کرمان رصد

آخرين مطالب

رئیس پلیس آگاهی کرمان:

کشف جرائم در کرمان 50 درصد رشد دارد سياسي

کشف جرائم در کرمان 50 درصد رشد دارد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان _ رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از رشد 50 درصدی کشف جرائم در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ یدالله حسن‌پور پیش از ظهر چهارشنبه در همایش یک روزه ویژه کارکنان پلیس آگاهی سراسر استان و تجسس فرماندهی انتظامی استان کرمان داشت: پیشگیری از وقوع جرم، کشف و پیگیری جرم از مهم‌ترین وظیفه ناجا است.
وی ادامه داد: در زمانی که مال کسی ربوده می‌شود حیثیت یا جان افراد مورد خطر قرار می‌گیرد پلیس آگاهی به عنوان محور اصلی، از محوری‌ترین وظایف خود می‌داند که این موارد را پیگیری کند لذا این موارد از جنبه فردی خارج می‌شود که گاهی خانواده و حتی جامعه را درگیر می‌کند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: جرائم در دهه 80 به مراتب کمتر از دهه 90 است و شاید هشت برابر باشد در حالیکه نیروی انسانی و امکانات پلیس آگاهی افزایش نداشته است.
وی ادامه داد: با همت، پشتکار و تکیه بر تبحر، تخصص، تجربه و ارزش‌های معنوی الحمدالله شاهد هستیم در مجموعه استان افزایش 50 درصد کشفیات را داریم همچنین در زمینه سرقت‌ها و کلاهبرداری رشد کشف قابل ملاحظه‌ای را شاهد هستیم و 90 درصد از قتل‌ها کشف شده‌اند که همه نشاندهنده پشتکار نیروهای آگاهی است.
حسن‌پور یادآور شد: در برخی از جرایم قربانیان از ما انتظار معجزه دارند؛ ما معجزه نکردیم اما تمام توان خود را گذاشتیم تا بسیاری از جرائم را پیگیری و کشف کنیم.
وی افزود: حضور به موقع و مستمر در صحنه‌ها از اولویت‌های پلیس آگاهی است تا بر اساس شواهد موجود در جهت حل پرونده اقدام کند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield