کرمان رصد

آخرين مطالب

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی:

نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی ازعملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند سياسي

نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی ازعملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی از عملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند،گفت: مونسان موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس خواهد شد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی کمالی پور " با بیان اینکه مونسان از تجربه و تخصص کافی برخوردار است، اظهار کرد: در مجموع نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی ازعملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند.
وی با تاکید براینکه به عنوان نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد به ارتقا جایگاه وزارتخانه تازه تاسیس میراث فرهنگی کمک خواهم کرد، افزود: مونسان بهترین گزینه برای تصدی وزارت میراث فرهنگی است و نمایندگان مجلس نیز در این باره اتفاق نظر دارند.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم جنوب استان کرمان در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حفاظت از آثار باستانی توقعات و انتظارات به حقی داشته و دارند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرستان‌های جنوبی استان کرمان از ظرفیت و استعداد خوبی در حوزه های مرتبط با وزارتخانه میراث فرهنگی برخوردار هستند.
کمالی پور خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس خواهد شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield