کرمان رصد

آخرين مطالب

12 طرح مختلف در رفسنجان به بهره برداری رسید سياسي

12 طرح مختلف در رفسنجان به بهره برداری رسید
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - ایرنا - 12 طرح مختلف با اعتبار بیش از 135 میلیارد ریال در پنجمین روز از هفته دولت در رفسنجان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا فرماندار رفسنجان عصر دوشنبه در آیین بهره برداری از 135 طرح عمرانی، آموزش، پزشکی و کشاورزی این شهرستان گفت: این طرح ها شامل مرغداری، طرح آبیاری تحت فشار، مدرسه، سالن ورزشی، روشنایی معابر، آسفالت و جدولگذاری، مجموعه فوتبال ساحلی، داروخانه و چند طرح دیگر است.
حمید ملانوری افزود: طرح مرغداری واقع در روستای رضاآباد از توابع رفسنجان با 12 نفر اشتغالزایی و سرمایه 50 میلیارد ریال و با ظرفیت 70 هزار قطعه مرغ به بهره برداری رسید.
وی تصریح کرد: همچنین چهار طرح آسفالت، زیرسازی و جدولگذاری نیز در روستاهای بخش فرودس به بهره برداری رسید که در مجموع با 14 هزار متر جدول گذاری و 49 هزار متر مربع آسفالت با کمک دهیاری ها و بنیاد مسکن احداث شده است.
ملانوری افزود: میدان آیت الله هاشمی رفسنجانی و بلوار آیت الله خامنه ای نیز در اسماعیل آباد رفسنجان به بهره برداری رسید.
وی خاطرنشان کرد: افتتاح طرح آبیاری تحت فشار 200 هکتاری با اعتبار 40 میلیارد ریال و با استفاده از اعتبارات بخش دولتی و خصوصی از دیگر طرح هایی بود که در رفسنجان مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی با اشاره به افتتاح سالن ورزشی با اعتبار 950 میلیون تومان و مساحت هزار و 100 متر مربع با همکاری اداره ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: طرح روشنایی معابر ورودی محمدآباد هراتی و همت آباد با اعتباری بالغ بر 40 میلیون تومان از طرح های افتتاحی امروز بود.
ملانوری بیان کرد: دبستان غیرانتفاعی ستارگان درخشان با کمک خیران احداث شده و نیز خانه هلال بخش فردوس شهر صفائیه با اعتبار 50 میلیون تومان افتتاح شد.
وی خاطرنشان کرد: داروخانه دکتر کریم زاده با اعتبار 150 میلیون تومان و نخستین مجموعه فوتبال ساحلی با هزار و 200 مترمکعب مساحت و اعتبار 100 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
شهرستان رفسنجان با وسعتی بیش از هفت هزار کیلومتر مربع در 110 کیلومتری کرمان قرار دارد.
خبرنگار: مریم رضایی ** انتشار دهنده: نجمه حسنی*
7433/3029


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield