کرمان رصد

آخرين مطالب

رئیس اتاق کرمان:

حل بحران آب در کرمان نیازمند ایده های جدید است سياسي

حل بحران آب در کرمان نیازمند ایده های جدید است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - رئیس اتاق بازرگانی کرمان گفت: وضعیت آب در کرمان مناسب نیست و با استفاده از روش‌های قدیمی نیز دیگر نمی‌توان از بحران آب عبور کرد به همین دلیل به طرح‌های نو و ایده‌های جدید نیاز داریم.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید مهدی طبیب‌زاده پیش از ظهر شنبه در همایش بانوان کارآفرین استان کرمان بیان داشت: 28 درصد از پژوهشگران در کل دنیا را بانوان تشکیل می‌دهند که این آمار در کشور ما 14 درصد است.
وی ادامه داد: پرورش خلاقیت و توجه به ایده‌پردازی در دانش‌آموزان باعث رشد و توسعه جامعه خواهد شد که در این راستا خوشبختانه والدین درک خوبی دارند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: کشف خلاقیت‌ها و تاسیس مدارس خلاقیت و ایده‌پردازی در استان کرمان آغاز شده و در حال حاضر 30 هزار دانش‌آموز آزمون داده‌اند که بیش از 70 درصد آن‌ها از بین بانوان بوده‌اند که نشان می‌دهد که در این رابطه بانوان از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.
طبیب‌زاده یادآور شد: ما در استان با مشکلات زیادی در حوزه کمبود آب مواجه هستیم لذا بانوان خلاق کرمانی باید ابتکارات و خلاقیت‌های خود را بر روی ذخیره سازی آب انجام دهند.
وی اظهار داشت: وضعیت آب در کرمان مناسب نیست لذا با استفاده از روش‌های قدیمی نیز دیگر نمی‌توان از بحران آب عبور کرد به همین دلیل به طرح‌های نو و ایده‌های جدید نیاز داریم.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان تصریح کرد: اتاق بازرگانی در دوره جدید خود که از اسفند سال قبل آغاز شده حمایت از کسب و کارهای نو و ایده‌های خلاقانه را در دستور کار خود قرار داده است لذا این راه کوتاهی است که بانوان خلاق استان کرمان می‌توانند ایده‌های خود را در جهت توسعه استان ارائه دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield