کرمان رصد

آخرين مطالب

مدیران روابط عمومی دستگاه قضائی کرمان با شهداء تجدید میثاق کردند اجتماعي

مدیران روابط عمومی دستگاه قضائی کرمان با شهداء تجدید میثاق کردند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - در آستانه 27 اردیبهشت، امروز(پنجشنبه) مدیران روابط عمومی و کارشناسان دستگاه قضائی کرمان با حضور در گلزار شهدا با شهیدان عرصه روابط عمومی تجدید میثاق کردند.
به گزارش ایرنا ، در آستانه 27اردیبهشت، روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های قضائی و اجرایی شهر کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
این مراسم به دعوت سردار محمدرضاحسنی،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان و با حضور عباس تقی زاده مدیر کل روابط عمومی استانداری، محمد بصیریان مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی در دستگاه های مختلف قضائی و اجرایی شهر کرمان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان شهیدان عبدالمهدی مغفوری و محمد طائی را شهدای شاخص روابط عمومی بر شمرد و به بیان فضائل و ویژگی های این شهدای گرانقدر پرداخت .
پس از پیشنهاد نامگذاری یک روز به عنوان 'روز روابط عمومی' برابر مصوبه جلسه 590 مورخ 28 شهریور ماه 85شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز 27 اردیبهشت به عنوان 'روز ارتباطات و روابط عمومی' تعیین و اعلام رسمی شد.
نامگذاری روز 27 اردیبهشت به عنوان روز روابط عمومی نشان از اهتمام جدی مسؤلان نسبت به اهمیت و کارکرد نهاد روابط عمومی دارد.
9895/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield