کرمان رصد

آخرين مطالب

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

فضای مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی مناسب است سياسي

فضای مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی مناسب است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت: فضای عمومی مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی مناسب است.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "احمد انارکی محمدی" با اشاره به گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اظهار کرد: به اعتقاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وجود آثار و جاذبه های منحصر به فرد در اقصی نقاط کشور، تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی امری مهم، لازم و ضروری بود.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تنها راه ساماندهی حوزه های مختلف میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارتقا جایگاه آن از سازمان به وزارتخانه بود، تصریح کرد: خوشبختانه با تدبیر مجلس و همراهی دولت این کار بزرگ محقق شد.
انارکی محمدی با بیان اینکه با تشکیل وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی می توان از بودجه های نفتی فاصله گرفت، عنوان کرد: خوشبختانه دولت و مجلس نیز در خصوص اتکای کشور به بودجه های غیر نفتی اتفاق نظر دارند.
وی با اشاره گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت میراث فرهنگی خاطرنشان کرد: مونسان تجربه کاری موفقی در مناطق آزاد، شهرداری و سازمان میراث فرهنگی دارد و بسیار مسلط به مباحث مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield