کرمان رصد

آخرين مطالب

معاون استاندار کرمان:

تلفات جاده ای در کرمان 11 درصد کاهش یافت سياسي

تلفات جاده ای در کرمان 11 درصد کاهش یافت
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان از کاهش 11 درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان طی سه ماه ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مصطفی آیت‌اللهی موسوی ظهر چهارشنبه در جلسه کمیسیون راه‌های استان کرمان با تاکید بر لزوم احتساب جداگانه آمار تلفات جاده ای با در نظر گرفتن افغانی‌کش‌ها و قاچاق سوخت و بدون این دو مورد بیان داشت: در بسیاری از استان‌ها آمار افغانی‌کِشها ‌و قاچاق سوخت را در آمار نمی‌آورند. لحاظ کردن این آمار برای کرمان و مقایسه آن با سایر استان هار ظلم به استان است.
آیت اللهی موسوی اظهار داشت: در بسیاری از استان‌ها آمار افغانی‌کِش ها ‌و قاچاق سوخت را در آمار نمی‌آورند به همین دلیل آمار ما با استان‌های دیگر مقایسه می‌شوند و علی‌رغم زحمات دستگاه‌های ذیربط و کمبود اعتبارات آمار افزایش دارد.
وی افزود: 11 درصد کاهش تلفات در سه ماهه سال جاری نشاندهنده آن است که مسئولان مربوطه تمام تلاش خود را در این خصوص به کار گرفته‌اند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اشاره به افزایش تردد در سطح استان و کاهش تلفات جاده‌ای گفت: بخش خلاف‌های انسانی را نمی‌توانیم کنترل کنیم لذا برخی از حوادث جاده‌ای به دلیل عوامل انسانی رخ می‌دهند.
آیت‌اللهی موسوی گفت: امسال می‌خواهیم بر روی محورهای پرحادثه کار کنیم و با توجه به آمار و ارقام متوجه شدیم که این محورها در سال‌های گذشته نیز شاهد آمار زیاد حوادث بوده است.
وی یادآور شد: امیدواریم با برنامه‌هایی که پیش رو داریم امسال شاهد کاهش آمار تلفات جاده‌ای باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان به دوربین‌های پایش تصویری اشاره و اظهار کرد: دوربین‌های پایش تصویری تنها تخلفات را ثبت می‌کنند اما پیامی در أین رابطه برای راننده متخلف ارسال نمی‌شود که أین دلیل بر ثبت تخلف نیست.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield