کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان :

تولید و خدمات هیچ زمانی نباید تعطیل شود سياسي

تولید و خدمات هیچ زمانی نباید تعطیل شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان با اشاره به نامگذاری سالجاری به نام رونق تولید گفت : نباید شرایط به گونه ای ایجاد شود که سرمایه گذاری معطل اجرای کار بماند و موجب تعطیلی تولید و خدمات شود.
 محمدجواد فدایی در جریان بازدید از واحدهای تولیدی منطقه ماهان با تاکید بر اینکه تولید و خدمات هیچ زمانی نباید تعطیل شود عنوان کرد: باید زمینه حضور سرمایه گذاران و فعالان عرصه تولید را بیش از هر زمان دیگر برای تحقق شعار سال فراهم کرد.
استاندار کرمان در این بازدید از مجتمع گردشگری و پذیرایی گلسار ماهان بازدید کرد و بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی، گردشگری و پذیرایی راکد در این بخش تاکید کرد.
مجتمع گردشگری گلسار در قالب سه فاز طراحی شده که فاز اول آن اجرا و فازهای دوم شامل تالار پذیرایی و فاز سوم شامل هتل و 10 سوئیت اقامتی باقی مانده است.
برای احداث این مجتمع که کار ساخت آن از سال 85 آغاز شده، تاکنون یک میلیارد تومان هزینه شده است و به دلیل عدم تأمین تسهیلات درخواستی موردنیاز و با توجه به ایجاد زیرساخت‌ها، هنوز تکمیل نشده است.
مجتمع گردشگری و پذیرایی ماهان برای 10 نفر اشتغال ایجاد کرده بود که در صورت راه اندازی مجدد، ظرفیت ایجاد 30 شغل را فراهم خواهد کرد.
استاندار کرمان در ادامه از مجموعه تولیدی آدینه سبز کریمان نیز بازدید کرد که این واحد تولیدی از سال 93 تعطیل شده است.
فدایی در ادامه از مجموعه تولید مواد غذایی آقای شاد که برای ساخت آن طی دو سال و نیم و سه میلیارد تومان هزینه شده و زمینه اشتغال 30 نفر را در این منطقه فراهم کرده بازدید کرد.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield