کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان:دستگاه های اجرایی کالاهای مورد نیاز را از داخل استان تامین کنند اقتصادي

استاندار کرمان:دستگاه های اجرایی کالاهای مورد نیاز را از داخل استان تامین کنند
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - کرمان - استاندار کرمان دستگاه های اجرایی را ملزم به تامین کالاهای مورد نیاز خود از داخل این استان کرد و گفت : ابلاغیه آن به دستگاهها ارسال شده است .
به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی روز پنجشنبه در چهل و دومین شورای گفت و گوی استانی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با موضوع بررسی مشکلات اصناف در راستای رونق تولید افزود: درباره اولویت خرید کالاهای تولیدی استان تنها نکته ای که وجود دارد، رانت و پورسانت دریافتی است و غیر از این مباحث، بحث رقابت مطرح می شود.
وی تاکید کرد: معلوم است که اگر کالایی با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر در یک واحد عرضه شود موجب استقبال خریداران می شود و در این زمینه موضوه رقابت بین واحدها مطرح است.
استاندار کرمان اظهارداشت: در زمینه قیمت فروش برق برای نیروگاه‌های خورشیدی نشستی طی هفته آینده با حضور مسئولان وزارت نیرو و مسوولان استان در تهران برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شود.
فدائی ادامه داد: در رابطه با انتقال صنوف مزاحم به شهرک های صنعتی نیز با توجه به اینکه این کار با نرخ صنفی توجیه ندارد، قرار شد مابه تفاوت نرخ صنفی و صنعتی از ردیف های مختلف تامین شود.
وی درباره افزایش نرخ نان نیز بیان کرد: به زودی آنالیز نرخ نان در استان را برای مرکز ارسال و اعلام خواهیم کرد اگر تصمیم گیری نشود، استان راسا تصمیم گیری کرده و تصمیم خود را به مرکز اعلام خواهد کرد.
فدائی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: تسهیلات رونق تولید باید به تمامی رسته های صنفی عمومیت پیدا کند.
7440/ 5054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield