کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان:

جامعه نیازمند ایثار اجتماعی است سياسي

جامعه نیازمند ایثار اجتماعی است
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان گفت: ایثار اجتماعی یکی از نمادهایی بود که ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی نشان دادند و جامعه امروز ما نیاز به گذشت اجتماعی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، احمد گروهی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس بیان داشت: آزادگان ما به موضوع اسارت خود نگاهی توحیدی داشتند که باعث شد این عزیزان در زندان‌های عراق تاب بیاورند.
وی با بیان این که ایثارگران مخلصانه و با نگاه توحیدی ایستادند، افزود: در بحث ایثارگری می‌توان رزمندگان را مثال زد که در هشت سال دفاع مقدس چه از خودگذشتگی‌هایی نشان دادند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به موضوع ایثار اجتماعی در جامعه اشاره کرد و گفت: ایثار اجتماعی یکی از نمادهایی بود که ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی نشان دادند لذا جامعه امروز ما نیاز به گذشت اجتماعی دارد.
گروهی اظهار داشت: در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا ما می‌توانیم از خودمان بگذریم تا نظام پابرجا بماند؟
وی گفت: در هفته بزرگداشت دفاع مقدس برنامه‌هایی پیش رو داریم از جمله گلباران قبور شهدا توسط دانش‌آموزان، برپایی نمایشگاه از آثار دفاع مقدس، دیدار با خانواده‌های ایثارگران و شهدا با همکاری مسئولان، همچنین در حال تدارک برنامه‌ای هستیم تحت عنوان عصر خاطره که با حضور اسرا و رزمندگان دفاع مقدس برگزار می‌شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield