کرمان رصد

آخرين مطالب

دستگاه های برتر اجرایی استان کرمان معرفی شدند سياسي

دستگاه های برتر اجرایی استان کرمان معرفی شدند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان با اشاره به انتخاب 9 دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی گفت: چهار دستگاه برتر در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز شناسایی شده اند که در این جشنواره مورد تقدیر قرار می گیرند.

به گزارش ایرنا جعفر رودری عصر یکشنبه در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان کرمان افزود: در این جشنواره 40 نفر از کارشناسان و مدیرانی که نقش بیشتری در توسعه دستگاه ها داشته اند نیز مورد تقدیر قرار می گیرند.
وی با تاکید بر اینکه همه ما باید مسئولیت های خود را به بهترین شکل به پیش ببریم گفت: جشنواره شهید رجایی از سال 71 آغاز به کار کرد و تا سال 81 به طور معمول تقدیر از سازمان ها و کارکنان در این جشنواره انجام می شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان بیان کرد: بعد از سال 81 جشنواره شهید رجایی برای ارزیابی سازمان ها انجام می شد تا دستگاه های موفق معرفی شوند.
وی با بیان اینکه کار ارزیابی دستگاه های اجرایی استان کرمان از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد گفت: اجرای شاخص های عمومی دستگاه ها و اجرای شاخص های اختصاصی دو محور اصلی انتخاب سازمان ها و کارکنان برتر در جشنواره شهید رجایی بوده است.
رودری افزود: اجرای اقتصاد مقاومتی و ارتقای بهره وری از دیگر مولفه های انتخاب سازمان ها و کارکنان برتر در جشنواره شهید رجایی بوده است.
وی افزایش بهره وری نیروی انسانی، موضوع آب، حامل های انرژی و ارتقای اداری را از دیگر شاخص های ارزیابی سازمان های برتر ذکر کرد و گفت: 91 دستگاه ابتدا مشمول ارزیابی شدند که دو جلسه آموزشی در این زمینه برگزار شد و در نهایت دستگاه ها در فروردین ماه اطلاعات را به مرکز فرستادند و پس از تایید در وزارتخانه ها، اقدامات به استان برگشت و کار نهایی براساس جمع بندی شورای راهبری و سیاست های استان، دستگاه های برتر در این جشنواره معرفی می شوند.
وی با تاکید بر اینکه همه مدیران در حوزه اقتصادمقاومتی کار کرده اند گفت: همه مدیران و کارکنان در قوای سه گانه در تدوین و اجرای برنامه ها نقش داشته اند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان افزود: از مجموع 389 پروژه مصوب اقتصاد مقاومتی در استان کرمان، 259 پروژه اجرایی شده است.
وی گفت: پروژه های مصوب اقتصاد مقاومتی در استان کرمان تاکنون بیش از 36 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بسیار خوب است.
وی ادامه داد: با تدابیر دولت در سیاست خارجی، کسب و کار، سرمایه گذاری و ایجاد سیگنال های رونق اقتصادی شاهد موفقیت های خوبی در کشور بوده ایم.
رودری گفت: با توجه به رونق اقتصادی در سطح کلان کشور و رشد اقتصادی 4.4 درصدی، یکی از دغدغه های دولت این بود که وقتی دولت به رفع رکود می پردازد، پرداختن به رشد اقتصادی دشوار است که این مهم در کشور رخ داد.
در این آیین از رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، مدیرکل اطلاعات استان، فرماندار قلعه گنج و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری کرمان به عنوان دستگاه های برتر در حوزه اقتصاد مقاومتی تقدیر شد.
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، شرکت آب و فاضلاب روستایی، اداره کل بهزیستی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، اداره کل گمرکات استان، اداره کل دامپزشکی، شرکت آب منطقه ای کرمان، دانشگاه علوم پزشکی کرمان و سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان نیز به عنوان دستگاه های برتر در زمینه شاخص های عمومی و اختصاصی معرفی شدند.
همچنین از 40 نفر از کارشناسان و مدیران برتر استان نیز تقدیر شد.
7440/3028


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield