کرمان رصد

آخرين مطالب

720 نیروگاه خورشیدی توسط مددجویان کمیته امداد کرمان وارد مدار شد سياسي

720 نیروگاه خورشیدی توسط مددجویان کمیته امداد کرمان وارد مدار شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان، اشتغالزایی از طریق ایجاد نیروگاه های خورشیدی برای مددجویان این نهاد جدید و درآمدزا است و تاکنون 720 نیروگاه خورشیدی توسط مددجویان کمیته امداد استان کرمان وارد مدار شده است.

به گزارش ایرنا، یحیی صادقی روز شنبه در نشست شورای اداری رفسنجان افزود: برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد قصد اشتغالزایی های جدید را داریم از جمله آنها ایجاد نیروگاه های خورشیدی پنج کیلوواتی است که هم کمک به اقتصاد خانواده ها است و دولت نیز خریداری برق تولیدی را تا 20 سال را تضمین کرده است.
وی تصریح کرد: قرار است تا پایان امسال برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد رفسنجان 600 نیروگاه ایجاد کنیم که تعدادی هم احداث و به بهره برداری رسیده است.
صادقی بیان کرد: تاکنون 720 نیروگاه خورشیدی پنج کیلوواتی برای مددجویان کمیته امداد استان کرمان وارد مدار شده است که بخشی از آنها در رفسنجان است.
وی تصریح کرد: برای ایجاد هر نیروگاه پنج کیلوواتی 43 میلیون تومان هزینه می شود که در رفسنجان 20 میلیون تومان از آن از محل درآمدهای املاک دکتر رفیعی به مددجویان پرداخت می شود.
صادقی خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از 117 درصد اعتبارات برای مددجویان استان کرمان را جذب و برای این قشر در مراحل مختلفی همچون اشتغالزایی، تهیه جهیزیه، تهیه دارو و غیره صرف کردیم.
3029/7433


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield