کرمان رصد

آخرين مطالب

نماینده مردم کرمان و راور:

120 هزار نفر در حاشیه کرمان در مسکن های نامناسب زندگی می کنند سياسي

120 هزار نفر در حاشیه کرمان در مسکن های نامناسب زندگی می کنند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سکونت 120 هزار نفر در حاشیه کرمان در مسکن های نامناسب خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمدرضا پورابراهیمی عصر پنجشنبه در دیدار رئیس کمیته امداد کشور با استاندار کرمان با اشاره به اینکه یک مجموعه 220 واحدی مسکن واحد مهر در راور داریم که رها شده است، اظهار کرد: که در این زمینه مقرر شد که مبلغ 40 میلیون تومان توسط بنیاد مسکن، 10 میلیون تومان توسط خیران و 30 میلیون تومان نیز کمیته امداد امام خمینی اختصاص داده شود و 220 واحد ساخته شود.
وی ادامه داد: به دنبال ساماندهی حاشیه شهر کرمان هستیم و در حال حاضر حدود 120 هزار نفر در حاشیه کرمان در مسکن های نامناسب زندگی می کنند لذا ضرورت دارد که این افراد ساماندهی لازم بشوند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از میان تمام افراد ساکن در حاشیه شهر حدود 10 هزار نفر آنها تحت پوشش کمیته امداد هستند، اظهار داشت: انتظار داریم که این 10 هزار نفر از طریق کمیته امداد و سایر ظرفیت ها ساماندهی شوند.
وی با بیان این مطلب که هدف ما این نیست افراد مهاجر تشویق جهت ساخت مسکن در شهر مقصد کنیم اما این افراد چند سال است که در این مناطق زندگی می کنند، اظهار داشت: در نهایت مقرر شد که از طریق منابع بازآفرینی، منابع کمیته امداد امام خمینی (ره)، منابع بنیاد مسکن و زمین رایگان یک هزار واحد با انتخاب کمیته امداد امام خمینی ساخته شود


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield