کرمان رصد

آخرين مطالب

دبیر برگزاری جشنواره ملی رباتیک کرمان:

جشنواره ملی رباتیک به میزبانی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود علمي

جشنواره ملی رباتیک به میزبانی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - دبیر برگزاری جشنواره ملی رباتیک کرمان گفت: جشنواره Robouk در سه بخش نمایشگاه دستاوردها و اختراعات و ابتکارات، بخش مسابقات و کارگاه آموزشی در تاریخ دوم الی چهارم شهریور ماه 1398در محل دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، علیرضا داریوشی با اعلام این خبر اظهار کرد: بازدید برای عموم از بخش نمایشگاه دستاوردها، اختراعات و ابتکارات، از ساعت 16الی20 هر روز آزاد است،ضمن آنکه یک قرعه کشی برای مخاطبین نمایشگاه داریم و همچنین غرفه‌های شرکت‌ها، مؤسسات، اختراعات و ابتکارات و غرفه ارتباط با صنعت و دیگر غرفه‌های جذاب از جمله بخش‌های دیگر این قسمت هستند.
 دبیر برگزاری جشنواره ملی رباتیک کرمانrobouk و دبیر انجمن علمی تخصصی رباتیک دانشگاه شهید باهنر کرمان تصریح کرد: مسابقات رباتیک این جشنواره در هشت لیگ جنگجو در دو وزن16و30 کیلوگرم، پرنده سرعتی، پرنده دقتی، پرنده فری استایل، هاورکرافت، ترافیک، اختراعات و ابتکارات برگزار می‌شود‌‌.
وی اضافه کرد: در بخش مسابقات نیز لیگ‌های جذاب و علمی و کاربردی این دوره از جشنواره robouk به همراه بیش از400میلیون ریال جایزه و عناوین تیم فنی، تیم اخلاق و تیم خلاق علاوه بر تیم‌های برگزیده معرفی می‌شوند و همچنین در لیگ اختراعات و ابتکارات حمایت‌های ویژه‌ای از برگزیدگان و ایده‌های برتر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد دانشگاه می‌شود که نفر اول لیگ ترافیک از طرف دانشگاه شهید باهنر کرمان به مسابقات جهانیituترکیه اعزام می‌شود.
دریوشی با اشاره به برگزاری برنامه‌های آموزشی متنوع در بخش کارگاه‌های آموزشی ادامه داد: در این قسمت کارگاه‌های اموزشی آنلاین در سایت جشنواره و کارگاه‌های آموزشی در محیط نمایشگاه برگزار می‌شود و ضمن ارائه گواهی به شرکت کنندگان، به قید قرعه به یک نفر جایزه داده می‌شود.
به گزارش ایسنا؛ علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت robouk.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield