کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان:

تعزیرات رفسنجان یک سال بدون مدیریت بود سياسي

تعزیرات رفسنجان یک سال بدون مدیریت بود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با بیان اینکه یک سال است که تعزیرات رفسنجان مدیریت نداشت، گفت: هنوز پس از 25 سال با کمبود نیروی انسانی مواجه‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر ، ارسلان میری بعدازظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان اظهار داشت: رسیدگی به تخلفات، کاری قضایی است و امیدواریم که با معرفی سعید ایران پور به عنوان سرپرست تعزیرات حکومتی شهرستان رفسنجان فعالیت ها در این حوزه در این شهرستان به خوبی انجام شود و تخلفات کاهش یابد.
وی افزود: تعزیرات حکومتی برخورد با متخلفین اقتصادی را برعهده دارد، جامعه اصناف ما جامعه شریفی هستند که بسیاری از خدمات نظام بر عهده این ها بوده و بسیاری از خلأ دستگاه های اجرایی را انجام می دهند.
وی ادامه داد: ما در حوزه اصناف رفسنجان از نظر میزان تخلفات تعداد معدودی تخلف داریم و این نشان دهنده این است که همگام با دولت ها و نظام بوده و هستند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمان تصریح کرد: در بحث تخلفات قاچاق کالا و ارز هم بخشی از پرونده ها بر عهده تعزیرات حکومتی است؛ ضمن اینکه در بخش دیگر رسیدگی به تخلفات، حوزه دارو و بهداشت قرار دارد و بحث برخورد سلبی نیست دستگاه های متولی باید طوری عمل کنند که تخلف پیش نیاید بسیاری از متولیان امر که مسئولیت نظارت و بازرسی را دارند باید طوری عمل کنند که بستر تخلف در صورت وجود برچیده شود.
میری یادآور شد: با توجه به اینکه جا به جایی رؤسای شعب تابع ضوابط است از امروز آقای ایران‌پور به طور رسمی مسئولیت تعزیرات رفسنجان را عهده‌دار خواهد بود.
در این جلسه سعید ایران پور به عنوان سرپرست تعزیرات حکومتی شهرستان رفسنجان معرفی شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield