کرمان رصد

آخرين مطالب

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان:

جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در رفسنجان آغاز شد سياسي

جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در رفسنجان آغاز شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - رفسنجان - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان گفت: رفسنجان تنها شهرستان استان کرمان است که میزبان سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان است.

به گزارش خبرنگار مهر ، ایمان محمدآبادی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان آغاز به کار کرده است، اظهار داشت: این رویداد در سایر شهرهای کشور که میزبانی دارند با دو، سه روز تأخیر برگزار می شود که رفسنجان که تنها شهرستان استان است که این رویداد در آن رقم می خورد از امروز اکران فیلم ها آغاز خواهد شد.
وی افزود: در رفسنجان 10 فیلم در سینما گلستان امین در دو سانس ساعات 18 و 20 روی پرده می رود که مراسم رسمی افتتاحیه عصر جمعه برگزار می شود که در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی و یک کارگاه نقاشی کودک و نوجوان برپا می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان یادآور شد: جشنواه فیلم کودک و نوجوان یک فرصت برای این شهرستان بوده که کودکان و نوجوانان فیلم های روز تولید شده دنیا را به تماشا بنشینند.
محمدآبادی از حضور الهه رضایی مجری با سابقه برنامه کودک دهه شصت و بهرام شاه محمدلو (آقای حکایتی) و نیز حضور احتمالی کیومرث پوراحمد خالق داستان های کودکان در مراسم افتتاحیه این جشنواره یاد کرد و افزود: در طول برگزاری جشنواره که به مدت پنج روز است، هر شب یک کارگاه نقد و بررسی با حضور چهره های شاخص سینمای کودک و نوجوان برپا خواهد شد.
محمدآبادی توضیح داد: در شهرستان یک تیم داوری 15 نفره فیلم های اکران شده را داوری می کنند.
وی بیان داشت: قیمت بلیت ها با توجه به اینکه همه اقشار بتوانند تماشا کنند را کاهش دادیم و هشت هزار تومان برای هر فیلم است که تخفیف 40 درصدی بلیط های جشنواره به کودکان و نوجوانان رفسنجانی توسط فرماندار و مدیریت تاکسی اینترنتی آنسی رفسنجان انجام شده و قیمت بلیط جشنواره از هشت هزارتومان به پنج هزار تومان کاهش یافت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield