کرمان رصد

آخرين مطالب

امام جمعه راین:

وضعیت جاده‌های روستایی راین مناسب نیست سياسي

وضعیت جاده‌های روستایی راین مناسب نیست
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - امام جمعه راین گفت: جاده‌های روستایی در بخش راین مشکلات بسیاری دارد لذا این موضوع باعث شده تعداد زیادی از مردم به دلیل تصادفات در این جاده‌ها جان خود را از دست بدهند.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی اکبر علیدادی سلیمانی ظهر پنجشنبه در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید بخش راین بیان داشت: بخش راین شهرستان کرمان در طول دفاع مقدس 65 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.
وی افزود: بخش راین دارای پنج امامزاده بزرگ است همچنین 50 مسجد فعال نیز در این بخش وجود دارد که 10 مسجد آن مربوط به قبل از انقلاب است.
امام جمعه بخش راین گفت: در راین ظرفیت‌های زیادی در بخش کشاورزی و گردشگری وجود دارد که باید به آن توجه شود.
علیدادی سلیمانی اظهار داشت: جاده‌های روستایی در بخش راین مشکلات بسیاری دارد و این موضوع باعث شده تعداد زیادی از مردم به دلیل تصادفات در این جاده‌ها جان خود را از دست بدهند.
وی با مشکل بیکاری در میان جوانان بخش راین اشاره کرد و یادآور شد: برای رفع معضل بیکاری باید اقدامات موثری توسط مسئولان انجام شود.
امام جمعه بخش راین تصریح کرد: با توجه به این که در این بخش معین‌های اقتصادی وجود دارد که دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی هستند؛ لذا باید با برنامه‌ریزی‌های لازم در این منطقه به احداث کارخانه بپردازیم تا زمینه ساز اشتغال برای جوانان این منطقه شود و بسیاری از کسانی که مهاجرت کردند به راین برگردند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield