کرمان رصد

آخرين مطالب

معاون استاندار کرمان تاکید کرد:

لزوم عزم جدی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب سياسي

لزوم عزم جدی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان بر لزوم عزم جدی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب در استان کرمان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمدصادق بصیری ظهر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی و ستاد بزرگداشت دفاع مقدس بیان داشت: بزرگداشت دفاع مقدس و ایثارگری‌ها و هر آن چه در طول تاریخ جنگ تحمیلی اتفاق افتاده تنها در یک هفته محدود نمی‌شود بلکه این اتفاق بزرگ برای ما همراه با آثار و برکات بوده که در هر شبانه روز شاهد آن هستیم.
وی افزود: در این هفته برنامه‌های مشخص شده از جمله رژه نیروهای مسلح که بر عهده ه سپاه است همچنین عطر افشانی و گلباران قبور شهدا و دیدار با خانواده‌های آنان و خانواده‌های ایثارگران را در هفته بزرگداشت دفاع مقدس پیش رو داریم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان گفت: در هفته بزرگداشت دفاع مقدس راویانی در مدارس مساجد حاضر می‌شوند تا از ظرفیت آنها در جهت آگاه‌سازی دانش‌آموزان استفاده کنند.
بصیری یادآور شد: شهر کرمان تحت پوشش برنامه‌های هفته دفاع مقدس قرار خواهد گرفت و هدف از برگزاری این مراسم تربیت نسل جوان است که در دوران دفاع مقدس در حوزه اخلاق و تربیت، در حوزه ایثار، گذشت و فداکاری و هر آن چه نسل امروز ما به آن احتیاج دارند چه درس‌های بزرگی داده شده است.
وی در ارتباط با آموزه‌های اخلاقی تربیتی اظهار داشت: افرادی که صاحب بیان و قلم هستند، علما و مدرسان حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و مدارس کمک کنند تا برنامه‌های این هفته با شکوه هر چه تمام‌تر برنامه‌ریزی شود همچنین برنامه‌های شهرستان‌ها نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد.
بصیری گفت: اهمیت هفته بزرگداشت دفاع مقدس امسال به این خاطر است که این هفته همزمان شده با ماه محرم و این که امسال چه ویژگی‌هایی در عرصه بین‌المللی اتفاق افتادن و ابرقدرت‌هایی که در خواب و بیداری خوابشان تعبیر نشد.
وی افزود: ایثار و مقاومت حرف اول را می‌زند لذا در این هفته باید به دشمن نشان دهیم که مردم ما انقلابی هستند و پای انقلابشان ایستاده‌اند و از اهداف خود کوتاه نمی‌آیند بنابراین دشمن کاری از پیش نمی‌برد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان تاکید کرد: ما باید تلاش کنیم تا اهداف گام دوم انقلاب را به خوبی اجرا کنیم و دهه دوم انقلاب را به خوبی سپری کنیم.
بصیری اذعان داشت: کرمان در دوران دفاع مقدس شاخص و زبانزد بوده لذا برگزاری هر چه بهتر برنامه‌ها در کرمان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ما شخصیت‌های، شهدا و سرداران بزرگی داشتیم که رفتند اما آثارشان پابرجاست.
وی افزود: باید بتوانیم نقاط ضعف و ابهام را تا قبل از برگزاری برنامه‌ها رفع کنیم و نقاط قوت را بهبود بخشیم تا کمترین مشکل را در اجرای برنامه‌ها داشته باشیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield