کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

برآیند پیشگیری از شیوع کرونا در جنوب کرمان

کرمان رصد - جیرفت - بنا به گفته مسوولان، با وجود غربالگری 95 درصدی جنوب کرمان و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه بهداشتی، محدودیت‌های کرونایی در این منطقه همچنان ادامه دارد.

دولت درصدد یافتن راهی برای کمک به اصناف است

کرمان رصد - کرمان - معاون‌ بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به تعطیلی اصناف این استان گفت: دولت با اندیشیدن تدابیری اصناف را مقابل مشکلات پیش آمده ناشی از شیوع کرونا، تنها نمی‌گذارد و به صورت جدی درصدد راهی برای گذار این قشر نجیب از دوران کنونی است.

روند افزایشی ابتلاء به کرونا/ اصناف پاشنه آشیل طرح فاصله گذاری

کرمان رصد - کرمان - با گذشت زمان هر روز بر تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان کرمان افزوده می‌شود و این نگرانی وجود دارد با تکمیل ظرفیت مراکز درمانی، استان با چالش جدی مواجه شود.

شمار قربانیان کرونا در کرمان به 37 نفر رسید

کرمان رصد - کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در مجموع از ابتدای اپیدمی تاکنون 37 نفر در استان کرمان به دلیل ابتلاء به کووید 19 جان خود را از دست داده اند.

بسته تشویقی بخشودگی عوارض اصناف در کرمان ارائه می‌شود

کرمان رصد - کرمان - شهردار کرمان با اشاره به ضرر مالی اصناف به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: بزودی پیشنهاد شهرداری کرمان مبنی بر معافیت بخشی از عوارض اصناف و کسبه، به شورای اسلامی این شهر ارسال می‌شود.

گام های شتابان فناوری کرمان از رونق تا جهش تولید

کرمان رصد - کرمان - شرکت‌های دانش بنیان استان کرمان سال گذشته پرفروغ ظاهر شدند و گام‌هایی بلند و پرشتابی را در راستای جهش در تولیدات فناورانه و نوآوری در حوزه‌های مختلف برداشتند که اکنون زمینه برای جهش تولید در سال 99 فراهم شده است.

کنترل ورودی های 68نقطه استان کرمان برای مقابله با کرونا

کرمان رصد - کرمان - به گفته استاندار کرمان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، تردد در 68 نقطه این استان کماکان تا 23 فروردین ماه کنترل خواهد شد و فعالیت اصناف نیز طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.

دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار کرمان زیر چتر آموزش

کرمان رصد - کرمان - با شیوع ویروس کرونا و برغم تعطیلی 770 مدرسه، ولی آموزش در کرمان تعطیل نشد و آموزش و پرورش این استان با استفاده از ابزار و زیرساخت های موجود، تکنولوژی را در راستای ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان به خدمت گرفت که در این راستا مناطق کمتر توسعه یافته کرمان نیز بی نصیب نمانده‌اند.

سفر به زهکلوت، بدون استقبال و بدرقه

کرمان رصد - جیرفت - سیل امسال در زهکلوت کرمان خسارات زیادی برجا گذاشت و فرماندار رودبارجنوب نیز همان روز نخست اعلام کرد مقامات و مدیران از سفر به این منطقه خودداری کنند چون آیین استقبال و بدرقه آنها روند خدمت‌رسانی را با کندی مواجه می‌کند.

وجود مدیران خلاق لازمه ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزشی است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست کمیته انتخاب و انتصاب مدیران مدارس گفت: وجود مدیران کارآمد و خلاق در مدارس، لازمه ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزش و پرورش است.

سرعت در صدور مجوزهای سرمایه گذاری به جهش تولید می‌انجامد

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: مدیران عضو پنجره واحد اقتصادی باید با برداشت دقیق از ماهیت این پنجره با سرعت بخشی به روند پاسخ به مجوزهای سرمایه گذاری موجبات تحقق شعار سال یعنی جهش تولید را فراهم کنند.

کنترل ورودی های استان ادامه دارد/فعالیت اصناف استان طبق مصوبه ستاد ملی

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان، تردد در 68 نقطه استان کماکان تا 23 فروردین ماه کنترل می شود و فعالیت اصناف در استان نیز طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.

توضیح روابط عمومی استانداری کرمان درباره خبر مذاکرات و مصوبات کارگروه رفع موانع تولید

کرمان رصد - روابط عمومی استانداری کرمان درباره خبر منتشر شده در برخی خبرگزاریها و پایگاه های خبری از جمله تسنیم و کرمان نو در مورد درخواست هواپیمایی ماهان که در جلسه کار گروه رفع موانع تولید 17 فروردین 99 در استانداری کرمان مطرح شد توضیحاتی منتشر کرد.

استاندار کرمان: اعتلای کشور مرهون تلاش صادقانه جوانان است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان اعتلای کشور را مرهون تلاش ها و همراهی های جوانان در عرصه های مختلف دانست و گفت : جوانان ارزشمندترین فرصت و ظرفیت کشور برای تحقق شعار "جهش تولید" و پشتوانه کشور برای مدیریت بیماری کرونا هستند.

برای بازگشایی اصناف پافشاری و عجله نکنیم

کرمان رصد - کرمان - معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: برای بازگشایی اصناف نباید پافشاری و عجله کنیم.

رسانه ها بر مبنای مسئولیت اجتماعی عمل کنند/ دعوت از قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای لایروبی مسیل‌ها و احداث سیل‌بند

کرمان رصد - استاندار کرمان در جلسه ستاد مدیریت بحران استان با مهم خواندن نقش رسانه ها در انسجام اجتماعی و مدیریت بحران گفت: مسئولیت اجتماعی مبنای کار رسانه ها در زمان بحران‌ است.

استاندار کرمان: مدیران با ارائه آمار دقیق در مسیر ارتقای اعتماد عمومی گام بردارند

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان گفت: با توجه به نقش و اهمیت ارائه آمار دقیق و درست در ایجاد اعتماد عمومی، مدیران حوزه های مختلف باید در دادن آمار دقیق به مردم دقت کنند.

18 هزارو 900 مراجعه کننده در ایستگاه های جنوب شرق کشور پایش شدند

کرمان رصد - کرمان - فرمانده قرارگاه منطقه ای نزاجا و ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در جنوب شرق کشور از مراجعه 18 هزار و 900 نفر از هموطنان در دو استان کرمان و سیستان و بلوچستان به ایستگاه های تست و پایش در ارتباط با کرونا خبر داد .

تربیت نیروی انسانی کارآمد رسالت آموزش و پرورش است

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تربیت نیروی انسانی کارآمد و متعهد و توسعه کارآفرینی مهمترین رسالت این نهاد در راستای تحقق جهش تولید به عنوان نامگذاری و هدف سال جاری است.

نخستین مرکز تست کرونا در جنوب کرمان راه‌اندازی شد

کرمان رصد - جیرفت - رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تست کرونا در منطقه جنوب کرمان خبر داد و گفت: این بخش در مجموعه ویروس‌شناسی وطن‌خواه فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرد.

مسئولان آمار دقیق و درست به مردم ارائه دهند

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: با توجه به نقش و اهمیت ارائه آمار دقیق و درست در ایجاد اعتماد عمومی، مسئولان باید در ارائه آمار دقیق به مردم دقت کنند.

عشایر بردسیر برای مقابله با کرونا نیازمند امکانات بهداشتی است

کرمان رصد - کرمان - رییس اداره امور عشایری شهرستان بردسیر گفت: عشایر منطقه همچون اغلب مردم این شهرستان به امکانات بهداشتی اولیه از جمله ماسک و دستکش برای مقابله مقابله با کرونا دسترسی ندارند.

قدردانی مجمع نمایندگان کرمان از استاندار و کادر درمانی این استان

کرمان رصد - کرمان - مجمع نمایندگان استان کرمان با صدور بیانیه ای از پرسنل بهداشتی درمانی، اجرایی و امدادرسان، استاندار و رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان، روسای دانشگاه های علوم پزشکی کرمان، رفسنجان، سیرجان، جیرفت و بم، فرمانداران، مسئوولان نظامی، انتظامی و قضایی این استان به دلیل پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

رقابت اهالی ورزش شهربابک این بار با کرونا

کرمان رصد - کرمان - جامعه ورزش شهربابک برای کنترل و ریشه کنی ویروس کرونا این روزها خود را خانه نشین کرده اند و می کوشند با ترغیب مردم به ماندن در منازل در شرایط حاضر سهم خود را در مدیریت بحران کرونا ایفا کنند.

همکاری و همفکری ارتش از ابتدای بحران کرونا ستودنی است

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان ضمن قدردانی از ارتش مستقر در جنوب شرق کشور که از همان ابتدای بحران کرونا برای مهار این ویروس همکاری و همفکری داشته اند،گفت: افتتاح نقاهتگاه 120 تختخوابی توسط ارتش در راستای پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا در این استان کاری ارزشمند و ستودنی است.

امکانات خوبی نسبت به تعداد مبتلایان کرونا در استان داریم

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: با افتتاح نقاهتگاه 120 تختخوابی ارتش، ظرفیت تخت های نقاهتگاهی استان به 380 تخت رسید که نسبت به تعداد حدود 300 بیمار کرونایی در استان، از حیث امکانات در وضعیت خوبی قرار داریم.

مجمع نمایندگان کرمان از استاندار و کادر درمان در مدیریت بیماری کرونا تقدیر کرد

کرمان رصد - کرمان - مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از پرسنل بهداشتی درمانی، اجرایی و امدادرسان، استاندار و رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان، روسای دانشگاه های علوم پزشکی کرمان، رفسنجان، سیرجان، جیرفت و بم، فرمانداران، مسئوولان نظامی، انتظامی و قضایی این استان به دلیل پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا تقدیر کرد.

زلزله، کهنوج در استان کرمان را لرزاند

کرمان رصد - تهران- زمین لرزه‌ای به بزرگی 4 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) حوالی کهنوج در استان کرمان را لرزاند.

تقدیر مجمع نمایندگان استان کرمان از کادر درمانی، استاندار و مدیران فعال در مدیریت بیماری کرونا

کرمان رصد - مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای که به امضای دکتر حسین امیری خامکانی رئیس این مجمع رسیده است از پرسنل بهداشتی درمانی، اجرایی و امدادرسان، دکتر فدائی استاندار و رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان، روسای دانشگاه های علوم پزشکی کرمان، رفسنجان، سیرجان، جیرفت و بم، فرمانداران استان، مسوولین نظامی، انتظامی و قضایی استان برای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس تقدیر کرد.

تست کرونای 13 مورد جدید در کرمان مثبت شد

کرمان رصد - کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مثبت شدن تست کرونای 13 مورد جدید در این استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

ساير مطالب

فرار از کرونا و گرفتاری در مَردوار

وضعیت اضطراری زهکلوت نیازمند اقدامات ضربتی است

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در مناطق عشایری کرمان ادامه دارد

هشدار به شایعه سازان/به جز 12 صنف سایر اصناف اجازه فعالیت ندارند

نیازمند صرفه جویی در مصرف آب هستیم/ آبیاری فضای سبز از آب آشامیدنی در ادارات تفکیک شود

شمار بیماران مبتلا به کرونا در کرمان 285 نفر رسید

کرونا به صنعت گردشگری کرمان 218 میلیارد تومان خسارت وارد کرد

مجلس برای بازگرداندن حیات به صنعت گردشگری کرمان پیگیر است

پویش "کتابخوانی خانوادگی روزهای چهاردهم هر ماه " اجرا می‌شود

سامانه اینترنتی بازارگاه ایران آغاز به کار کرد

مشکلات صنوف متضرر از کرونا بررسی می‌شود

50 هزار ماسک توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کرمان تهیه و توزیع شد

بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده جنوب کرمان با حضور استاندار کرمان 99/1/4

نظر کارشناسان بهداشتی، ملاک عمل برای بازگشت شهر به روال عادی/ کمک موسسات غیردولتی و خیران به واحدهای متاثر از کرونا ویروس

62 درصد پرونده های معوق و مسن قضایی در کرمان تعیین تکلیف شد

قدردانی استاندار کرمان از مردم برای رعایت توصیه‌های بهداشتی

خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان زهکلوت استان کرمان بی‌وقفه ادامه دارد

امام جمعه کرمان: گذر از کرونا به عزم ملی نیاز دارد

اجرای طرح محدودیت تردد در123 نقطه از استان کرمان

نخستین ستاد استانی مدیریت پساکرونا کشور در کرمان راه اندازی شد

استاندار کرمان نخستین ستاد استانی مدیریت پسا کرونا را در کشور راه اندازی کرد

روز طبیعت را به حرمت ایثارگری کادر پزشکی در خانه ماندیم

مرد گمشده در کوه‌های جبالبارز جیرفت نجات یافت

کنترل شدید جاده های کرمان

ممنوعیت ورود به تفرجگاه‎‌های کرمان تا 15 فروردین تمدید شد

افزون بر 22 هزار نفر در سیل کرمان امدادرسانی شدند

عشایر کوچ بهاره خود را به تعویق بیندازند

برخی از مسئولان مشکلات و شرایط مردم سیل‌زده جنوب کرمان را هنوز لمس نکرده‌اند

چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

ورود به عرصه‌های جنگلی و مرتعی کرمان ممنوع شد

نقش ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهربابک برای مقابله با کرونا

اصناف فرهنگی و هنری کرمان بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

روشنایی و آب آشامیدنی 62 پارک در رفسنجان قطع شد

قاتل 3 عضو خانواده قلعه‌گنجی دستگیر شد

بارش تگرگ 800 میلیارد ریال خسارت در عنبرآباد برجا گذاشت

بنگاه های بزرگ اقتصادی کرمان 15میلیاردتومان برای مقابله با کرونا اختصاص دادند

مراقب رعایت فاصله گذاری ها و بهداشت فردی در خانه و محیط بیرون باشیم

کارخانه‌های خودروسازی بم فعالیت خود را از سر می‌گیرند

850 سازه آبخیزداری، طغیان رودخانه‌های جنوب کرمان را مهار کرد

طرح فاصله گذاری اجتماعی در کرمان موجب کاهش 60 درصدی سوخت شد

تعطیلی تردد تمامی قطارهای ورودی و خروجی استان تا 20 فروردین ماه

کنترل ورودی شهرهای کرمان تا 20 فروردین ماه تمدید شد

260 نفر در کرمان به کرونا مبتلا شدند / درگذشت 28 بیمار

فعال شدن 16 اتحادیه صنفی کرمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

حمایت‌های بیمه‌ای، مالیات و تعهدات بانکی از کسب و کارها بررسی می‌شود

کاهش بیش از 60 درصدی مصرف سوخت در چهار روز گذشته در استان کرمان

تعطیلی تمامی قطارهای ورودی و خروجی استان تا 20 فروردین ماه

تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی به ضرر کشور است

فعال شدن 16 اتحادیه صنفی کرمان پی گیری می شود

ارسال کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان جنوب کرمان

دائما یکسان نباشد حال دوران، غم مخور!

وزیر اقتصاد به کمیسیون اقتصادی مجلس می آید

کنترل خودروها از درب منازل خلاف قانون است

رودخانه های خشکیده کرمان سیلابی شدند/ از مسیل ها دور شوید

مردم از حضور در بوستان های کرمان جدا خودداری کنند

کنترل جاده های ورودی کرمان توسط اورژانس/ در خانه بمانید

سیل راه‌ 37 روستای قلعه‌گنج و عنبرآباد را بست

وضعیت امنیت و سلامت زندانیان استان کرمان مطلوب اعلام شد

تدابیر ترافیکی پلیس استان کرمان طی 48 ساعت آینده تشدید می‌شود

معاون علوم پزشکی کرمان: ویروس کرونا در هوا پخش نمی‌شود

مس سرچشمه بیش از 4میلیاردریال به سیل زدگان استان کرمان کمک کرد

بازسازی و تعمیر مدارس در مناطق سیلزده استان در اولویت قرار دارد

ورود به جنگل‌های جنوب کرمان ممنوع شد

بیشترین میزان بارندگی استان کرمان در ساردوئیه ثبت شد

تشخیص 17 مورد جدید ابتلا به کرونا در کرمان/ 26 بیمار جان باختند

کمک 45میلیاردریالی مس سرچشمه به سیل زدگان استان کرمان

امکانات اولیه بستری و درمان بیماران کرونا در بافت کرمان فراهم شد

سیلاب 4 محور ارتباطی جنوب کرمان را مسدود کرد

150 زندانی جیرفت به مرخصی رفتند

سیل راه‌های روستایی عنبرآباد را تخریب کرد

تعداد مبتلایان به کرونا در کرمان به 251 نفر رسید

سیل‌بند رودبار جنوب با 70 درصد پیشرفت در حال احداث است

ترددهای غیرضروری در شهربابک ممنوع شد

پیش‌بینی تمهیدات پیشگیری از خسارت به زیرساخت‌های ارتباطی لازم است

آثار و خاطرات جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس ثبت شود

سیل 15 میلیارد تومان به عشایر کرمان خسارت زد

بازدید سرزده استاندار از پست های مراقبت ورودی شهر کرمان

پیام استاندار کرمان به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

اجرای دقیق فاصله گذاری ها مانع از شیوع کرونا می‌شود

معاون اقتصادی استاندار کرمان استعفا داد

14تا18 فروردین، بازار مظفری تعطیل است

توقیف 5 خودرو و اعمال جریمه برای 14 خودروی متخلف در رفسنجان

3612 مورد بازرسی از اماکن عمومی در رفسنجان / پلمب 200 واحد صنفی

بارش شدید باران در محورهای جنوب کرمان/ برخی محورهای فرعی مسدود شد

پاسخ تعدادی از سوالات درباره طرح فاصله گذاری اجتماعی

تردد در محورهای ارتباطی برون‌شهری کرمان 60 درصد کاهش یافت

شمار کرونایی های کرمان به 234 نفر رسید

19 خودرو در رفسنجان توقیف و جریمه شد

معاون اول رئیس جمهوری با استاندار کرمان گفت و گو کرد

مصرف بنزین در استان کرمان 30 درصد کاهش یافت

توفان شن محور ریگان- ایرانشهر را بست

راه‌های خسارت دیده دهرضای ریگان بازسازی می‌شود

4000 بسته معیشتی در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان توزیع شد

افزایش بارندگی در جنوب کرمان و باز شدن دریچه های سد جیرفت

فیبر نوری جیرفت پس از یک ساعت وصل شد

سیل به 40 درصد گندم‌زارهای جنوب کرمان خسارت وارد کرد

آمار مبتلایان قطعی به کرونا در کرمان 234 مورد اعلام شد

مکالمه تلفنی معاون اول رئیس جمهور با استاندار کرمان

طرح پیشنهادات استانداری کرمان در ارتباط ویدیو کنفرانس دکتر بصیری با معاون امنیتی وزیر کشور

برای تعطیلی شرکت، تابع تصمیم دولت هستیم/باید کار منطقی و شایسته را انجام داد