کرمان رصد

آخرين مطالب

در نخستین روز از هفته دولت؛

چند پروژه برق رسانی در شهر رفسنجان افتتاح شد سياسي

چند پروژه برق رسانی در شهر رفسنجان افتتاح شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - چند طرح برق رسانی در شهر رفسنجان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در نخستین روز از هفته دولت افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر ، رئیس اداره برق شهرستان رفسنجان عصر شنبه در حاشیه افتتاح این طرحها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به برگزاری نماز وحدت که با حضور فرماندار رفسنجان در شهرک یادگار امام برگزار شد، قول داده شد که روشنایی این شهرک را در اولین فرصت تامین کنیم.
محمدرضا یوسفی بیان کرد: با توجه به پیگیری هایی که در این خصوص انجام شد، روشنایی به طول هزار و 600 متر با کابل خودنگه دار و چراغ 150 وات سدیم، ترانس 25 کاوا و تابلوی روشنایی به ارزش 139 میلیون تومان در عرض یک ماه در شهرک یادگار امام رفسنجان به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: از ابتدای فروردین ماه تا پایان مرداد ماه امسال کل پروژه های برق رفسنجان شامل روشنایی معابر، افت ولتاژ، تامین برق و نوسازی بوده که به مبلغ پنج میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
رئیس اداره برق شهرستان رفسنجان در خصوص افت ولتاژ در برخی نقاط این شهر با اشاره به اینکه وضعیت افت ولتاژ شهر رفسنجان در سال آینده بهبود پیدا می کند، یادآور شد: با توجه به اینکه رفسنجان از گذشته توسط پست «رفسنجان یک» در مرکز شهر تغذیه می شده و بار این پست کامل شده بود امسال این پست از مدار خارج شد.
یوسفی افزود: این پست با اعتباری به مبلغ 60 میلیارد تومان در حال نوسازی می باشد که تا دو سال آینده بهره برداری می شود و تا ظرفیت سه برابری بار فعلی فعالیت خواهد کرد.
رئیس اداره برق شهرستان رفسنجان تصریح کرد: با توجه به خارج شدن این پست، تعدادی از مناطق شهر رفسنجان با افت ولتاژ روبرو هستند اما با توجه به خنک شدن هوا این افت ولتاژ بهبود پیدا کرده و از اول مهرماه با اعتبار دو میلیارد تومان در خصوص افت ولتاژ طرحهای جدیدی را کلید می زنیم و تا پایان آبان ماه به بهره برداری می رسانیم که وضعیت افت ولتاژ را بهبود خواهد بخشید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield