درخواست روحانی از شرکای تجاری ایران

کرمان رصد - در جلسه هیأت دولت که صبح چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزیر امور خارجه گزارشی از سفر خود به کشور چین ارایه کرد و رئیس کل بانک مرکزی نیز از سفر خود به کشور عراق به منظور آزادسازی مطالبات کشورمان، گزارشی به هیأت وزیران ارایه داد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۷ مهر ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۴۶۹ هزار تومان، قیمت دلار ۳۱ هزار و ۹۰۰تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۶ میلیون و ۳۰۰ تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است

بیش از پنج میلیاردریال تسهیلات برای صنایع دستی کرمان تصویب شد

کرمان رصد - کرمان - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: در نشست کارگروه اشتغال استان برای چهار طرح صنایع دستی مبلغ پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات تصویب شد.

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودرو

کرمان رصد - قیمت ها در بازار خودرو طی چند هفته اخیر با شتاب چشمگیری درحال افزایش بوده است با این وجود این بازار طی چند روز اخیر و با وارد شدن به تعطیلات آخر هفته ثبات قیمت را تجربه می کند

مسکن ملی، متری ۲.۷میلیون تومان

کرمان رصد - بر اساس هزینه های سه ماهه دوم سال جاری میانگین قیمت هر متر مربع مسکن ملی ۲.۷ میلیون تومان درنظر گرفته شده که به استان‌ها ابلاغ شده است

قیمت مرغ به مرز ۲۶ هزار تومان رسید

کرمان رصد - براساس گزارش های رسیده از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران، هرکیلو گرم مرغ گرم با قیمت حدود ۲۶ هزار تومان عرضه می شود

آب پاکی رئیس بانک مرکزی روی تنش بازار ارز

کرمان رصد - رئیس کل بانک مرکزی گفت: طی سه هفته آینده فشارها به ایران زیاد خواهد شد و من همواره تأکید کرده‌ام که بازار ارز پرریسک‌ ترین بازار است و هرچه مردم خودشان تشخیص دادند انجام بدهند؛ هر لحظه ممکن است اتفاقی در این بازار بیفتد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۳ مهر ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۶ میلیون و ۱۵۰ تومان و قیمت دلار ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان است.

قیمت‌گذار جدید خودرو مشخص شد

کرمان رصد - رئیس شورای ملی رقابت در خصوص شرایط قیمت گذاری جدید خودرو توضیحاتی را ارائه داد.

ابطال ۱۷ پروانه تولیدی در استان کرمان در نیمه اول سال جاری

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: در نیمه نخست امسال در راستای نظارت بر واحدهای تولیدی، خدماتی، محموله های صادراتی و وارداتی ۷۲۷ بازرسی فنی صورت گرفته، که در پی این بازرسی های پروانه ۱۷ واحد تولیدی باطل شده و ۲۸ مورد تعلیق داشته ایم.

ابطال ۱۷ پروانه تولیدی در نیمه اول امسال

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: در نیمه نخست امسال در راستای نظارت بر واحدهای تولیدی، خدماتی، محموله های صادراتی و وارداتی ۷۲۷ بازرسی فنی صورت گرفته، که در پی این بازرسی های پروانه ۱۷ واحد تولیدی باطل شده و ۲۸ مورد تعلیق داشته ایم.

رفع نابسامانی های بازار، انتظار به حق مردم از نهادهای نظارتی و حاکمیتی است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: با توجه به وضعیت کنونی بازار و نا بسامانی های اقتصادی انتظار به حق مردم این است که دستگاه های حاکمیتی و نظارتی به وظایف خود به شکلی صحیح، به موقع و جدی عمل کنند زیرا در صورت تحقق اراده جمعی و بر مبنای هم افزایی دستگاه های ذیربط می توان بخش زیادی از مشکلات موجود در حوزه بازار را رفع کرد.

برخی ها هنوز شک دارند که کارآفرینی موتور رشد اقتصادی است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به اینکه از ۵۰ سال قبل کارآفرینی به عنوان موتور رشد معرفی شده اما هنوز ما در این مسئله شک داریم، گفت: علی رغم قانون های پیشرفته و مترقی که در این حوزه وجود دارد، بسیاری از ایده ها را داریم که در پیچ و خم های اداری و حتی پارک علم و فناوری دست و پا می زنند و در نهایت بخشی از آن از بین می رود.

در همه کسب و کارهای نو کشور رد پای کرمانی ها دیده می شود

کرمان رصد - ایسنا/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: کرمان پر از استعداد است و بسیاری از کارآفرینی ها و کسب و کارهای نوئی که در کشور رشد فزاینده داشته، کرمانی ها به نوعی در آن دخیل هستند.

قدم گذاشتن در حوزه کارآفرینی، یک جهاد اقتصادی است

کرمان رصد - ایسنا/کرمان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی، تورم، مباحث اجتماعی و ... قدم گذاشتن در حوزه کارآفرینی در واقع جهاد اقتصادی است و کسانی که در این راه گام بر می دارند، باید حمایت شوند.

تعویق زمان افتتاح پروژه انتقال آب از خلیج فارس به سیرجان/افتتاح احتمالا در آبان‌ماه

کرمان رصد - ایسنا/کرمان در حالی که پیش از این استاندار کرمان از افتتاح فاز اول پروژه انتقال آب از خلیج فارس به سیرجان با حضور رییس جمهور در ۲۴ مهرماه خبر داده بود، حال رییس مجمع نمایندگان استان کرمان از تعویق زمان افتتاح این پروژه خبر می‌دهد.

۴۰۷ طرح کشاورزی در عنبرآباد به بانک معرفی شد

کرمان رصد - جیرفت - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد از معرفی ۴۰۷ طرح کشاورزی با اعتبار ۱۳۹میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات بانکی در این شهرستان خبر داد.

پول کرمان را بدهند ما از دولت پولی نمی خواهیم

کرمان رصد - ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: استان کرمان در نیمه نخست امسال ۶۰۰ میلیارد تومان مازاد درآمد داشته که اگر از این عدد ۱۰ درصد به استان بدهند مشکل ما حل می شود و پولی از دولت نمی خواهیم.

پول استان را بدهند ما از دولت پولی نمی خواهیم

کرمان رصد - ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: استان کرمان در نیمه نخست امسال ۶۰۰ میلیارد تومان مازاد درآمد داشته که اگر از این عدد ۱۰ درصد به استان بدهند مشکل ما حل می شود و پولی از دولت نمی خواهیم.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۲۲ مهر ۹۹

کرمان رصد - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۴۸۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۶ میلیون و ۲۰۰ تومان و قیمت دلار ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان است.

نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن

کرمان رصد - آپارتمان‌هایی که به بهای مترمربعی ۳ میلیون تومان برای رهن کامل فایل شده‌اند در بازار فعلی اجاره مسکن پرتعدادتر از سایر گروه‌های قیمتی به نظر می‌رسند.

کرمان در مسیر ارتقای صنعت گیاهان دارویی

کرمان رصد - ایسنا/کرمان استان کرمان با داشتن ۴۰۰ نوع گیاهان دارویی و تنوع اقلیمی زیاد، پتانسیل لازم را در توسعه صنعت کشت و فرآوری گیاهان دارویی را دارد که اکنون مسئولین در راستایی ایجاد هم‌افزایی بین دستگاه‌ها و نهادها سند توسعه صنعت گیاهان دارویی را تدوین خواهند کرد.

گوشت قرمز گران شد

کرمان رصد - رییس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: از ابتدای هفته گوشت گاوی ۴ تا ۵ هزارتومان و گوشت گوسفندی نیز در روزهای گذشته حدود ۲هزارتومان افزایش قیمت داشته است.

کارگروه رفع موانع تولید در دادگستری رفسنجان ایجاد شد

کرمان رصد - کرمان - رییس دادگستری شهرستان رفسنجان گفت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدات ریاست قوه قضائیه، کارگروه رفع موانع تولید در رفسنجان ایجاد شده و دستگاه قضایی آمادگی دارد، از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و تولیدکنندگان حمایت‌های حقوقی و قضایی را به عمل آورد.

۱۰۱ منطقه در معرض تصرف کرمان توسط دادگستری شناسایی شد

کرمان رصد - کرمان - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: ۱۰۱ منطقه بحرانی در معرض تصرف و تغییر کاربری طی سال جاری از سوی این معاونت شناسایی و به منظور پیگیری، به مسئولان مربوطه هشدارهای لازم داده شده است.

مرغ در کرمان مرز ۲۱ هزار تومان را رد کرد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از افزایش ۲ هزار و ۴۶۰ تومانی گوشت مرغ ظرف یک ماه خبر داد و گفت: قیمت هر کیلو گوشت مرغ برای مصرف کننده ۲۱ هزار و ۹۰ تومان است

ساير مطالب

تخم‌مرغ شانه‌ای 10هزار تومان ارزان شد

قیمت پراید به 160میلیون تومان رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 مهر 99

قیمت‌های جدید بلیت هواپیما لغو شد

جولان قیمت‌های نجومی در بازار خودرو

یارانه نقدی ساعت 24 امشب واریز می‌شود

کاشت 7500 تن کلزا در جنوب کرمان هدف‌گذاری شد

لزوم تعامل بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی برای کاهش نرخ بیکاری کرمان

رییس سازمان مدیریت: 46 درصد برنامه‌های اشتغال کرمان تحقق یافت

افزایش 42درصدی هزینه اجاره خانه

نرخ بیکاری تابستان 99 کرﻣان به 11.3 درصد رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مهر 99

مصرف گاز در کشور افزایش یافت

هشدار به خریداران طلای آب شده

یارانه نقدی مهر ماه، فردا واریز می‌شود

زمان واریز یارانه نقدی مهر ماه مشخص شد

مشکلات 2 واحد صنعتی کرمان مورد بررسی قرار گرفت

با یادگیری کرونا زیستی، اقتصاد گردشگری را نجات دهیم/تعدیل 43 درصد از نیروهای هتل‌های کرمان

یادگیری کرونا زیستی، اقتصاد گردشگری را نجات می دهد/تعدیل 43 درصد از نیروهای هتل‌های کرمان

قیمت پرواز تهران-مشهد 1.3میلیون تومان شد

صادرات پسته متوقف و محصول دپو شد/ افزوده شدن دلالان به مشکلات

کویتی‌ها یارانه‌ می‌گیرند، سالی یک میلیارد تومان!

پژو 206 تیپ 5 در مرز 300میلیون تومان

فروش 400میلیون تومانی بلیت هواپیما به آمریکا

روایتی از مشکلات عدم پیوستن به FATF

قیمت مرغ سقف 20هزار تومان را زد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 مهر 99

سقوط آزاد قیمت نفت با سورپرایز جدید ترامپ

چاره‌ای جز افزایش قیمت فصلیِ خودرو نیست

افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

لزوم افزایش سهم استان کرمان از تسهیلات اشتغال روستائی

قیمت گوشت مرغ در کرمان، در آستانه 20 هزار تومان

تغییرات قیمت گوشت سفید و قرمز

حمایت از 37700 طرح اشتغال پایدار روستایی عشایری در کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 مهر 99

شکر دولتی در کرمان بر زمین ماند

370 تن محصول زیتون در جنوب کرمان تولید می‌شود

مردم مدارای نجیبانه با فقر می‌کنند/ رتبه استانی کرمان در گرانی و تورم چند است؟

وزیر صمت جایگاه قانونی برای مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی تعریف کند

عضو هیئت مدیره ای که یک شب در شهرستان اقامت نداشته، درک نمی کند استان و نماینده چه می گوید

10 پروژه با اعتبار 6میلیارد تومان در مناطق عشایری کرمان افتتاح می‌شود

استان کرمان 24 معین اقتصادی دارد

به دنبال ایجاد تصفیه خانه برای تامین آب شرب سالم مردم رفسنجان هستیم

امروز، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه ارزش افزوده تابستان 99

فروزانی شعله‌های گاز در کرمان

بلیت پرواز ترکیه - ایران 20میلیون تومان شد!

درآمد 40 هزار میلیارد تومانی دولت از جایگزینی گاز به جای سوخت مایع

افتتاح 308 میلیارد تومان پروژه گازرسانی به استان کرمان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 مهر 99

بازگشت تورم‌ های 3 رقمی به اقتصاد ایران

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش می‌ یابد؟

قیمت هر کیلو مرغ به 21 هزار تومان رسید

اتاق بازرگانی‌ها از «رزم‌حسینی» چه می‌خواهند؟

قیمت خودرو شیب نزولی گرفت

قیمت گوشت مرغ طی 9 روز 1540 تومان گران شد

پراید 130میلیونی در سایه سکوت نهاد‌های نظارتی

قیمت خرما به 24 هزار تومان می‌رسد

واکنش بازار طلا به بیماری ترامپ چه خواهد بود؟

بررسی 201 پرونده اقتصاد مقاومتی در استان کرمان

بانک مرکزی وضعیت بانک‌های کرمان را بررسی کند

کود کشاورزی در جنوب کرمان تامین شده است

همتی: نرخ ارز را کاهش خواهیم داد

شاخص کل بورس سبزپوش شد

بانک‌ها مردم را برای دریافت تسهیلات بی‌رغبت می‌کنند

وجود 120 هزار بیکار در استان/کرمان یک‌سوم تسهیلات کروناییش را استفاده کرده است

ناوگان ماشین آلات کشاورزی استان کرمان به شدت فرسوده است

مشکل نهاده‌ها حل نشود، کمتر از 45 روز آینده با کمبود مرغ در کرمان مواجه خواهیم شد

صادرات محصولات کشاورزی جنوب کرمان به روسیه بررسی شد

مدیرکل استاندارد: 688 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی کرمان انجام شد

واردات کره متوقف شد

ترامپ کرونا گرفت، بورس آمریکا فرو ریخت

قیمت مسکن در تهران، متری 24 میلیون تومان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 10 مهر 99

ملت کم کاری هستیم؛ سطح معیشت یک ایرانی بالاتر از یک چینی

تخم‌ مرغ 3 نرخی شد

لزوم افزایش دستمزد کارگران در سال آینده

متوسط قیمت مسکن در 26 استان کشور

یارانه معیشتی فردا شب واریز می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 9 مهر 99

سقوط قیمت بلیت پرواز ترکیه با شکستن انحصار

قیمت‌ های عجیب و غریب در بازار خودرو

سقف وام بانک‌های قرض‌الحسنه افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 8 مهر 99

تجمع مقابل وزارت صنعت در پی گرانی مرغ

هفته آینده‌، کلنگ زنی پروژه خط تولید آهن اسفنجی و شمش کارخانه جهان فولاد سیرجان

گذر از پیک تابستان، کرمان را برتر کرد

16 هزار تن پسته در سیرجان برداشت می‌شود

بورس در آستانه فروپاشی قرار گرفت؟

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال آینده

طرح تامین کالای اساسی؛ ماهانه 120هزار تومان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 7 مهر 99

وعده ارزانی تخم‌ مرغ عملی نشد

120 تن پسته خشک در جنوب کرمان تولید می‌شود

بسیاری از طلافروشان کرمانی در آستانه ورشکستگی/ فاجعه ای در راه است

سقف وام مسکن جوانان 400میلیون تومان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 مهر 99

قیمت راناپلاس مشخص شد

پنج هزار سبد کالا بین مددجویان جنوب و شرق کرمان توزیع شد

سپرده گذاری 1800 میلیاردی مس سرچشمه برای اجرای طرح‌های اقتصادمقاومتی رفسنجان

آغاز توزیع تخم‌ مرغ با نرخ مصوب در کشور