کرمان رصد

آخرين مطالب

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان:

«مونسان» اشراف کامل بر حوزه‌های مختلف میراث فرهنگی دارد سياسي

«مونسان» اشراف کامل بر حوزه‌های مختلف میراث فرهنگی دارد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مونسان اشراف کامل بر حوزه های مختلف میراث فرهنگی دارد، گفت: خوشبختانه دولت گزینه مناسبی را برای تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی معرفی کرده است.
" دکتر "حسین امیری خامکانی" در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کویر با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، اظهار کرد: مونسان در منطقه آزاد کیش و همچنین سازمان میراث فرهنگی و دیگر مسئولیت هایی که برعهده داشته، موفق عمل کرده است.
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در طول دوران مسئولیت مونسان بر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز شاهد ابتکار عمل های بسیار خوبی در حوزه های مختلف بوده ایم، افزود: خوشبختانه دولت گزینه مناسبی را برای تصدی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی معرفی کرده است.
امیری خامکانی با تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی اشراف کامل بروضعیت این وزارت خانه تازه تاسیس دارد، تصریح کرد: نگاه مجلس به عملکرد و برنامه های مونسان بسیار مثبت است.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون دو جلسه با وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داشته ایم، عنوان کرد: در این جلسات مشخص شد که مونسان تسلط و آگاهی لازم در خصوص هر یک از مباحث میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دارد و می تواند با تداوم برنامه های خود بر مسائل و مشکلات موجود فائق آید.
امیری خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی موفق به کسب رای اعتماد بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield