کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان:

600 نیروگاه در رفسنجان برای مددجویان کمیته امداد وارد مدار می شود سياسي

600 نیروگاه در رفسنجان برای مددجویان کمیته امداد وارد مدار می شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: تا پایان امسال 600 نیروگاه خورشیدی کیلووات برای مددجویان در رفسنجان وارد مدار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، یحیی صادقی بعدازظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان با تبریک هفته دولت اظهار داشت: دستگاه‌ها برای گره‌گشایی از خانواده‌های مددجو کارهای اساسی کنند چرا که وجود چهار هزار مددجو زیبنده شهرستانی مانند رفسنجان نیست.
وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در رفسنجان وجود دارد از جمله املاک رفیعی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان می‌توانیم رفسنجان را به عنوان شهری بدون مددجو معرفی کنیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان افزود: 117 درصد جذب اعتبارات تبصره 16 توسط کمیته امداد استان انجام شده و ایجاد شغل در مناطق محروم برای محرومان کار سختی است اما این اتفاق در استان کرمان افتاد.
صادقی ابراز داشت: برای شهرستان رفسنجان برنامه ویژه داریم که یکی از اقدامات پیش رو این است که تا پایان سال 600 نیروگاه 5 کیلووات برای مددجویان این شهرستان وارد مدار شود و در این رابطه در استان کرمان تاکنون 720 نیروگاه وارد مدار شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان عنوان داشت: این نیروگاه‌ها سوددهی مناسبی دارند که هم در بحث اقتصاد مقاومتی و هم در تولید ملی اهمیت دارند و دولت تضمین 20 ساله داده که برق آنها را خریداری کند.
صادقی با تأکید بر اینکه در کمیته امداد وارد هیچ حواشی نمی‌شویم و خدمت به محرومان مد نظر ماست، یادآور شد: در این رابطه سال 97 استان کرمان به عنوان نمونه در ایجاد بیشترین اشتغال معرفی شد.
در این جلسه، حسین فداکار داورانی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد رفسنجان معرفی شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield