کرمان رصد

آخرين مطالب

عصر امروز؛

شهردار کرمان از روند آسفالت معابر کرمان بازدید کرد سياسي

شهردار کرمان از روند آسفالت معابر کرمان بازدید کرد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - شهردار کرمان به همراه جمعی از مدیران شهری از روند آسفالت، بهسازی و تجهیز بوستان خیابان شهید احمدی واقع سرآسیاب فرسنگی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید مهران عالم زاده عصر دوشنبه با بیان اینکه عملیات آسفالت معابر و کوچه‌های این خیابان به سرعت در حال انجام است، گفت: تا کنون بیش از چهار هزار مترمربع از معابر و کوچه‌های خیابان شهید احمدی توسط شهرداری آسفالت شده است.
وی یادآور شد: آسفالت این محدوده پس از درخواست و پیگیری شهروندان این منطقه و بازدید استاندار در دستور کار حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری قرار گرفت که خوشبختانه امروز شاهد آسفالت تعداد زیادی از کوچه‌های این خیابان و خوشحالی و رضایت شهروندان هستیم.
وی با اشاره به اینکه این محدوده جزو طرح هدف نیست و جزو محدوده کمتر برخوردار از شهر است، ادامه داد: درآمد شهرداری این منطقه پایین است که کمک کردیم آسفالت کوچه‌های خاکی این محدوده با کمک و هزینه شهرداری انجام شود که هم اکنون بخشی از آن انجام و مابقی کوچه‌ها نیز به ترتیب آسفالت خواهد شد.
وی همچنین در ادامه به بهسازی و تجهیز بوستان نیلوفر واقع در کوچه شش شهید احمدی به وسایل بازی و نیمکت پارکی اشاره کرد و گفت: مشکل فضای سبز این مجموعه نیز به همت همکاران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری مرتفع شده است.
عالم زاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه طرح آسفالت محله‌های هدف در شهرک صنعتی در حال انجام است، تصریح کرد: پیگیر هستیم تا این منطقه نیز جزو طرح هدف قرار گیرد و وزارت راه و شهرسازی برای آسفالت تمامی معابر آن، قیر رایگان در اختیار شهرداری قرار دهد.
وی ضمن ابراز خرسندی از رضایت اهالی این منطقه به جهت آسفالت معابر، از تلاش‌های معاون حمل و نقل و امور زیربنایی، سازمان عمران و بازآفرینی شهری، شهرداری منطقه چهار، معاونت خدمات شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تشکر و قدر دانی کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield