کرمان رصد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی کرمان هشدار داد:

برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت در کرمان سياسي

برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت در کرمان
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان از برخورد جدی و قانونی با مخلان نظم و امنیت در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار عبدالرضا ناظری پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه همایش یک روزه ویژه کارکنان پلیس آگاهی سراسر استان و تجسس فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به وظایف مهم پلیس آگاهی بیان داشت: یکی از اولویت‌های ناجا در سال رونق تولید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبارزه با قاچاق کالا و قاچاقچیان است.
وی با اشاره به این که کرمان مسیر ترانزیت است افزود: هدف از برپایی این همایش، همفکری و ارزیابی عملکرد پلیس طی پنج ماهه ابتدای سالجاری و تدبیر و برنامه‌ریزی برای مبارزه با قاچاق کالا و به خصوص باندهای سازمان یافته است.
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قرارگاه مقابله با سرقت در زمینه پیشگیری و پیگیری جرائم به ویژه سرقت همیشه فعال است.
سردار ناظری اظهار داشت: تمامی کارکنان پلیس آگاهی در شناسایی و برخورد با سارقان باید با عزم بیشتری فعالیت و برای مقابله با این افراد تلاش کنند.
وی یادآور شد: برای مقابله با سرقت‌ها باید برنامه‌های جدی‌تر را تدوین کنیم لذا با توجه به موضوعات استان برای شناسایی و برخورد با سرقت‌های مسلحانه، خشن و سرقت‌های خرد که موجب آزار مردم شده‌اند با پشتیبانی دستگاه قضایی تلاش کنیم.
سردار ناظری به جرائم خشن در استان اشاره کرد و افزود: در راستای کاهش جرائم خشن همچون قتل و آدم ربایی باید برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم در حالیکه برخی از این جرائم توسط گروه‌ها و افرادی که از استان ما تردد دارند مرتکب می‌شوند.
فرمانده انتظامی استان کرمان ابراز داشت: نقش اصلی در پیشگیری از وقوع جرم و در حفاظت از اموالشان بر عهده مردم می‌باشد لذا به مردم قول می‌دهیم در راستای کنترل و مقابله با سرقت‌ها برخورد محکم‌تری با همکاری سازمان‌های ذیربط داشته باشیم و با مخلان نظم و انضباط و امنیت برابر قانون برخورد خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield