کرمان رصد

آخرين مطالب

استاندار کرمان عنوان کرد:

ابلاغ بخشنامه تامین کالاهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی از داخل استان در آینده نزدیک اقتصادي

ابلاغ بخشنامه تامین کالاهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی از داخل استان در آینده نزدیک
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - استاندار کرمان گفت: در مجموع و در آینده نزدیک به دستگاه های اجرایی استان ابلاغ خواهد شد که کالاهای موردنیاز خود را از داخل استان تامین کنند.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" صبح امروز 26 اردیبهشت ماه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با اشاره به موارد مطرح شده در جلسه اظهار کرد: مقرر شد در زمینه قیمت فروش برق برای نیروگاه‌های خورشیدی جلسه ای هفته آینده با حضور مسوولان وزارت نیرو مسوولان استان داشته باشیم تا بتوانیم این موضوع را پیگیری کنیم.
وی افزود: در بحث انتقال صنوف مزاحم به شهرک های صنعتی، با توجه به اینکه کار با نرخ صنفی توجیه ندارد، قرار شد مابه التفاوت آن از ردیف های مختلف تامین شود.
فدایی درباره افزایش نرخ نان تصریح کرد: آنالیز نرخ استان را برای مرکز ارسال واعلام خواهیم کرد اگر تصمیم گیری نشود، استان راسا تصمیم گیری می کند تا نارضایتی پیش نیاید.
استاندار کرمان با بیان اینکه باید تسهیلات رونق تولید به همه رسته های صنفی عمومیت پیدا کند، درباره اولویت خرید کالاهای تولیدی استان عنوان کرد: تنها نکته ای که در این موضوع وجود دارد، وجود رانت و پورسانتی است که در این موضوع دریافت می شود و غیر از این، بحث رقابت است.
فدایی اظهار کرد: در مجموع به دستگاه های اجرایی ابلاغ می شود که کالاهای موردنیاز خود را از داخل استان تامین کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield