کرمان رصد

آخرين مطالب

سفر استاندار کرمان به راین اجتماعي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - استاندار کرمان صبح امروز 31 مردادماه به همراه نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولین استانی به بخش راین از توابع شهرستان کرمان سفر کرد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، مسعودی مدیر جهادکشاورزی شهرستان کرمان در حاشیه افتتاح طرح آبیاری تحت فشار در بخش راین با حضور استاندار کرمان گفت: امروز 15 طرح لوله گذاری آبیاری کم فشار در شهرستان کرمان در سطح 256 هکتار با حضور استاندار کرمان و دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افتتاح می شود.
وی اعتبار لازم برای آبیاری 766 هکتار باغات بخش راین شهرستان کرمان طرح را 4 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این طرح که از محل اعتبار کمکهای فنی و اعتباری می باشد، 3 میلیارد و 400 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی و 600 میلیون تومان آن آورده شخصی در راه اندازی این طرح بوده است.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان کرمان طول لوله گذاری آبیاری تحت فشار و کم فشار از این 766 هکتار را 42 کیلومتر دانست و اظهار کرد: امسال 2 هزار هکتار آبیاری کم فشار و تحت فشار در شهرستان کرمان اجرا شده که یک هزار و 200 هکتار آن آبیاری کم فشار و 800 هکتار آن آبیاری تحت فشار بوده است.
مسعودی با بیان این مطلب که برای اجرای این پروژه ها 12 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار بلاعوض دولتی صرف شده است، تصریح کرد: با اجرای این طرح ها 30 درصد راندمان آبیاری را افزایش می دهد.
وی با اشاره افتتاح گلخانه در بخش راین توسط استاندار کرمان عنوان کرد: 42 هزار متر مربع گلخانه در شهرستان کرمان اجرا شده که 30 هزار متر مربع آن در بخش راین با اعتباری در حدود 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اجرا شده است که برای 30 نفر به صورت مستقیم اشتغال در بخش راین ایجاد کرده است.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان کرمان اظهار کرد: 230 نفر از مزایای اجرای طرح های آبیاری کم فشار ذینفع شده اند
به گزارش ایسنا، در ادامه سفر استاندار کرمان به بخش راین از توابع شهرستان کرمان، فاز دوم تعریض و ایمن محور «راین _ حسین آباد» به طول 4 کیلومتر از مجموع 35 کیلومتر این مسیر با اعتباری بالغ بر 6.5 میلیارد تومان، افتتاح شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield