کرمان رصد

آخرين مطالب

2 جشن باشکوه برای بانوان فوتبالیست بم ورزشي

2 جشن باشکوه برای بانوان فوتبالیست بم
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - در پی قهرمانی بانوان فوتبالیست شهرداری بم در یازدهمین دوره لیگ برتر بانوان کشور 2 جشن باشکوه در ورزشگاه فجر بم و فولادشهر اصفهان برگزار شد.

 آئین باشکوه جشن قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بم با عنوان فاتحان لیگ برتر بانوان فوتبال کشور، طی روزهای گذشته با حضور ریاست هیأت فوتبال استان کرمان، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بم، سایر مسئولان محلی، ورزشکاران و جامعه ورزشی و مردم در ورزشگاه فجر بم برگزار شد.
برنامه‌های ویژه این جشن از جمله آتش بازی و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و موسیقی موجب شکوه و جلال به خصوصی این جشن شده بود، همچنین تقدیر از ورزشکاران و دست اندرکاران و اهدای کاپ قهرمانی به تیم بانوان شهرداری بم، یکبار دیگر موج شادی در میان مردم بم به راه انداخت و استقبال پرشور و بی نظیر مردم فوتبال دوست این شهرستان حمایت همه جانبه از تیم شهرداری بم را به تصویر می‌کشید.
جشن دیگر قهرمانی برای بانوان فوتبالیست شهرداری بم از طرف سازمان لیگ در فولادشهر اصفهان، بر پا شد تا بانوان لیگ برتر نیز برای نخستین بار، جشن قهرمانی شایسته و باشکوهی داشته باشند.
برگزاری چنین جشن باشکوهی برای نخستین بار، موجب رضایت بانوان ورزشکار شد زیرا هر سال جشن قهرمانی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور به شکل ساده‌ای برگزار می‌شد که نارضایتی و دلخوری تیم‌ها را به خاطر کم‌توجهی به آنان نسبت به آقایان به همراه داشت.
امسال با آتش بازی نصب سکوی قهرمانی، بنرهای اختصاصی، پخش کاغذهای رنگی این جشن نیز به نحو شایسته‌ای برپا شد.
عشق و انگیزه بانوان بمی موجب قهرمانی آنان در لیگ برتر شد
رئیس هیأت فوتبال استان کرمان گفت: قهرمانی تیم شهرداری بم کار بسیار بزرگ و دشواری در عرصه بانوان است لذا باید این قهرمانی را به باشکوه‌ترین شکل ممکن جشن گرفت.
علی قرایی با بیان اینکه در حوزه فوتبال بانوان همانند آقایان اعتبار، امکانات، نگاه رسانه‌ها و مسئولان وجود ندارد، افزود: عشق و انگیزه بانوان بمی موجب شد این تیم با اقتدار کامل عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور را کسب کنند.
وی عنوان کرد: سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم به عنوان یک معلم دلسوز و با اخلاق و مسئولان این شهرستان با حمایت‌های خود، سهمی بزرگ در قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بم و برگزاری جشن قهرمانی داشتند.
رئیس هیأت فوتبال استان کرمان بیان کرد: پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال بانوان به سرمربی تیم شهرداری بم شده است و امیدواریم با پذیرش این درخواست نماینده شایسته دیار کریمان در تیم ملی کشور باشد.
وی با بیان اینکه امیدواریم تکرار موفقیت‌های تیم فوتبال بانوان شهرداری بم را در کشور شاهد باشیم گفت: امیدواریم شهرداری بم در ادامه قهرمانی آسیا و حضور در جام‌های جهانی را به ویترین افتخارات خود اضافه کند که این اتفاق مبارک با حمایت تمامی افراد رخ می‌دهد.
جشن قهرمانی باشکوه و در خور قهرمانی شهرداری بم برگزار شد
فرماندار بم نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه توسعه ورزش بانوان اثرگذاری مستقیمی بر سلامت قشر بزرگی از جامعه دارد گفت: جشن قهرمانی شهرداری بم به صورت باشکوه و درخور تیم فوتبال بانوان شهرداری بم برگزار شده است.
هادی شهسوارپور ضمن تقدیر از دست اندرکاران این جشن افزود: برپایی این جشن‌ها موجب ایجاد شور و نشاط عمومی و توسعه فوتبال بین بانوان در شهرستان بم می‌شود.
فوتبالیست‌های بانوان شهرداری بم عصر پنجشنبه در هفته بیست و دوم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با برتری 2 بر یک مقابل ذوب‌آهن اصفهان، برای ششمین بار قهرمانی در لیگ برتر را، این بار در ورزشگاه فولادشهر اصفهان جشن گرفتند.
تیم فوتبال بانوان شهرداری بم 2 هفته پیش از پایان لیگ برتر، قبل قهرمانی خود را قطعی کرده بودند.
همچنین تیم شهرداری سیرجان نیز که نایب قهرمانی خود را در لیگ برتر بانوان را قطعی کرده بود، در هفته پایانی به برتری پُرگل 11 بر صفر مقابل آذرخش تهران دست یافت و با 57 امتیاز فصل را به پایان رساند.
 
  


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield