کرمان رصد

آخرين مطالب

نماینده مردم کرمان و راور :

مطالبات به حق بازنشستگان فولاد به صورت جدی پیگیری می شود سياسي

مطالبات به حق بازنشستگان فولاد به صورت جدی پیگیری می شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: به اندازه سر سوزنی از مطالبات به حق بازنشستگان فولاد کرمان کوتاه نمی‌آییم و توافقات با صندوق باید عملیاتی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی عنوان کرد: صندوق بازنشستگان فولاد متعلق به 85 هزار بازنشسته فولاد کشور است که اعضای آن در شرایط سنی و جسمی خاص هستند.
وی با بیان اینکه صندوق بازنشستگی فولاد تنها صندوقی است که ورودی ندارد، بیان داشت: باید اولویت اول اداره این صندوق بر این باشد که وضعیت اعضای صندوق را در دو بخش حقوق و دستمزد و درمان، مدیریت درستی داشته باشند.
پورابراهیمی به تغییرات مدیریتی در صندوق بازنشستگان فولاد اشاره کرد و گفت: با عسکری در خصوص راه اندازی درمانگاه تخصصی بازنشستگان فولاد، مجتمع فرهنگی، آموزشی ورزشی و درمانی و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد و معوقات توافق کرده بودیم و پیگیری آنها را هم داریم.
وی از هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد کرمان برای پیگیری مسائل تقدیر کرد و گفت: با دارایی ها و مطالبات صندوق می توانیم، پنج برابر جمعیت کنونی را از صندوق بپردازید، امکانات و دارایی صندوق متعلق به اعضای آن است.
پورابراهیمی گفت: نشستی با مدیرعامل جدید صندوق داشتیم و عنوان کردیم هر توافقی در کرمان از سوی بازنشسته‌ها با مجموعه صندوق قبلا انجام شده باید کاملا اجرایی شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان کرد: 100 میلیارد تومان هم قرار بود برای طرح توسعه ذغال در استان داشته باشیم و این توافق را هم جلو می‌بریم.
وی بیان کرد: آنچه مطالبات قانونی و به حق بازنشستگان ما در حوزه درمان و دستمرد و حقوق بوده را باید جلو ببریم و به اندازه سر سوزنی از این مطالبات کوتاه نمی‌آییم، توافقات با صندوق باید عملیاتی شوند و امیدواریم دغدغه بازنشستگان درباره صندوق را حل کنیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield