کرمان رصد

آخرين مطالب

فرماندار رفسنجان:

مسئولان کم کاری نکنند/لزوم اولویت بندی امور سياسي

مسئولان کم کاری نکنند/لزوم اولویت بندی امور
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - فرماندار رفسنجان گفت: دولت در دو سال باقیمانده فعالیت خود باید مسائل را اولویت بندی و پیگیری کند لذا نه کم کاری کنیم و نه به گونه ای شائبه انگیز رفتار کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجید فصیحی هرندی بعدازظهر شنبه در جلسه شورای اداری رفسنجان اظهار کرد: دشمن نوعی جنگ تحمیلی اقتصادی علیه کشور به راه انداخته و رهبری توجه مسئولان به مقوله فرهنگ و اقتصاد را مورد تأکید قرار داده اند زیرا این دو مقوله بر هم تاثیر گذار هستند.
وی با بیان اینکه توجه به این دو بحث دولت را در انجام مسئولیت ها و فعالیت هایش موفق می کند و دولت ها باید بی نیاز از وابستگی به نفت باشند، خاطرنشان کرد: همچنین رهبری فرمودند توجه به تولید کنندگان که رزمندگان جنگ اقتصادی هستند باید مدنظر مسئولین و مردم باشد و این نهاد را تقویت کنند.
وی با بیان اینکه دولت در دو سال باقیمانده فعالیت خود باید به دور از آفات مسائل را اولویت بندی و پیگییری کند لذا نه کم کاری کنیم و نه به گونه ای شائبه انگیز رفتار کنیم، ادامه داد: مردم نباید از خدمات مختلف اقتصادی، اجتماعی و ... محروم باشند و در مسیر خدمت گذاری خالصانه به مردم که از هر نعمت و موهبتی بالاتر است گام بر می داریم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield