کرمان رصد

آخرين مطالب

به مناسبت دهه امامت و ولایت انجام می‌شود؛

برگزاری 20 ویژه‌ برنامه توسط کارگروه حمایتی بنیاد غدیر کرمان فرهنگي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مدیرکل کمیته امداد استان کرمان و رئیس کارگروه حمایتی بنیاد غدیر استان از برگزاری 20 ویژه‌برنامه توسط کارگروه حمایتی بنیاد غدیر استان در دهه امامت و ولایت خبر داد.
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" در جلسه کارگروه حمایتی بنیاد غدیر گفت: وظیفه دینی همه ما در مورد غدیر هم به‌صورت اداری و هم اعتقادی و درونی است و کارهای غدیر باید در طول سال و پیوسته انجام گیرد و مختص دهه امامت نباشد.
وی بابیان اینکه باید به پیام غدیر و عید قربان توجه عمیق داشته باشیم افزود: موضوعاتی هم چون امام شناسی، ولایت شناسی و ولایت باوری نظام‌یافته و هوشمندانه در برنامه‌های دهه امامت و ولایت گنجانده شود.
رئیس کارگروه حمایتی بنیاد غدیر استان کرمان با تأکید بر عمق‌بخشی و معرفت افزایی در برنامه‌های دهه امامت و ولایت گفت: اگر فلسفه غدیر را خوب درک کنیم و اهداف غدیر را برای جامعه هدف و کارکنان نظام تبیین و تشریح کنیم فرهنگ علوی در جامعه نهادینه می‌شود.
وی بابیان اینکه 20 ویژه‌برنامه توسط کارگروه حمایتی بنیاد غدیر استان در دهه امامت و ولایت در استان برگزار می‌شود افزود: توزیع سبدهای حمایتی ویژه در مناطق محروم در دهه امامت و ولایت، افتتاح منازل نوساز مددجویان در این ایام، اهداء جهیزیه به نوعروسان نیازمند، جمع‌آوری نذورات و قربانی مردم خیر برای توزیع بین نیازمندان و دیدار و سرکشی از خانواده‌های نیازمند با اولویت سادات ازجمله برنامه‌های این کارگروه است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان پرداخت هزینه‌های دارو، فیزیوتراپی و دندان‌پزشکی محرومان و نیازمندان، خرید تانکر آب برای عموم مردم در بخش ذهکلوت در این ایام و تجلیل از پزشکان داوطلب هلال‌احمر که به‌صورت رایگان خدمات ارائه می‌کنند را دیگر برنامه‌های این کارگروه اعلام کرد و گفت: عیادت از بیماران و جانبازان از دیگر برنامه‌های کارگروه غدیر در ایام دهه امامت و ولایت است.
صادقی، آزادی زندانیان سادات جرائم غیر عمد و تجلیل از خیران آزاد ساز زندانیان نیز از دیگر برنامه‌های کارگروه حمایتی بنیاد غدیر استان کرمان در ایام دهه امامت و ولایت اعلام کرد و افزود: کمک نقدی و جنسی برای اطعام نیازمندان در جشن غدیر، ارائه خدمات ویژه به سادات معلول در دهه امامت و ولایت، کمک نقدی به سادات و هم‌چنین تهیه کالا برای اهداء به سادات تحت حمایت نیز از دیگر برنامه‌های این کارگروه در ایام دهه امامت و ولایت است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield