کرمان رصد

آخرين مطالب

نخستین فرهنگسرای رسانه شهرستانی کشور در رفسنجان افتتاح شد فرهنگي

نخستین فرهنگسرای رسانه شهرستانی کشور در رفسنجان افتتاح شد
  بزرگنمايي:

کرمان رصد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در آیین بهره برداری از نخستین فرهنگسرای رسانه شهرستانی کشور گفت: نگاه به مسائل حوزه فرهنگی شهری از دید شهردار رفسنجان و پیگیری مسائل فرهنگی و هنری از سوی وی در کنار اجرای پروژه ها و زیرساخت های عمرانی شهری قابل تقدیر است.

محمدرضا علیزاده با اشاره به اینکه 6 فرهنگسرای رسانه در مراکز استان های کشور وجود دارد و نخستین فرهنگسرای رسانه شهرستانی کشور در رفسنجان احداث شده است تصریح کرد: شهردار رفسنجان در کنار برنامه های عمران شهری از حوزه توسعه فرهنگ و هنر غافل نبوده و در این شهر به ایجاد پاتوق هایی برای جامعه فرهنگی هنری پرداخته است.

وی ادامه داد: فرهنگسرای رسانه هدیه ای از سوی شهرداری رفسنجان به خبرنگاران و اتفاق بسیار جالب و قشنگی است و این پاتوق ها در شهرهای دیگر بسیار اندک است.

شهردار رفسنجان نیز گفت: این شهر از بیشینه تاریخی غنی برخوردار است.

محمدرضا عظیمی زاده افزود: تاریخچه دیرینه رفسنجان نشان می دهد که این شهرستان در تعاملات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و غیره کشور و سطح بین الملل تأثیرگذار است و تلاش در حفظ این تعاملات از رسالت ها و دستگاه ها است.

عظیمی زاده بیان کرد: امروز سه فرهنگسرای رسانه در پاساژ ستاره، فرهنگسرای ترنج در خیابان امام حسن مجتبی (ع) و فرهنگسرای جوان در بوستان جوان در مجموع با 650 میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت که این پاتوق های فرهنگی در این شهر شامل گالری، کافه کتاب، نمایشگاه عکس و برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری است.

در ادامه از خانواده شهید احمد محمدی تنها شهید خبرنگار این شهرستان تجلیل به عمل آمد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield