کرمان رصد

آخرين مطالب

سندیکای بانوان کارآفرین کرمان تشکیل شود سياسي

سندیکای بانوان کارآفرین کرمان تشکیل شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - به گفته نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، تشکیل سندیکای بانوان کارآفرین استان کرمان در راستای پیگیری مسائل مرتبط با این حوزه و توسعه فعالیت‌ها ضروری است.

 محمدرضا پورابراهیمی در همایش بانوان کارآفرین استان کرمان به نقش بانوان در جامعه و مسائل اقتصادی و کارآفرینی اشاره کرد و گفت: صاحبان 40 درصد شرکت های فعال در عرصه علم و فناوری و پارک های علم و فناوری را بانوان تشکیل می دهند و این جای خوشحالی دارد و نویدبخش حرکت های جدیدی است.
وی بیان کرد: نیروهای جوان با فضایی نه چندان بزرگ می توانند به شبکه های ارتباطی متصل شده و فرایند کسب و کاری را ایجاد کنند که برای ما ارزشمند است و انتفاع برای جامعه را هم به همراه دارند.
پورابراهیمی افزود: اقتصاد دیجیتال ادبیات جدیدی در حوزه اقتصادی باز کرده که با حضور نیروهای جوان، خلاق و تحصیل کرده می توان زمینه فعالیت را برای اقشار مختلف بویژه بانوان فراهم کرد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مباحث ما در حوزه کارآفرینی این است که بخشی از خدمات را به صورت الکترونیکی عرضه کنیم.
وی تامین مالی، بیمه و مالیات را سه مشکل اساسی کارآفرینان و فعالان اقتصادی عنوان کرد و گفت: صدور مجوز، تامین مالی، بیمه تامین اجتماعی، مالیات از دغدغه های حوزه کسب و کارها و کارافرینی ها است.
پورابراهیمی پیشنهاد تشکیل سندیکای بانوان کارآفرین استان کرمان را مطرح کرد و ابراز داشت: از طریق این سندیکای تخصصی می توان مطالبات بانوان کارآفرین را به شکل منسجم‌تری دنبال کرد و نشست ها را با دستگاه های اجرایی تخصصی به منظور رفع مشکلات برگزار کنیم، ضمن اینکه فرایند توسعه فعالیت ها را می توان در این سندیکا دید.
وی افزود: اعتقاد من بر این است ایجاد اشتغال برای جوانان از ساخت مسجد ثواب بیشتری دارد، زیرا بیکاری هزاران آسیب را برای جوانان به همراه دارد لذا ریشه کنی بیکاری از بسیاری آسیب ها جلوگیری می کند.
3029


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield