کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

مهمترین مشکل استان کرمان کم آبی است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان مهم ترین مشکل استان را کم آبی عنوان کرد و گفت: 13 شهر استان کرمان با بحران کم آبی مواجه بوده و کرمان تنها شهری است که در کشور با این مشکل جدی دست و پنجه نرم می کند به گونه ای که 19 میلیون مترمکعب اضافه برداشت از چاه ها و منابع آب زیرزمینی را داریم.

12 میلیارد دلار برای بخش آب و خاک کشور هزینه شد

کرمان رصد - کرمان - معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت که از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از 12 میلیارد دلار برای بخش آب و خاک این حوزه در کشور هزینه شده است.

بخش عمده ای از نقدینگی شرکت های بزرگ از کرمان خارج می‌شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه بودجه‌های ملی در کشور عادلانه نیست و تفاوت فاصله دهک‌های درآمدی در استان بسیار مشهود است گفت: بخش عمده‌ای از نقدینگی شرکت‌های بزرگ از این استان خارج می‌شود در حالی‌ که آلایندگی شرکت‌ها را مردم متحمل می‌شوند.

1135 پروژه کشاورزی در کرمان افتتاح شد

کرمان رصد - کرمان _معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: هزار و 135 پروژه عمرانی و تولیدی در حوزه آب و خاک، تولیدات گیاهی، صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی، دام و طیور، آبزی ­پروری و منابع طبیعی در کرمان افتتاح شد.

سهم مردم کرمان از معادن بزرگ فقط آلودگی است

کرمان رصد - کرمان - امام جمعه کرمان گفت: تفاوت قابل توجهی بین دهک‌ها در کرمان وجود دارد و در بخش معادن و صنایع بزرگ شاهد خروج منابع مالی هستیم در حالیکه چالش‌ها و آلودگی‌های این معادن سهم استان است.

لزوم حذف خام فروشی و میدان دادن به جوانان

کرمان رصد - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: حذف خام فروشی، برنامه ریزی برای اشتغال و میدان دادن به جوانان از درخواست‌ها و دغدغه مردم استان کرمان است.

مشکل کمبود آب در کرمان جدی است

کرمان رصد - کرمان - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: در حال حاضر در بعضی از شهرستان‌های استان کرمان آخرین قطرات آب بی کیفیت از اعماق 300متری زمین برای شرب استفاده می‌شود.

تلاش شبانه‌روزی ما بر این بود که برجام نشکند

کرمان رصد - رئیس جمهور در نشست شورای اسلامی استان کرمان گفت: تلاش شبانه‌روزی ما بر این بود که برجام نشکند و کارخانه‌هایی که در دو روز گذشته در کرمان و یزد افتتاح کردیم در سایه برجام محقق شدند.

1057 پروژه در کرمان افتتاح شد

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: هزار و 57 پروژه با اعتبار 14 هزار و 310 میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور در کرمان به بهره‌برداری رسید یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

1135 پروژه کشاورزی توسط رییس جمهوری در کرمان به بهره‌برداری رسید

کرمان رصد - کرمان - در دومین روز از سفر کاروان تدبیر و امید به استان کرمان هزار و 135 پروژه عمرانی و تولیدی با اعتباری بالغ بر 473 میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و تسهیلات بانکی و سرمایه ­گذاری بخش خصوصی با اشتغالزایی 2 هزار و 170 نفر از طریق ویدئو کنفرانس توسط رییس جمهوری افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

رییس جمهوری: سلامت و زندگی خوب مردم هدف اول دولت است

کرمان رصد - کرمان - رئیس جمهوری با اشاره به افتتاح کارخانه اسید سولفوریک مس سرچشمه گفت: اهمیت این کارخانه از دیدگاه صنعتی نیست بلکه از لحاظ زیست محیطی مهم است زیرا همانطور که در صنعت پیشرفت می‌کنیم؛ باید سلامت مردم و زندگی خوب مردم هدف اول ما باشد.

مهم ترین مشکل استان کم آبی است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان مهم ترین مشکل استان را کم آبی عنوان کرد و گفت: 13 شهر استان کرمان با بحران کم آبی مواجه بوده و کرمان تنها شهری است که در کشور با این مشکل جدی دست و پنجه نرم می کند به گونه ای که 19 میلیون مترمکعب اضافه برداشت از چاه ها و منابع آب زیرزمینی را داریم.

بدون ورود دولت چالش آب کرمان حل شدنی نیست

کرمان رصد - کرمان - ایرنا، رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه مساله آب استان تبدیل به یک چالش جدی شده گفت: برخی شهرستان های کرمان آخرین قطرات منابع آبی بی کیفیت را از اعماق بیش از 300 متری زمین برای شرب استفاده می کنند و رفع این معضل بدون ورود دولت قابل حل نیست .

روحانی: تفویض اختیار به استان‌ها اجرای طرح‌ها را تسریع می‌کند

کرمان رصد - کرمان - رئیس جمهوری با اشاره به تفویض اختیارات در برخی بخش‌ها به استان‌های کشور گفت: معتقدیم واگذاری این اختیارات می‌تواند در امر اجرای طرح ها و پروژه‌ها سرعت ایجاد کند.

رئیس جمهوری کرمان را به مقصد تهران ترک کرد

کرمان رصد - کرمان - رئیس جمهوری در پایان سفر 2 روزه به استان کرمان، با بدرقه استاندار و جمعی از مسئولان فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقصد تهران ترک کرد.

روحانی: هر کارخانه‌ای که افتتاح کردیم در سایه برجام بود

کرمان رصد - کرمان - رییس‌جمهوری با بیان اینکه تلاش شبانه‌روزی من این بود که برجام نشکند، گفت: همه کارخانه‌هایی که دیروز افتتاح کردیم در سایه برجام افتتاح شدند؛ برجام چیز بدی بود که بجای 1 میلیون بشکه نفت توانستیم 2.8 میلیون بشکه ‌بفروشیم؟

اگر رییس جمهور دیگری در امریکا بود مذاکره می کردیم/ مذاکره را ما رها نمی کنیم

کرمان رصد - رییس جمهور با علام اینکه در نیویورک پیشنهادات نسبتا خوبی به ایران داده شد اعلام کرد: شرایط طوری بود که باید به رییس جمهور امریکا اعتماد می‌کردیم که کار بسیار سختی بود، شاید اگر رییس جمهور دیگری در امریکا بود این کار تا اول مهر ماه انجام و تمام می شد.

دولت تلاش دارد انتظارات به حق مردم را پاسخ دهد

کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون رییس جمهور با بیان اینکه دولت زمانی می‌تواند مشکلات مردم ‌را رفع کند که منابع مالی ایجاد کند، گفت: ما اگر بخواهیم به مردم پاسخگو باشیم باید منابع را افزایش دهیم و قطعا هیچ‌ کشوری نیز بدون ارتباطات بین‌المللی نمی‌تواند مایحتاج خود را تامین کند.

صنعت فولاد در کشور بومی شده است

کرمان رصد - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت فولاد در ایران بومی شده و امروز جزو صادر کننده های عمده این صنعت در دنیا هستیم.

مسئولان کشور باید به فکر پاسخگو بودن در برابر انتظارات ملت باشند.

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یک سری انتظارات ما به مراتب بالاتر از توان دولت است و مسؤولان کشور باید به فکر پاسخگو بودن در برابر انتظارات ملت باشند.

ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 10 آذر ماه آغاز می شود

کرمان رصد - کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان اعلام کرد: بر اساس اطلاعیه شماره 2 ستاد انتخابات کشور ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه مورخ 1398/9/10 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1398/9/16 جمعا به مدت 7 روز به عمل خواهد آمد.

ایران اسلامی عزت خود را با هیچ چیز عوض نمی کند

کرمان رصد - وزیر اطلاعات گفت: ایران اسلامی عزت خود را با هیچ چیز عوض نمی کند و هم اکنون نیز همه مسئولان نظام طبق راهبری مقام معظم رهبری یعنی در مقابله با تحریم به پیش می روند.

افتخار می کنم در خدمت مردم جنوب استان کرمان باشم

کرمان رصد - رئیس جمهور در نشست خبری با خبرنگاران استان کرمان در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران جنوب استان درباره سفر نکردن دکتر روحانی به جنوب استان گفت: اقدامات خوبی برای جنوب استان در سالیان اخیر در حوزه های روستایی و کشاورزی انجام گرفته است و با توجه به پتانسیل این منطقه در حوزه صنایع بسته بندی، کشت گلخانه ای و گردشگری باید اقدامات خوبی در این زمینه صورت پذیرد و افتخار می کنم در اولین فرصت در خدمت مردم جنوب استان کرمان نیز باشم.

بسته‎‌های حمایتی برای اقشار سطح متوسط و پایین

کرمان رصد - رئیس جمهور در سخنرانی خود در مراسم افتتاح همزمان صدها پروژه عمرانی درباره اقشار سطح متوسط و پایین گفت: بسته‌هایی را علاوه بر یارانه برای مردم در نظر داریم که کمکی برای تهیه لوازم ضروری باشد.

مزاح روحانی با ثروتمندان/ خدا این سختی را به ما هم بدهد

کرمان رصد - حسن روحانی در مراسم افتتاح همزمان صدها پروژه عمرانی گفت: برخی در جامعه وضع مالی‌شان خوب است اما وقتی از آن‌ها می‌پرسیم وضع چطور است، می‌گویند سخت می‌گذرد. خدا این سختی را به ما هم بدهد.

روحانی: کشور در شرایط سخت و پیچیده‌ای قرار دارد

کرمان رصد - کرمان - رئیس جمهوری با بیان اینکه کشور در یک شرایط عادی در کشور نیستیم و شرایط سخت و پیچیده‌ای داریم گفت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون سخت‌ترین سال‌ها، این روزها و ماه‌های اخیر بوده زیرا از ابتدای انقلاب تاکنون برای فروش نفت و حرکت یک کشتی نفت‌کش اینگونه مشکل نداشتیم.

باید سلامت و زندگی خوب مردم هدف اول ما باشد

کرمان رصد - رییس جمهور تصریح کرد که خوشحال کننده است که جوانان روستایی احساس کنند همه امکانات زندگی سالم و خوب در کنار آنها قرار دارد.

طرح انتقال آب از سرچشمه های هلیل رود با حفظ حقوق ذینفعان و مبدا اجرا خواهد شد

کرمان رصد - وزیر نیرو درباره آخرین وضعیت طرح انتقال آب از سرچشمه های هلیل رود گفت: ملاحظات این طرح در حال مرتفع شدن است و این پروژه با حفظ و رعایت حقوق ذی نفعان و مبدا اجرا خواهد شد.

کلانتری: امروز انتظارات از توان دولت، بیشتر است

کرمان رصد - کرمان- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یک سری انتظارات ما بمراتب بالاتر از توان دولت است و مسؤولان کشور باید به فکر پاسخگو بودن در برابر انتظارات ملت باشند.

امروز انتظارات از توان دولت، بیشتر است

کرمان رصد - کرمان- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یک سری انتظارات ما بمراتب بالاتر از توان دولت است و مسؤولان کشور اعم از دولت، مجلس و رهبری باید به فکر پاسخگو بودن در برابر انتظارات ملت باشند.

ساير مطالب

تاکید روحانی بر استفاده از نیروهای جوان تحصیل کرده

افتتاح طرح های بزرگ ضربه کاری به بدخواهان ایران است

ناکامی تحریم ها /سرمایه گذاری 12 هزار میلیارد تومانی در قلب کویر

4.5 میلیارد دلار پروژه جدید معدنی در مدار تولید

رییس جمهوری کارخانه فولاد بافت کرمان را افتتاح کرد

سفر ریاست جمهوری به استان/آبان 98

طرح افزایش ظرفیت پست 132 کیلوولتی «ماهان» افتتاح شد

برجام را حفظ کنیم، تحریم تسلیحاتی ایران سال آینده رفع می‌شود

رفع مشکل کم آبی استان کرمان با تدبیر دولت حل می‌شود

چهار طرح کشاورزی در رفسنجان و انار افتتاح شد

طرح افزایش ظرفیت پست 132 کیلوولتی بخش ماهان کرمان به بهره برداری رسید

انتقال آب از خلیج فارس به صنایع بزرگ استان کرمان تا سال آینده

رئیس جمهور وارد بافت شد

رییس جمهوری: مصوبات سفرهای قبلی به استان کرمان پیگیری می‌شود

روحانی: سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته می‌شود

امیدوارم سفر به کرمان مایه خیر و برکت برای مردم دیار کریمان باشد

روحانی: اگر مذاکره، مشکلات را حل‌کند، صبر نمی‌ کنم

زیباکلام: رئیس‌ جمهورِ نظامی معجزه نمی‌ کند

از کرمان کاندیدا خواهم شد/مطالبات نماینده کرمان از سفر رییس جمهور

رییس جمهور وارد رفسنجان شد

برنامه سفر وزرا و اعضای هیات دولت به استان کرمان

گذرهای فرهنگی با رویکرد گردشگری در کرمان ایجاد می شود

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی درپایان راه/این میراث را پاس داریم

درخواستهای تکراری کرمانیها از دولت/ بزرگترین استان آب می خواهد

رنگین کمان اقوام در جشنواره موسیقی نواحی

اجرای موسیقی نواحی گروه های مختلف کشور در کرمان

صعود مس رفسنجان و بازگشت ملوان به قعر جدول/ گل ریحان صدرنشین شد

تردد وانت‌های بدون بارنامه در جاده‌های جنوب کرمان ممنوع شد

ایران مرکز جهانی منظومه‌های عاشقانه

«محمد قاسمی» به عنوان مدیرکل ثبت احوال استان کرمان معرفی شد

افزون بر 73 میلیارد تومان برای مقابله باریزگردها در کرمان جذب شد

سند زیست بوم فضای مجازی در حال تدوین است

تفاهمنامه توانمند سازی مددجویان کمیته امداد کرمان امضا شد

افزون بر 11 میلیارد تومان طرح ورزشی در کرمان افتتاح می‌شود

دیار کریمان چشم انتظار تدبیر دولت دوازدهم

بهره برداری از خط تولید کنستانتره گهر زمین در سیرجان آغاز شد

انتخابات مجلس در کرمان الکترونیکی انجام می‌شود

افزایش 200 درصدی سرمایه‌گذاری صورت گرفته در استان کرمان در 4 ماه نخست امسال

اصلاح قانون ثبت احوال به زودی تحویل هیات دولت می‌شود

100 میز خدمت در ادارات ثبت احوال استان کرمان راه اندازی شد

عراقچی: حمله به نفتکش ایران بدون پاسخ نمی‌ ماند

همزمان با سفر رییس جمهوری چهار طرح صنعتی در رفسنجان افتتاح می‌شود

تصویر کمتر دیده‌ شده از رهبری در لباس بلوچ‌ ها

افتتاح بزرگترین کارخانه آهن اسفنجی خاورمیانه در سیرجان با حضور رییس جمهور

اقدامات تحولی دولت تدبیر در کشاورزی کرمان

دیدار رئیس جمهور با مردم رفسنجان دوشنبه برگزار می شود

موسیقی نواحی در بناهای تاریخی کرمان

کرمان در آبان شاهد بارش‌های بیش از حد نرمال است

شهرستان‌ها آمار دقیق را در اختیار هلال احمر قرار دهند

جابجایی محور «شهداد – نهبندان» نیازمند اعتبار بالایی است

افتتاح کارخانه احیاء مستقیم شماره یک فولاد بافت باحضور رئیس جمهور

احداث سیل‌بند شهر بافت را از خطر سیلاب نجات می‌دهد

حل مشکلات مالیاتی واحدهای اقتصادی کرمان در دستور کار قرار گیرد

عشایر از مسیر رودخانه‌ها نقل مکان کنند/اجرا و واگذاری طرح‌ها مشروط به رعایت بستر و حریم رودخانه‌ها است

بررسی مشکلات مالیاتی واحدهای اقتصادی استان کرمان

نپیوستن به FATF فعالیت‌های اقتصادی کشور را دشوار می‌کند

99 درصد موجودی انبارهای هلال‌احمر کرمان خالی است

همراهی دستگاه ها میزان خسارت های سیل را کاهش می دهد

عشایر کرمان مناطق سیل‌خیز را تخلیه کنند

نقیصه‌های استان کرمان در برابر سیل شناسایی شد

خاموشی چاه‌موتورهای کشاورزی رفسنجان امسال اجرا نشود

خاموشی چاه‌موتورهای رفسنجان به 10 روز تقلیل یافت

ثبت 89.3 میلیمتر باران در رفسنجان/ رکود تولید پسته را می شکنیم

جزئیات سفر رئیس جمهور به کرمان/ 50 پروژه افتتاح می‌شود

ابزار علم برای حل مشکلات جامعه به کار گرفته شود

کنایه‌ صدیقی به جهانگیری: برخی دروغ می‌ گویند

قالیباف: دیدارم با احمدی‌ نژاد فقط عید دیدنی بود

نپیوستن به "اف ای تی اف " فعالیت‌های اقتصادی کشور را دشوار می‌کند

رئیس جمهور 20 آبان ماه به کرمان سفر می‌کند

یکه تازی استقلال و داغ شدن صدر جدول با 5 مدعی/ طلسمی که شکسته نشد

آغاز ناپایداری های جوی در کرمان/دمای هوا کاهش می یابد

تساوی تیم‌های پایین جدولی شاهین و گل گهر

توقف یک نیمه‌ای شاهین برابر گل گهر

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

افول قدرت آمریکا مشهود است

مسئولان از شرافت ملت ایران دفاع کنند

رهبری برای جلوگیری از شیطنت آمریکا مذاکره را منع می‌کند

یک محموله کود دپو شده در جیرفت کشف شد

افزون بر 23 هزار اصله درخت بنه در کرمان از گزند آفت تشی حفظ شد

بیش از 30 زمین چمن مصنوعی در رفسنجان و انار در دست اجرا است

مذاکره نتیجه بخش نیست/ گام چهارم انقلاب را با قاطعیت برداشتیم

طرح ساخت هزار واحد مسکونی در شهربابک اجرا می‌شود

جشنواره موسیقی نواحی بستری برای حضور استعدادها روی صحنه است

فرمانده سپاه: شأن مردم، داشتن زندگی شاد است

کتاب منظومه‌های حماسی در کرمان رونمایی شد

رشد 100 درصدی مهمانان جشنواره موسیقی نواحی کشور

موسیقی نواحی شرح شریف سرزمین‌ها است

تصادف در جیرفت سه کشته بر جا گذاشت

توسعه گردشگری هنری در کرمان را دنبال می کنیم

تقویت گردشگری فرهنگی و هنری زیر چتر موسیقی

کرمان به دنبال توسعه گردشگری موسیقی است

«گنجعلی‌خان» کرمان تجلی‌گاه وحدت اقوام شد/ هدف؛ گردشگری موسیقی

استانداری کرمان در نشر کتاب های حوزه دفاع مقدس مساعدت می‌کند

نگاه علمی به آثار دفاع مقدس ضرورت دارد

گل‌گهر آینده خوبی دارد/ بازی با شاهین راحت نیست

دانشجوی دانشگاه باهنر کرمان به مرحله نهایی المپیاد میکروالکترونیک راه یافت

بخش جدید موزه ساز هرندی کرمان افتتاح شد

منظومه خوانان کُرد افتتاح کننده جشنواره دوازدهم

هشدار هواشناسی کرمان به کشاورزان، باغداران و دامداران

اعلام جزییات سفر رییس جمهور به کرمان/ افتتاح بیش از 15 هزار میلیارد تومان پروژه

اظهارتمایل بخش خصوصی قزاقستان برای استفاده از دانش فنی و مهندسی ایران

زمینه تبادلات تجاری و گردشگری کرمان با قزاقستان فراهم شد

تعاملات اقتصادی ایران و قزاقستان رو به رشد است

چرا رییس جمهور به جنوب کرمان سفر نمی‌کند؟

رئیس جمهور 20 آبان ماه به استان کرمان سفر می‌کند / دیدار مردمی دکتر روحانی در رفسنجان

یک خانواده 8 نفره در کرمان دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند

روحانی: فردو به زودی کاملاً فعال خواهد شد

میمند بیشترین شهید را در روستاهای کرمان دارد

جدول دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران منتشر شد

فوتسال بانوان کرمان رشد چشمگیری داشته است

قطار ویژه مسافربری کرمان - تهران راه اندازی شد

ایستگاه های هواشناسی در طول خطوط ریلی استان کرمان ایجاد می‌شود

آذری جهرمی: قصد حضور در انتخابات را ندارم

بررسی راه‌های همکاری کرمان و قزاقستان

طرح نذر نشاء در جیرفت اجرا می‌شود

14قطعه کبک از متخلف شکار در زرند کرمان کشف شد

برگزاری انتخابات سالم بیانگر توان اجرایی کرمان است

بی طرفی هیات نظارت و اجرایی در انتخابات موجب اعتماد و مشارکت می شود

دانش سیاسی و اعتماد سازی، مشارکت مردم در انتخابات را افزایش می‌دهد

هیچ ایرادی را به دلیل فراهم نبودن امکانات در انتخابات نمی پذیرم

دانش سیاسی و اعتماد سازی، مشارکت مردم در انتخابات را افزایش می دهد

60 درصد مددجویان کمیته امداد زنان سرپرست خانوار هستند

خام فروشی پسته ایران و سودی که به جیب چینی‌ها می‌رود

مساعدت استانداری برای نشر کتاب‌های حوزه دفاع مقدس / خاطرات رزمندگان بخش مهمی از تاریخ کشور است

اجرای173 برنامه با محوریت وقف در کرمان/ وجود 8000 موقفه در کرمان

ملخ صحرایی 12 هزار هکتار از اراضی شمال کرمان را تهدید می‌کند

750 اثر به جشنواره رویای من، شهرمن در رفسنجان ارسال شد

برخورد با مفاسد اقتصادی از اولویت های دستگاه قضائی است

آمادگی مخابرات کرمان در حوادث محک زده شد

افزون بر 900 تن بِه از باغ‌های شهربابک برداشت می‌شود

محورهای کرمان - بافت و رابر به سامانه ثبت تخلف مجهز شدند

80 میلیارد ریال برای مقابله با گرد و غبار به ریگان اختصاص یافت

15هزار میلیارد تومان طرح در سفر رییس‌جمهوری به کرمان افتتاح می‌شود

کدام وزراء رییس جمهور را در سفر به استان کرمان همراهی می‌کنند؟

رئیس جمهور هفته آینده به استان کرمان سفر می کند

مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان معرفی شد

برخورد قاطع دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی و یقه سفیدها

سفر رییس جمهوری به کرمان نهایی نشده‌است

جزئیات دستگیری سلطنت‌ طلبان در مشهد

سفر احتمالی رییس جمهوری به استان کرمان

مقاوم سازی و پراکنده سازی در پدافند غیرعامل اهمیت دارد

نقاط آسیب پذیر مجتمع مس سرچشمه باید شناسایی و برطرف شود

ظرفیت های گردشگری استان کرمان معرفی شود

تهدیدات دشمن از نظامی به شیوه نوین تغییر کرده است

رشد 100 درصدی دانشجویان در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های پیام‌نور

نمایشگاه آثار برگزیده عکس آیات در شهربابک‌ گشایش یافت

کاروان تدبیر و امید؛ هفته آینده در کرمان

طرح جامع پدافند غیرعامل استان در مرحله مصون سازی

سفر قریب‌الوقوع اعضای فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی به کرمان

اعضای فراکسیون گردشگری مجلس به کرمان می‌آیند