کرمان رصد

آخرين مطالب

سه طرح آبرسانی روستایی در شهربابک مورد بهره برداری قرار گرفت سياسي

سه طرح آبرسانی روستایی در شهربابک  مورد بهره برداری قرار گرفت
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان – به مناسبت هفته دولت سه طرح آبرسانی روستایی با اعتباری افزون بر 700 میلیون تومان در روستاهای شهربابک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار شهربابک شامگاه سه شنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: به دلیل فشار کم آب در روستای دهنو فرخزاد طرح آبرسانی بطول خط انتقال 2 هزار و 200 متر و اعتبار 248 میلیون تومان که از محل اعتبارات فاقد دهیاری تامین شده و 50 خانوار از این پروژه بهره مند شده اند.
سعید قائینی همچنین از افتتاح پروژه آبرسانی در روستای دنگره یاد کرد و افزود: این طرح 2 کیلومتر شبکه داخلی و خط انتقال داشته است که 244 میلیون تومان هزینه آن از اعتبارات فاقد دهیاری تامین گردیده و 35 خانوار از آن بهره مند می شوند.
وی با بیان اینکه سامانه اسکادا و تله متری مجموعه چاه ها و مخازن آب روستایی شهربابک به منظور جلوگیری از سرریز شدن و صرفه جویی در مصرف آب و برق از محل توسعه و بازسازی از آسیب رسیدن به تاسیسات افتتاح شد، اظهار داشت: این طرح با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
فرماندار شهربابک همچنین با حضور در چند روستا از جمله دهنوفرخزاد، دنگره، مدوارات پایین، لاکوسه دارو مسینان با مردم هم کلام شد و در جریان مشکلات آنان قرار گفت و قول مساعدت در رفع مشکلات را داد.
شهربابک در 240 کیلومتری غرب کرمان واقع است.
9899 / 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield