کرمان رصد

آخرين مطالب

به مناسبت روز خبرنگار؛

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد فرهنگي

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - مدیرکل ثبت احوال استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری ایسنا منطقه کویر بازدید کرد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین زین الصالحین" امروز 17 مردادماه در بازدید از خبرگزاری ایسنا با تبریک 17 مرداد روز خبرنگار و گرامیداشت یاد شهدای این عرصه اظهار کرد: روز خبرنگار نیز با شهادت ماندگار شده و مسیری که خبرنگاران خدمت می کنند، مسیر جهادی است.
وی با اشاره به تلاش رسانه مسیر توسعه یافتگی و اعتلای فرهنگی در کشور، افزود: اگر بخواهیم در کشورمان موفق باشیم و توفیقاتی که تاکنون حاصل شده، نتیجه این بوده که توانسته ایم باورها و فرهنگ جامعه را توسط سفیران انقلاب اسلامی در عرصه آگاهی بخشی، انعکاس اطلاعات دقیق، درد و دل های مردم بدون نگاه خاص را منتقل کنیم که این ثمره تلاش خبرنگاران و به ویژه خبرگزاری ایسنا است که نام دانشجویان را دارد.
مدیر کل ثبت احوال استان کرمان ادامه داد: نوع نگاه به خبرگزاری ایسنا فرا منطقه ای و فرا فکری است که به لحاظ جایگاه ارزشمند انسان های فرهیخته و با دانش و بینش است که بتواند در جایگاه علمی و بین المللی اخبار متقن و قابل استفاده برای مردم داشته باشد.
وی کار خبرنگاری را بسیار سخت دانست و بیان کرد: اهمیت این جایگاه در بین مردم مشخص شده و خبرنگارن در عرصه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بسیار پویا هستند.
زین لصالحین اظهار کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا بنا محور، بدون حاشیه، پویا، پرتلاش، سرزنده و نوآور است و براساس منویات مقام معظم رهبری اخبار امیدبخش منتشر می کند.
وی عنوان کرد: خبرنگاران خبرگزاری ها علاوه براینکه عملکرد دستگاه ها را به واقع به اطلاع مردم می رسانند، توانسته اند، نقاط ضعف و مشکلات مسیر راه را نیز به گوش مسئولان می رسانند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield